Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas, Data: 2010-05-01, Vieta: A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
 14           8 
 12           8 
   7           4 
   6           4 
 12           4 
 U-19 B 
 17           2 
 27           2 
   8           1 
 13           1 
 17           1 
 Diena  01  02  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 85   02 d.  10:30  U-19 B   MV    M.Jaugielavičiūtė   8:21  16:21    M.Kniazeva   16'  
 86   02 d.  10:30  U-19 B   MV    U.Trakimaitė   21:4  21:11    J.Ogurkis   18'  
 87   02 d.  10:30  U-19 B   MV    U.Šiušaitė   0:1    E.Krukovskytė    
 88   02 d.  10:30  U-19 B   MV    G.Keršulytė   4:21  7:21    P.Puolytė   13'  
 89   02 d.  10:50  U-19 B   MV    J.Žlabytė   21:9  21:14    G.Statkutė   19'  
 90   02 d.  10:50  U-19 B   MV    V.Movšovič   13:21  7:21    A.Mažeikaitė   19'  
 91   02 d.  10:50  U-19 B   MV    V.Ševeliova   21:7  21:3    T.Gugaitė   15'  
 92   02 d.  10:50  U-19 B   MV    J.Narkytė   9:21  6:21    U.Janušauskaitė   13'  
 93   02 d.  11:10  U-19 B   MV    A.Ševeliova   21:12  21:4    A.Spiridonova   19'  
 94   02 d.  11:10  U-19 B   MV    E.Mikšytė   11:21  9:21    G.Juzukonytė   20'  
 95   02 d.  11:10  U-19 B   MV    V.Boiko   21:10  21:8    E.Petrauskaitė   16'  
 96   02 d.  11:10  U-19 B   VV    M.Bogdanovič   0:1    P.Smirnov    
 97   02 d.  11:30  U-19 B   MV    A.Markevičiūtė   21:2  21:8    M.Kniazeva   12'  
 98   02 d.  11:30  U-19 B   MV    U.Trakimaitė   10:21  4:21    E.Krukovskytė   20'  
 99   02 d.  11:30  U-19 B   MV    G.Alksnytė   10:21  21:17  18:21    P.Puolytė   29'  
 100   02 d.  11:30  U-19 B   MV    J.Žlabytė   11:21  15:21    M.Masaitytė   23'  
 101   02 d.  11:50  U-19 B   MV    D.Muchina   21:15  21:10    A.Mažeikaitė   15'  
 102   02 d.  11:50  U-19 B   MV    V.Ševeliova   8:21  7:21    U.Janušauskaitė   16'  
 103   02 d.  11:50  U-19 B   MV    A.Ševeliova   21:15  19:21  19:21    G.Juzukonytė   35'  
 104   02 d.  11:50  U-19 B   MV    V.Boiko   18:21  21:7  21:11    A.Mažeikaitė   28'  
 105   02 d.  12:10  U-19 B   MV    J.Ogurkis   1:0    U.Šiušaitė    
 106   02 d.  12:10  U-19 B   MV    .   0:0    V.Movšovič    
 107   02 d.  12:10  U-19 B   MV    T.Gugaitė   18:21  21:12  15:21    J.Narkytė   45'  
 108   02 d.  12:10  U-19 B   MV    A.Spiridonova   17:21  19:21    E.Mikšytė   22'  
 109   02 d.  12:30  U-19 B   VV    J.Šulcas   21:10  21:4    P.Smirnov   17'  
 110   02 d.  12:30  U-19 B   VV    G.Rusteika   1:0    M.Žiemininkas    
 111   02 d.  12:30  U-19 B   VV    M.Baltušis   1:0    D.Leipus    
 112   02 d.  12:30  U-19 B   VV    R.Zuzo   10:21  11:21    A.Medvedev   15'  
 113   02 d.  12:50  U-19 B   VV    D.Bartoševič   21:10  21:10    S.Jaugielavičius   20'  
 114   02 d.  12:50  U-19 B   VV    T.Urbšas   7:21  11:21    A.Dubovik   17'  
