Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas) , Data: 2010-04-25, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas   
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-25 2010-04-25 2010-04-25 2010-04-25  
 1  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Dima, E.Dima      
 16       ->      
  [38] 12:00   G.Dima, E.Dima    
 9  Osvaldas Aliulis 
 Eitvydas Seilius 
    21:9  22:24  21:13 [24']    
[31] 11:20   T.Garmus, T.Petraitis      
 8  Tautvydas Garmus 
 Taurius Petraitis 
  21:13  21:19 [16']      
    [44] 12:20   G.Dima, E.Dima  
 5  Gedmantas Čepkauskas 
 Mark Šames 
      21:9  21:18  
[32] 11:20   G.Čepkauskas, M.Šames      
 12  Vytas Bujanauskas 
 Klaudijus Kaškonas 
  21:16  21:6 [15']      
  [39] 12:00   M.Kavaliauskas, D.Juodsnukis    
 13         22:20  21:19 [24']    
 M.Kavaliauskas, D.Juodsnukis      
 4  Matas Kavaliauskas 
 Dalius Juodsnukis 
  ->       1-a vieta
      [51] 13:00   G.Dima, E.Dima
 3  Salvijus Stravinskas 
 Alvydas Žekevičius 
        21:18  22:20 [17']
 S.Stravinskas, A.Žekevičius      
 14       ->      
  [40] 12:00   S.Stravinskas, A.Žekevičius    
 11  Virgilijus Maštaitis 
 Donatas Rumšys 
    21:19  21:19 [23']    
[33] 11:40   V.Maštaitis, D.Rumšys      
 6  Žaidėjas Nerodomas 
 Domas Urniežius 
  16:21  21:11  21:11 [24']      
    [45] 12:40   A.Kurapka, M.Šatrauskas  
 7  Lukas Andriūšis 
 Jonas Kneita 
      21:12  21:15 [19']  
[34] 11:40   L.Andriūšis, J.Kneita      
 10  Ignas Lukoševičius 
 Laurynas Megelinskas 
  21:6  21:9 [7']      
  [41] 12:20   A.Kurapka, M.Šatrauskas    
 15         21:14  21:19 [16']    
 A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 2  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
  ->    M.Kavaliauskas, D.Juodsnukis   3-a vieta
     
       S.Stravinskas, A.Žekevičius   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Garmus, T.Petraitis    
     
     G.Čepkauskas, M.Šames   ->   5-a vieta
     
     V.Maštaitis, D.Rumšys     ->
     
     L.Andriūšis, J.Kneita   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   O.Aliulis, E.Seilius   ->    
     
   V.Bujanauskas, K.Kaškonas     ->  
     
    ->     9-a vieta
     
        ->
     
   Ž.Nerodomas, D.Urniežius   ->    
     
   I.Lukoševičius, L.Megelinskas     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.