Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (1 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Klaipeda, Burių 19  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Juras Šulcas 
 Gabija Narvilaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Šulcas, G.Narvilaitė      
 16       ->      
   J.Šulcas, G.Narvilaitė    
 9  Mantas Rakovskis 
 Agnė Sileckytė 
    21:4  21:6 [17']    
 M.Kontrimas, V.Besanaitė      
 8  Marius Kontrimas 
 Valdonė Besanaitė 
  21:8  21:10 [18']      
     J.Šulcas, G.Narvilaitė  
 5  Mindaugas Turauskas 
 Gintarė Bilvardaitė 
      21:9  17:21  21:19 [27']  
 M.Turauskas, G.Bilvardaitė      
 12       ->      
   P.Jaščemskas, U.Graužinytė    
 13         21:15  21:17 [17']    
 P.Jaščemskas, U.Graužinytė      
 4  Paulius Jaščemskas 
 Ugnė Graužinytė 
  ->       1-a vieta
      [59]  J.Šulcas, G.Narvilaitė
 3  Titas Kvederys 
 Dominyka Dragūnaitė 
        21:15  21:13 [20']
 T.Kvederys, D.Dragūnaitė      
 14       ->      
   T.Kvederys, D.Dragūnaitė    
 11         21:14  21:13 [13']    
 K.Reimeris, G.Palubinskytė      
 6  Karolis Reimeris 
 Greta Palubinskytė 
  ->      
     I.Zdanavičius, G.Janušonytė  
 7  Justas Pupius 
 Edvina Gusarovaitė 
      21:17  21:13 [7']  
 J.Pupius, E.Gusarovaitė      
 10  Matas Jūrevičius 
 Veronika Keršytė 
  21:5  21:5 [15']      
   I.Zdanavičius, G.Janušonytė    
 15         21:10  21:12 [19']    
 I.Zdanavičius, G.Janušonytė      
 2  Ignas Zdanavičius 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->    P.Jaščemskas, U.Graužinytė   3-a vieta
      [60]  T.Kvederys, D.Dragūnaitė
       T.Kvederys, D.Dragūnaitė   21:15  21:17 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kontrimas, V.Besanaitė    
     M.Turauskas, G.Bilvardaitė  
     M.Turauskas, G.Bilvardaitė   12:21  21:14  27:25 [32']   5-a vieta
      [61]  J.Pupius, E.Gusarovaitė
     K.Reimeris, G.Palubinskytė     19:21  21:16  21:10 [23']
     J.Pupius, E.Gusarovaitė  
     J.Pupius, E.Gusarovaitė   21:13  21:12 [18']  
         
         
       M.Kontrimas, V.Besanaitė   7-a vieta
      [62]  K.Reimeris, G.Palubinskytė
       K.Reimeris, G.Palubinskytė   19:21  21:15  21:11 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Rakovskis, A.Sileckytė    
   M.Rakovskis, A.Sileckytė   ->    
     M.Rakovskis, A.Sileckytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [63]  M.Rakovskis, A.Sileckytė
        21:13  21:10 [17']
   .    
    ->    
     M.Jūrevičius, V.Keršytė  
   M.Jūrevičius, V.Keršytė     ->  
   M.Jūrevičius, V.Keršytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.