Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (2 turas), Data: 2010-01-16, Vieta: 'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 25           4 
 17           2 
 12           2 
   9           1 
 16           2 
 U-13 
 26           2 
 22           2 
 11           1 
 10           1 
 20           1 
 Diena  16  17  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 206   17 d.  09:00  U-13   VV    J.Šulcas   11:21  21:13  21:23    K.Eimutaitis   24'  
 207   17 d.  09:00  U-13   VV    P.Bartušis   17:21  15:21    P.Jaščemskas   9'  
 208   17 d.  09:00  U-13   VV    D.Bartoševič   5:21  21:19  22:20    K.Reimeris   23'  
 209   17 d.  09:00  U-13   VV    M.Kontrimas   21:8  21:11    M.Šames   3'  
 210   17 d.  09:00  U-13   VV    E.Bartkus   0:1    R.Minderis    
 211   17 d.  09:00  U-13   VV    M.Rakovskis   15:21  12:21    D.Girulis   23'  
 212   17 d.  09:25  U-13   VV    J.Daukantas   1:0    D.Leipus    
 213   17 d.  09:25  U-13   VV    E.Mačys   11:21  14:21    P.Bertašius   24'  
 214   17 d.  09:25  U-15   VD    T.Liorančas  L.Rimkus   21:13  21:19    M.Golubevas  I.Reznikas   30'  
 215   17 d.  09:25  U-15   VD    G.Dima  E.Dima   19:21  10:21    L.Sparnauskis  R.Šileris   27'  
 216   17 d.  09:25  U-13   MV    G.Narvilaitė   21:12  21:19    D.Dragūnaitė   32'  
 217   17 d.  09:25  U-13   MV    G.Bilvardaitė   12:21  14:21    G.Janušonytė   25'  
 218   17 d.  09:50  U-13   MV    L.Bagdonaitė   19:21  21:23    D.Ubytė   26'  
 219   17 d.  09:50  U-13   MV    U.Bernotaitė   21:14  10:21  12:21    G.Palubinskytė   31'  
 220   17 d.  09:50  U-13   MV    D.Rimkutė   20:22  25:23  19:21    G.Turauskaitė   39'  
 221   17 d.  09:50  U-13   MV    G.Bartkutė   17:21  22:20  21:14    I.Kinaitė   35'  
 222   17 d.  09:50  U-13   MV    G.Keršulytė   0:1    D.Butvydaitė    
 224   17 d.  10:15  U-15   MD    M.Kubiliūtė  V.Žymantaitė   21:18  22:20    L.Genutytė  G.Krivonosovaitė   30'  
 225   17 d.  10:15  U-15   MD    R.Aleksevičiūtė  S.Drungilaitė   21:13  22:20    V.Fomkinaitė  I.Gaidė   24'  
 226   17 d.  10:15  U-13   VD    P.Jaščemskas  J.Šulcas   21:12  19:21  21:11    D.Bartoševič  R.Minderis   32'  
 227   17 d.  10:15  U-13   VD    P.Bartušis  I.Zdanavičius   21:10  21:14    D.Katauskas  T.Kvederys   23'  
 228   17 d.  10:15  U-15   VV    T.Liorančas   17:21  21:16  22:20    I.Reznikas   51'  
 229   17 d.  10:15  U-15   VV    L.Rimkus   21:15  21:16    M.Golubevas   29'  
 230   17 d.  10:40  U-15   VV    R.Šileris   21:12  21:18    G.Dima   24'  
 231   17 d.  10:40  U-15   VV    N.Bičkovas   1:0    D.Dzenys    
 232   17 d.  10:40  U-15   VV    A.Muižininkas   14:21  18:21    D.Orentas   20'  
 233   17 d.  10:40  U-15   VV    A.Dubovik   21:17  21:11    D.Valiulis   20'  
 234   17 d.  10:40  U-15   VV    D.Lamincev   21:6  21:1    G.Pielikis   16'  
 235   17 d.  10:40  U-13   MD    D.Dragūnaitė  G.Janušonytė   18:21  19:21    U.Graužinytė  G.Narvilaitė   26'  
 236   17 d.  11:05  U-13   MD    A.Mažeikaitė  D.Ubytė   21:13  21:16    L.Bagdonaitė  G.Bilvardaitė   21'  
 237   17 d.  11:05  U-15   MV    I.Gaidė   21:19  21:19    R.Aleksevičiūtė   31'  
 238   17 d.  11:05  U-15   MV    V.Žymantaitė   21:14  15:21  18:21    G.Krivonosovaitė   40'  
 239   17 d.  11:05  U-15   MV    S.Drungilaitė   12:21  23:21  19:21    M.Kubiliūtė   37'  
 240   17 d.  11:05  U-15   MV    L.Genutytė   21:7  21:9    S.Norgailaitė   18'  
 241   17 d.  11:05  U-13   MX    J.Šulcas  G.Narvilaitė   21:14  21:8    K.Eimutaitis  A.Kaulickytė   23'  
 242   17 d.  11:30  U-13   MX    I.Zdanavičius  G.Janušonytė   12:21  17:21    P.Bartušis  D.Dragūnaitė   27'  
 243   17 d.  11:30  U-15   MX    T.Liorančas  G.Krivonosovaitė   21:12  21:17    I.Reznikas  R.Aleksevičiūtė   27'  
 244   17 d.  11:30  U-15   MX    G.Dima  I.Gaidė   21:18  16:21  21:16    R.Šileris  S.Norgailaitė   30'  
38 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-11 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15 
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.