 115   02 d.  12:50  U-19 B   VV    D.Lamincev   21:10  21:13    R.Minderis   20'  
 116   02 d.  12:50  U-19 B   VV    J.Povilauskas   3:21  7:21    P.Jaščemskas   14'  
 117   02 d.  13:10  U-19 B   MV    A.Markevičiūtė   23:21  21:15    E.Krukovskytė   28'  
 118   02 d.  13:10  U-19 B   MV    P.Puolytė   13:21  13:21    M.Masaitytė   24'  
 119   02 d.  13:10  U-19 B   MV    D.Muchina   8:21  14:21    U.Janušauskaitė   18'  
 120   02 d.  13:10  U-19 B   MV    G.Juzukonytė   8:21  18:21    V.Boiko   19'  
 121   02 d.  13:30  U-19 B   MV    M.Kniazeva   7:21  21:10  8:21    U.Trakimaitė   24'  
 122   02 d.  13:30  U-19 B   MV    G.Alksnytė   14:21  19:21    J.Žlabytė   23'  
 123   02 d.  13:30  U-19 B   MV    A.Mažeikaitė   18:21  15:21    V.Ševeliova   19'  
 124   02 d.  13:30  U-19 B   MV    A.Ševeliova   8:21  13:21    A.Mažeikaitė   18'  
 125   02 d.  13:50  U-19 B   MV    M.Jaugielavičiūtė   21:16  21:8    J.Ogurkis   19'  
 126   02 d.  13:50  U-19 B   MV    G.Keršulytė   21:19  11:21  10:21    G.Statkutė   31'  
 127   02 d.  13:50  U-19 B   MV    V.Movšovič   21:19  16:21  22:20    J.Narkytė   37'  
 128   02 d.  13:50  U-19 B   MV    E.Mikšytė   20:22  21:19  15:21    E.Petrauskaitė   34'  
 129   02 d.  14:10  U-19 B   VV    J.Šulcas   21:18  17:21  22:20    G.Rusteika   36'  
 130   02 d.  14:10  U-19 B   VV    M.Baltušis   5:21  4:21    A.Medvedev   14'  
 131   02 d.  14:10  U-19 B   VV    D.Bartoševič   14:21  9:21    A.Dubovik   23'  
 132   02 d.  14:10  U-19 B   VV    D.Lamincev   21:13  6:21  21:19    P.Jaščemskas   30'  
 133   02 d.  14:30  U-19 B   VV    P.Smirnov   1:0    M.Žiemininkas    
 134   02 d.  14:30  U-19 B   VV    D.Leipus   9:21  19:21    R.Zuzo   9'  
 135   02 d.  14:30  U-19 B   VV    S.Jaugielavičius   18:21  10:21    T.Urbšas   20'  
 136   02 d.  14:30  U-19 B   VV    R.Minderis   21:11  21:8    J.Povilauskas   18'  
 137   02 d.  14:50  U-19 B   MV    A.Markevičiūtė   21:18  21:19    M.Masaitytė   27'  
 138   02 d.  14:50  U-19 B   MV    U.Janušauskaitė   24:22  21:14    V.Boiko   28'  
 139   02 d.  14:50  U-19 B   MV    E.Krukovskytė   14:21  12:21    P.Puolytė   21'  
 140   02 d.  14:50  U-19 B   MV    D.Muchina   21:14  21:13    G.Juzukonytė   23'  
 141   02 d.  15:10  U-19 B   MV    U.Trakimaitė   8:21  10:21    J.Žlabytė   17'  
 142   02 d.  15:10  U-19 B   MV    V.Ševeliova   6:21  12:21    A.Mažeikaitė   19'  
 143   02 d.  15:10  U-19 B   MV    M.Jaugielavičiūtė   19:21  21:19  21:23    G.Statkutė   39'  
 144   02 d.  15:10  U-19 B   MV    V.Movšovič   17:21  18:21    E.Petrauskaitė   25'  
 145   02 d.  15:30  U-19 B   VV    J.Šulcas   21:13  21:11    A.Medvedev   20'  
 146   02 d.  15:30  U-19 B   VV    A.Dubovik   21:14  21:18    D.Lamincev   21'  
 147   02 d.  15:30  U-19 B   VV    G.Rusteika   21:7  21:9    M.Baltušis   18'  
