Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (1 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Klaipeda, Burių 19  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ignas Reznikas    Dėl 1-16 vietos        
 I.Reznikas        
 32       ->        
   I.Reznikas      
 17  Deividas Valiulis      21:2  21:0 [14']      
 D.Valiulis        
 16  Arnoldas Mockus    11:21  21:17  21:13        
     I.Reznikas    
 9  Mantvydas Dapšys        21:2  21:5 [11']    
 M.Dapšys        
 24       ->        
   E.Gusarovas      
 25         21:8  21:13 [14']      
 E.Gusarovas        
 8  Edgaras Gusarovas    ->        
      [77]  I.Reznikas  
 5  Nedas Bičkovas          21:7  21:9 [10']  
 N.Bičkovas        
 28       ->        
   N.Bičkovas      
 21  Martynas Jankauskas      21:10  21:13 [16']      
 D.Bartušis        
 12  Domantas Bartušis    21:4  21:8        
     G.Dima    
 13  Tomas Stankus        21:18  21:19 [23']    
 T.Stankus        
 20  Jokūbas Daukantas    21:1  21:5        
   G.Dima      
 29         21:0  21:6 [16']      
 G.Dima        
 4  Giedrius Dima    ->         1-a vieta
        [99]  I.Reznikas
 3  Laurynas Sparnauskis            21:9  21:7 [16']
 L.Sparnauskis        
 30       ->        
   L.Sparnauskis      
 19  Vilius Stankūnas      23:21  21:9 [21']      
 E.Zdanavičius        
 14  Eimantas Zdanavičius    21:7  21:8        
     L.Sparnauskis    
 11  Ernestas Žalandauskas        21:19  21:19 [24']    
 E.Žalandauskas        
 22       ->        
   E.Žalandauskas      
 27         21:4  21:12 [17']      
 D.Juškys        
 6  Dominykas Juškys    ->        
      [78]  M.Golubevas  
 7  Lukas Kavaliauskas          21:16  21:18 [14']  
 L.Kavaliauskas        
 26       ->        
   L.Kavaliauskas      
 23         21:13  21:8 [16']      
 A.Muižininkas        
 10  Audrius Muižininkas    ->        
     M.Golubevas    
 15  Gvidas Pielikis        21:6  21:6 [19']    
 G.Pielikis        
 18  Paulius Jonušas    21:5  21:7 [9']      G.Dima   3-a vieta
   M.Golubevas   [99]  L.Sparnauskis
 31         21:11  21:3 [14']    L.Sparnauskis   21:15  21:10 [20']
 M.Golubevas        
 2  Michailas Golubevas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Gusarovas    
      [79]  N.Bičkovas  
       N.Bičkovas   21:9  21:13 [20']   5-a vieta
        [100]  E.Žalandauskas
       E.Žalandauskas     21:10  29:27 [24']
      [80]  E.Žalandauskas  
       L.Kavaliauskas   21:17  21:19 [24']  
           
           
         E.Gusarovas   7-a vieta
        [101]  E.Gusarovas
         L.Kavaliauskas   21:9  21:14 [19']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Valiulis      
     D.Valiulis    
     M.Dapšys   21:14  21:16 [18']    
      [81]  D.Bartušis  
     D.Bartušis     21:11  21:6 [14']  
     D.Bartušis    
     T.Stankus   21:7  21:16 [20']     9-a vieta
        [102]  E.Zdanavičius
     E.Zdanavičius       21:12  21:18 [21']
     E.Zdanavičius    
     D.Juškys   21:13  21:17 [21']    
      [82]  E.Zdanavičius  
     A.Muižininkas     17:21  21:18  25:23 [36']  
     A.Muižininkas    
     G.Pielikis   21:6  21:5 [15']    
           
         D.Valiulis   11-a vieta
       
         A.Muižininkas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Dapšys    
      [83]  T.Stankus  
       T.Stankus   21:16  21:18 [21']   13-a vieta
       
       D.Juškys     ->
      [84]  D.Juškys  
       G.Pielikis   21:9  21:5 [18']  
           
           
         M.Dapšys   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      G.Pielikis   ->
         
   A.Mockus      
   A.Mockus   ->      
     A.Mockus    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Mockus  
        21:6  21:5 [12']  
   M.Jankauskas      
   M.Jankauskas   ->      
     M.Jankauskas    
   J.Daukantas     21:7  21:13 [17']    
   J.Daukantas      
    ->       17-a vieta
        [103]  A.Mockus
          21:15  21:10 [21']
   V.Stankūnas      
   V.Stankūnas   ->      
     V.Stankūnas    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Stankūnas  
        21:8  21:15 [13']  
   .      
    ->      
     P.Jonušas    
   P.Jonušas     ->    
   P.Jonušas      
    ->    M.Jankauskas   19-a vieta
       
         P.Jonušas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       J.Daukantas  
       J.Daukantas   ->   21-a vieta
         J.Daukantas
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.