Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės), Data: 2010-03-06, Vieta: Klaipeda, Burių 19  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   8           32 
   8           16 
   5           16 
   4           8 
   4           4 
 Suaug B 
   8           8 
   6           2 
   5           4 
   3     1       1 
   6           2 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   06 d.  11:00  Suaug   VD    R.Bilius  S.Šaltmeris   9:21  13:21    K.Dauskurtas  T.Dovydaitis   10'  
 2   06 d.  11:00  Suaug B   VD    M.Atkočaitis  L.Zavadskis   21:17  19:21  14:21    V.Prevelis  T.Raila   22'  
 3   06 d.  11:00  Suaug   MD    G.Voitechovskaja  D.Bortnikaitė   21:18  14:21  17:21    R.Šulnienė  I.Petrulaitienė   31'  
 4   06 d.  11:00  Suaug   MD    K.Dovydaitytė  V.Novik   11:21  22:20  14:21    I.Linkutė  A.Kupliauskaitė   21'  
 6   06 d.  11:25  Suaug   VD    K.Kašinskis  L.Litvinas   21:19  16:21  13:21    P.Bartušis  A.Plavin   30'  
 7   06 d.  11:25  Suaug B   VD    M.Gresevičius  A.Vanagas   17:21  16:21    I.Reznikas  L.Rimkus   25'  
 8   06 d.  11:25  Suaug   VD    D.Narvilas  E.Slušnys   21:19  21:16    K.Dauskurtas  T.Dovydaitis   29'  
 9   06 d.  11:50  Suaug B   VD    E.Jakubauskas  A.Slušnys   12:21  15:21    V.Prevelis  T.Raila   20'  
 10   06 d.  11:50  Suaug   MD    R.Šulnienė  I.Petrulaitienė   21:18  21:19    I.Linkutė  A.Kupliauskaitė   24'  
 11   06 d.  11:50  Suaug   MD    G.Voitechovskaja  D.Bortnikaitė   21:19  19:21  21:13    K.Dovydaitytė  V.Novik   32'  
 13   06 d.  12:15  Suaug   VD    D.Narvilas  E.Slušnys   29:30  21:17  20:22    P.Bartušis  A.Plavin   46'  
 14   06 d.  12:15  Suaug   VD    K.Dauskurtas  T.Dovydaitis   21:13  21:19    K.Kašinskis  L.Litvinas   21'  
 15   06 d.  12:15  Suaug B   VD    V.Prevelis  T.Raila   21:17  16:21  22:20    I.Reznikas  L.Rimkus   42'  
 16   06 d.  12:15  Suaug B   VD    E.Jakubauskas  A.Slušnys   22:24  21:17  20:22    M.Gresevičius  A.Vanagas   41'  
 18   06 d.  12:40  Suaug   MV    G.Voitechovskaja   21:5  21:9    V.Novik   15'  
 19   06 d.  12:40  Suaug   MV    A.Kupliauskaitė   6:21  5:21    R.Šulnienė   9'  
 20   06 d.  12:40  Suaug   MV    I.Linkutė   21:11  21:11    A.Meirytė   10'  
 21   06 d.  13:05  Suaug   MV    D.Bortnikaitė   7:21  4:21    K.Dovydaitytė   10'  
 22   06 d.  13:05  Suaug   VV    K.Kašinskis   21:15  21:16    S.Šaltmeris   17'  
 23   06 d.  13:05  Suaug   VV    K.Dauskurtas   19:21  19:21    P.Bartušis   32'  
 24   06 d.  13:05  Suaug   VV    A.Plavin   21:15  19:21  18:21    R.Bilius   36'  
 25   06 d.  13:30  Suaug   VV    L.Litvinas   14:21  15:21    E.Slušnys   6'  
 29   06 d.  13:55  Suaug   MV    G.Voitechovskaja   21:16  21:12    R.Šulnienė   47'  
 30   06 d.  13:55  Suaug   MV    I.Linkutė   10:21  11:21    K.Dovydaitytė   20'  
 31   06 d.  13:55  Suaug   MV    V.Novik   17:21  14:21    A.Kupliauskaitė   36'  
 32   06 d.  13:55  Suaug   MV    A.Meirytė   21:9  21:8    D.Bortnikaitė   27'  
 33   06 d.  14:20  Suaug   VV    K.Kašinskis   21:10  17:21  17:21    P.Bartušis   42'  
 34   06 d.  14:20  Suaug   VV    R.Bilius   25:23  19:21  9:21    E.Slušnys   26'  
 35   06 d.  14:20  Suaug   VV    S.Šaltmeris   19:21  18:21    K.Dauskurtas   8'  
 36   06 d.  14:20  Suaug   VV    A.Plavin   21:11  21:15    L.Litvinas   7'  
 40   06 d.  14:45  Suaug   MV    G.Voitechovskaja   14:21  22:20  21:19    K.Dovydaitytė   39'  
 41   06 d.  15:10  Suaug   MV    R.Šulnienė   21:13  19:21  21:17    I.Linkutė   36'  
 42   06 d.  15:10  Suaug   MV    A.Kupliauskaitė   17:21  21:18  21:23    A.Meirytė   44'  
 43   06 d.  15:10  Suaug   MV    V.Novik   17:21  21:19  21:10    D.Bortnikaitė   28'  
 44   06 d.  15:10  Suaug   VV    P.Bartušis   21:10  17:21  21:23    E.Slušnys   44'  
 45   06 d.  15:35  Suaug   VV    K.Kašinskis   19:21  16:21    R.Bilius   29'  
 46   06 d.  15:35  Suaug   VV    K.Dauskurtas   20:22  19:21    A.Plavin   23'  
 47   06 d.  15:35  Suaug   VV    S.Šaltmeris   21:13  21:11    L.Litvinas   21'  
 56   06 d.  16:25  Suaug B   VV    M.Gresevičius   21:12  21:14    V.Prevelis   26'  
 57   06 d.  16:50  Suaug B   VV    T.Raila   21:17  23:21    E.Jakubauskas   27'  
 58   06 d.  16:50  Suaug B   VV    L.Rimkus   21:18  21:10    M.Atkočaitis   26'  
 59   06 d.  16:50  Suaug B   VV    L.Zavadskis   12:21  15:21    I.Reznikas   26'  
 65   06 d.  17:40  Suaug B   VV    M.Gresevičius   21:15  21:8    T.Raila   20'  
 66   06 d.  17:40  Suaug B   VV    L.Rimkus   21:14  21:18    I.Reznikas   25'  
 67   06 d.  17:40  Suaug B   VV    V.Prevelis   23:21  21:17    E.Jakubauskas   27'  
 68   06 d.  17:40  Suaug B   VV    M.Atkočaitis   17:21  13:21    L.Zavadskis   20'  
 75   06 d.  18:30  Suaug B   VV    M.Gresevičius   21:17  21:19    L.Rimkus   25'  
 76   06 d.  18:30  Suaug B   VV    T.Raila   11:21  10:21    I.Reznikas   18'  
 77   06 d.  18:55  Suaug B   VV    V.Prevelis   21:11  21:18    L.Zavadskis   20'  
 78   06 d.  18:55  Suaug B   VV    E.Jakubauskas   18:21  21:19  13:21    M.Atkočaitis   29'  
50 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 10:00 2021-12-04 14:00
Prienai, Prienai
     35+    MD    MX  
     40+    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+ 
     55+    VV    VD  
     60+    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.