Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2009-12-13, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
 12           4 
   2           0 
   7           2 
   2           1 
   4           1 
 35+ 
   3     1       0 
   3     1       0 
   4           4 
   3     1       2 
   3     1       0 
 40+ 
   4           4 
   2           0 
 45+ 
   3     1       0 
   5           2 
   3           0 
 50+ 
   3     1       0 
 55+ 
   4           2 
   2           1 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 5   13 d.  09:25  35+   VD    A.Morkūnas  L.Vaškevičius   21:12  21:9    N.Valuckas  A.Smalskis    
 6   13 d.  09:25  35+   VD    V.Golubevas  A.Vanagas   21:14  21:16    K.Adomaitis  A.Poderys    
 7   13 d.  09:25  35+   MD    D.Nikitina  I.Jasiūnienė   21:9  21:17    A.Pikčilingienė  J.Adomaitienė    
 14   13 d.  10:15  35+   MD    R.Narijauskaitė  L.Patašienė   21:14  21:12    A.Pikčilingienė  J.Adomaitienė    
 15   13 d.  10:15  35+   VD    A.Morkūnas  L.Vaškevičius   21:18  21:11    V.Golubevas  A.Vanagas    
 16   13 d.  10:15  35+   VD    N.Valuckas  A.Smalskis   21:11  21:14    K.Adomaitis  A.Poderys    
 17   13 d.  10:40  Mėgėjai   MD    G.Pačkauskaitė  I.Stankevičienė   1:0    D.Blevaitienė  M.Kalinauskaitė    
 23   13 d.  11:05  35+   MD    R.Narijauskaitė  L.Patašienė   14:21  18:21    D.Nikitina  I.Jasiūnienė    
 24   13 d.  11:05  35+   MX    A.Vanagas  I.Jasiūnienė   21:17  15:21  21:17    V.Golubevas  D.Nikitina    
 27   13 d.  11:30  Mėgėjai   MX    Š.Atkočiūnas  G.Pačkauskaitė   21:10  21:9    M.Papuška  M.Kalinauskaitė    
 28   13 d.  11:30  Mėgėjai   MX    M.Stankevičius  I.Stankevičienė   21:18  21:14    M.Loveikis  V.Šetkuvienė    
 29   13 d.  11:55  35+   MX    A.Morkūnas  R.Narijauskaitė   12:21  21:10  21:9    V.Golubevas  D.Nikitina    
 32   13 d.  11:55  Mėgėjai   MX    Š.Atkočiūnas  G.Pačkauskaitė   21:18  21:14    M.Stankevičius  I.Stankevičienė    
 33   13 d.  12:20  Mėgėjai   MX    M.Papuška  M.Kalinauskaitė   21:23  7:21    M.Loveikis  V.Šetkuvienė    
 34   13 d.  12:20  35+   MX    A.Morkūnas  R.Narijauskaitė   21:14  21:18    A.Vanagas  I.Jasiūnienė    
 36   13 d.  12:20  35+   VV    S.Stravinskas   15:21  17:21    R.Germanas    
 38   13 d.  12:45  40+   VV    L.Vaškevičius   21:12  21:7    N.Valuckas    
 39   13 d.  12:45  40+   VV    A.Smalskis   14:21  12:21    A.Vanagas    
 40   13 d.  12:45  40+   MV    I.Jasiūnienė   21:8  21:7    L.Patašienė    
 41   13 d.  13:10  45+   VV    K.Adomaitis   18:21  21:8  21:12    B.Matelis    
 49   13 d.  14:00  Mėgėjai   MV    G.Pačkauskaitė   21:8  21:8    M.Kalinauskaitė    
 50   13 d.  14:00  35+   VV    V.Golubevas   21:8  21:12    R.Germanas    
 51   13 d.  14:00  40+   VV    L.Vaškevičius   21:14  21:16    A.Vanagas    
 52   13 d.  14:00  40+   VV    N.Valuckas   10:21  18:21    A.Smalskis    
 53   13 d.  14:25  45+   VV    A.Morkūnas   21:15  21:5    B.Matelis    
 59   13 d.  14:50  35+   VV    V.Golubevas   21:15  21:12    S.Stravinskas    
 60   13 d.  14:50  45+   VV    A.Morkūnas   1:0    K.Adomaitis    
27 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B 
     Suaug D    MD  
     U-13 
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.