Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2009-12-13, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
 12           4 
   2           0 
   7           2 
   2           1 
   4           1 
 35+ 
   3     1       0 
   3     1       0 
   4           4 
   3     1       2 
   3     1       0 
 40+ 
   4           4 
   2           0 
 45+ 
   3     1       0 
   5           2 
   3           0 
 50+ 
   3     1       0 
 55+ 
   4           2 
   2           1 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 5   13 d.  09:25  35+   VD    A.Morkūnas  L.Vaškevičius   21:12  21:9    N.Valuckas  A.Smalskis    
 6   13 d.  09:25  35+   VD    V.Golubevas  A.Vanagas   21:14  21:16    K.Adomaitis  A.Poderys    
 7   13 d.  09:25  35+   MD    D.Nikitina  I.Jasiūnienė   21:9  21:17    A.Pikčilingienė  J.Adomaitienė    
 14   13 d.  10:15  35+   MD    R.Narijauskaitė  L.Patašienė   21:14  21:12    A.Pikčilingienė  J.Adomaitienė    
 15   13 d.  10:15  35+   VD    A.Morkūnas  L.Vaškevičius   21:18  21:11    V.Golubevas  A.Vanagas    
 16   13 d.  10:15  35+   VD    N.Valuckas  A.Smalskis   21:11  21:14    K.Adomaitis  A.Poderys    
 17   13 d.  10:40  Mėgėjai   MD    G.Pačkauskaitė  I.Stankevičienė   1:0    D.Blevaitienė  M.Kalinauskaitė    
 23   13 d.  11:05  35+   MD    R.Narijauskaitė  L.Patašienė   14:21  18:21    D.Nikitina  I.Jasiūnienė    
 24   13 d.  11:05  35+   MX    A.Vanagas  I.Jasiūnienė   21:17  15:21  21:17    V.Golubevas  D.Nikitina    
 27   13 d.  11:30  Mėgėjai   MX    Š.Atkočiūnas  G.Pačkauskaitė   21:10  21:9    M.Papuška  M.Kalinauskaitė    
 28   13 d.  11:30  Mėgėjai   MX    M.Stankevičius  I.Stankevičienė   21:18  21:14    M.Loveikis  V.Šetkuvienė    
 29   13 d.  11:55  35+   MX    A.Morkūnas  R.Narijauskaitė   12:21  21:10  21:9    V.Golubevas  D.Nikitina    
 32   13 d.  11:55  Mėgėjai   MX    Š.Atkočiūnas  G.Pačkauskaitė   21:18  21:14    M.Stankevičius  I.Stankevičienė    
 33   13 d.  12:20  Mėgėjai   MX    M.Papuška  M.Kalinauskaitė   21:23  7:21    M.Loveikis  V.Šetkuvienė    
 34   13 d.  12:20  35+   MX    A.Morkūnas  R.Narijauskaitė   21:14  21:18    A.Vanagas  I.Jasiūnienė    
 36   13 d.  12:20  35+   VV    S.Stravinskas   15:21  17:21    R.Germanas    
 38   13 d.  12:45  40+   VV    L.Vaškevičius   21:12  21:7    N.Valuckas    
 39   13 d.  12:45  40+   VV    A.Smalskis   14:21  12:21    A.Vanagas    
 40   13 d.  12:45  40+   MV    I.Jasiūnienė   21:8  21:7    L.Patašienė    
 41   13 d.  13:10  45+   VV    K.Adomaitis   18:21  21:8  21:12    B.Matelis    
 49   13 d.  14:00  Mėgėjai   MV    G.Pačkauskaitė   21:8  21:8    M.Kalinauskaitė    
 50   13 d.  14:00  35+   VV    V.Golubevas   21:8  21:12    R.Germanas    
 51   13 d.  14:00  40+   VV    L.Vaškevičius   21:14  21:16    A.Vanagas    
 52   13 d.  14:00  40+   VV    N.Valuckas   10:21  18:21    A.Smalskis    
 53   13 d.  14:25  45+   VV    A.Morkūnas   21:15  21:5    B.Matelis    
 59   13 d.  14:50  35+   VV    V.Golubevas   21:15  21:12    S.Stravinskas    
 60   13 d.  14:50  45+   VV    A.Morkūnas   1:0    K.Adomaitis    
27 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15 
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.