Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (1 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Klaipeda, Burių 19  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ignas Reznikas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė      
 16       ->      
   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė    
 9  Dominykas Juškys 
 Dominyka Rimkutė 
    21:7  21:9 [16']    
 A.Muižininkas, S.Drungilaitė      
 8  Audrius Muižininkas 
 Samanta Drungilaitė 
  15:21  21:12  21:13 [11']      
     I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė  
 5  Giedrius Dima 
 Aušrinė Kaulickytė 
      21:10  21:10 [9']  
 G.Dima, A.Kaulickytė      
 12  Eimantas Zdanavičius 
 Gineta Turauskaitė 
  21:5  21:8      
   G.Dima, A.Kaulickytė    
 13  Ernestas Žalandauskas 
 Gintarė Vaitkutė 
    21:6  21:15 [18']    
 N.Bičkovas, L.Bagdonaitė      
 4  Nedas Bičkovas 
 Loreta Bagdonaitė 
  21:13  12:21  22:20 [21']       1-a vieta
      [53]  I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė
 3  Laurynas Sparnauskis 
 Lilija Genutytė 
        21:14  21:13 [17']
 L.Sparnauskis, L.Genutytė      
 14       ->      
   L.Sparnauskis, L.Genutytė    
 11  Edgaras Gusarovas 
 Deimantė Adomaitytė 
    21:14  21:11 [18']    
 T.Stankus, V.Žymantaitė      
 6  Tomas Stankus 
 Vaiva Žymantaitė 
  21:14  21:18 [7']      
     L.Sparnauskis, L.Genutytė  
 7  Lukas Kavaliauskas 
 Ugnė Bernotaitė 
      21:19  16:21  22:20 [34']  
 L.Kavaliauskas, U.Bernotaitė      
 10  Arnoldas Mockus 
 Deimantė Ubytė 
  21:15  21:7 [18']      
   M.Golubevas, M.Kubiliūtė    
 15         22:20  21:6 [19']    
 M.Golubevas, M.Kubiliūtė      
 2  Michailas Golubevas 
 Miglė Kubiliūtė 
  ->    G.Dima, A.Kaulickytė   3-a vieta
      [54]  M.Golubevas, M.Kubiliūtė
       M.Golubevas, M.Kubiliūtė   21:13  21:16 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Muižininkas, S.Drungilaitė    
     N.Bičkovas, L.Bagdonaitė  
     N.Bičkovas, L.Bagdonaitė   21:19  21:12 [22']   5-a vieta
      [55]  L.Kavaliauskas, U.Bernotaitė
     T.Stankus, V.Žymantaitė     21:15  22:20 [24']
     L.Kavaliauskas, U.Bernotaitė  
     L.Kavaliauskas, U.Bernotaitė   21:8  21:12 [21']  
         
         
       A.Muižininkas, S.Drungilaitė   7-a vieta
      [56]  T.Stankus, V.Žymantaitė
       T.Stankus, V.Žymantaitė   21:10  21:13 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Juškys, D.Rimkutė    
   D.Juškys, D.Rimkutė   ->    
     E.Žalandauskas, G.Vaitkutė  
   E.Zdanavičius, G.Turauskaitė     21:15  21:8 [21']  
   E.Žalandauskas, G.Vaitkutė    
   E.Žalandauskas, G.Vaitkutė   21:5  21:15 [13']     9-a vieta
      [57]  E.Žalandauskas, G.Vaitkutė
        21:19  21:8 [18']
   E.Gusarovas, D.Adomaitytė    
   E.Gusarovas, D.Adomaitytė   ->    
     E.Gusarovas, D.Adomaitytė  
   A.Mockus, D.Ubytė     21:11  21:8 [20']  
   A.Mockus, D.Ubytė    
    ->    
         
       D.Juškys, D.Rimkutė   11-a vieta
      [58]  D.Juškys, D.Rimkutė
       A.Mockus, D.Ubytė   21:18  17:21  21:16
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Zdanavičius, G.Turauskaitė  
     E.Zdanavičius, G.Turauskaitė   ->   13-a vieta
       E.Zdanavičius, G.Turauskaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.