 148   02 d.  15:30  U-19 B   VV    D.Bartoševič   20:22  19:21    P.Jaščemskas    
 149   02 d.  15:50  U-19 B   VV    P.Smirnov   19:21  21:10  17:21    R.Zuzo   27'  
 150   02 d.  15:50  U-19 B   VV    T.Urbšas   21:18  17:21  14:21    R.Minderis   33'  
 151   02 d.  15:50  U-19 B   MV    A.Markevičiūtė   12:21  15:21    U.Janušauskaitė   22'  
 152   02 d.  15:50  U-19 B   MV    M.Masaitytė   18:21  23:21  20:22    V.Boiko   40'  
 153   02 d.  16:10  U-19 B   MV    P.Puolytė   16:21  21:23    D.Muchina   22'  
 154   02 d.  16:10  U-19 B   MV    J.Žlabytė   7:21  15:21    A.Mažeikaitė   20'  
 155   02 d.  16:10  U-19 B   MV    G.Statkutė   21:13  21:11    E.Petrauskaitė   21'  
 156   02 d.  16:10  U-19 B   VV    J.Šulcas   21:13  21:16    A.Dubovik   20'  
 157   02 d.  16:30  U-19 B   VV    A.Medvedev   21:19  10:21  19:21    D.Lamincev   39'  
 158   02 d.  16:30  U-19 B   VV    G.Rusteika   21:16  21:17    P.Jaščemskas   20'  
 159   02 d.  16:30  U-19 B   VV    R.Zuzo   16:21  20:22    R.Minderis   21'  
 160   02 d.  16:50  U-19 B   MD    M.Jaugielavičiūtė  G.Statkutė   24:22  21:13    M.Kniazeva  J.Žlabytė   21'  
 161   02 d.  16:50  U-19 B   MD    G.Alksnytė  V.Boiko   21:7  21:6    E.Mikšytė  J.Ogurkis   19'  
 162   02 d.  16:50  U-19 B   MD    U.Šiušaitė  A.Spiridonova   0:1    E.Krukovskytė  U.Trakimaitė    
 163   02 d.  16:50  U-19 B   MD    G.Keršulytė  T.Gugaitė   5:21  7:21    A.Mažeikaitė  A.Ševeliova   17'  
 164   02 d.  17:15  U-19 B   MD    G.Juzukonytė  E.Petrauskaitė   21:4  21:10    V.Movšovič  J.Narkytė   20'  
 165   02 d.  17:15  U-19 B   VD    P.Jaščemskas  J.Šulcas   21:7  21:14    D.Leipus  J.Povilauskas    
 166   02 d.  17:15  U-19 B   VD    M.Baltušis  M.Žiemininkas   0:1    D.Bartoševič  S.Jaugielavičius    
 167   02 d.  17:15  U-19 B   VD    A.Medvedev  T.Urbšas   21:17  21:11    R.Minderis  R.Zuzo   20'  
 168   02 d.  17:40  U-19 B   VD    G.Rusteika  P.Smirnov   11:21  18:21    A.Dubovik  D.Lamincev   20'  
 169   02 d.  17:40  U-19 B   MD    U.Janušauskaitė  M.Masaitytė   21:4  21:1    M.Jaugielavičiūtė  G.Statkutė   17'  
 170   02 d.  17:40  U-19 B   MD    G.Alksnytė  V.Boiko   21:18  21:13    E.Krukovskytė  U.Trakimaitė   22'  
 171   02 d.  17:40  U-19 B   MD    A.Mažeikaitė  P.Puolytė   21:9  21:17    A.Mažeikaitė  A.Ševeliova   24'  
 172   02 d.  18:05  U-19 B   MD    G.Juzukonytė  E.Petrauskaitė   6:21  16:21    D.Muchina  V.Ševeliova   22'  
 173   02 d.  18:05  U-19 B   MD    E.Mikšytė  J.Ogurkis   1:0    U.Šiušaitė  A.Spiridonova    
 174   02 d.  18:05  U-19 B   VD    P.Jaščemskas  J.Šulcas   21:10  21:16    D.Bartoševič  S.Jaugielavičius   23'  
 175   02 d.  18:05  U-19 B   VD    A.Medvedev  T.Urbšas   5:21  15:21    A.Dubovik  D.Lamincev   22'  
 176   02 d.  18:30  U-19 B   VD    D.Leipus  J.Povilauskas   1:0    M.Baltušis  M.Žiemininkas    
 177   02 d.  18:30  U-19 B   VD    R.Minderis  R.Zuzo   21:15  15:21  20:22    G.Rusteika  P.Smirnov   29'  
 178   02 d.  18:30  U-19 B   MD    U.Janušauskaitė  M.Masaitytė   16:21  17:21    G.Alksnytė  V.Boiko   26'  
 179   02 d.  18:30  U-19 B   MD    A.Mažeikaitė  P.Puolytė   18:21  17:21    D.Muchina  V.Ševeliova   25'  
 180   02 d.  18:55  U-19 B   MD    M.Jaugielavičiūtė  G.Statkutė   11:21  21:19  13:21    E.Krukovskytė  U.Trakimaitė   35'  
 181   02 d.  18:55  U-19 B   MD    A.Mažeikaitė  A.Ševeliova   21:11  12:21  23:21    G.Juzukonytė  E.Petrauskaitė   35'  
 182   02 d.  18:55  U-19 B   MD    M.Kniazeva  J.Žlabytė   21:6  21:10    E.Mikšytė  J.Ogurkis   19'  
 183   02 d.  18:55  U-19 B   MD    G.Keršulytė  T.Gugaitė   15:21  13:21    V.Movšovič  J.Narkytė   26'  
 184   02 d.  19:20  U-19 B   VD    P.Jaščemskas  J.Šulcas   15:21  21:16  18:21    A.Dubovik  D.Lamincev   32'  
 185   02 d.  19:20  U-19 B   VD    D.Bartoševič  S.Jaugielavičius   14:21  13:21    A.Medvedev  T.Urbšas   22'  
 186   02 d.  19:20  U-19 B   VD    D.Leipus  J.Povilauskas   1:21  6:21    G.Rusteika  P.Smirnov   15'  
 187   02 d.  19:20  U-19 B   MD    G.Alksnytė  V.Boiko   21:17  21:15    D.Muchina  V.Ševeliova   28'  
 188   02 d.  19:45  U-19 B   MD    U.Janušauskaitė  M.Masaitytė   21:13  23:21    A.Mažeikaitė  P.Puolytė   23'  
 189   02 d.  19:45  U-19 B   MD    E.Krukovskytė  U.Trakimaitė   21:17  19:21  21:15    A.Mažeikaitė  A.Ševeliova   37'  
 190   02 d.  19:45  U-19 B   MD    M.Kniazeva  J.Žlabytė   21:16  19:21  21:12    V.Movšovič  J.Narkytė   34'  
 191   02 d.  19:45  U-19 B   MX    M.Bogdanovič  J.Narkytė   0:1    P.Smirnov  A.Spiridonova    
 192   02 d.  20:10  U-19 B   MX    R.Minderis  E.Petrauskaitė   1:0    M.Žiemininkas  P.Puolytė    
 193   02 d.  20:10  U-19 B   MX    T.Urbšas  A.Ševeliova   16:21  21:15  21:13    R.Zuzo  G.Juzukonytė   49'  
 194   02 d.  20:10  U-19 B   MX    S.Jaugielavičius  M.Jaugielavičiūtė   10:21  5:21    A.Dubovik  E.Krukovskytė   16'  
 195   02 d.  20:10  U-19 B   MX    P.Jaščemskas  A.Mažeikaitė   1:0    D.Leipus  G.Keršulytė    
 196   02 d.  20:35  U-19 B   MX    D.Bartoševič  U.Trakimaitė   9:21  17:21    G.Rusteika  G.Alksnytė   23'  
 197   02 d.  20:35  U-19 B   MX    J.Šulcas  A.Mažeikaitė   21:3  21:5    P.Smirnov  A.Spiridonova   11'  
 198   02 d.  20:35  U-19 B   MX    A.Medvedev  V.Ševeliova   9:21  13:21    D.Lamincev  V.Boiko   22'  
 199   02 d.  20:35  U-19 B   MX    J.Povilauskas  E.Mikšytė   11:21  10:21    M.Baltušis  D.Muchina   19'  
 200   02 d.  21:00  U-19 B   MX    J.Šulcas  A.Mažeikaitė   21:6  21:6    R.Minderis  E.Petrauskaitė   20'  
 201   02 d.  21:00  U-19 B   MX    T.Urbšas  A.Ševeliova   19:21  15:21    A.Dubovik  E.Krukovskytė    
 202   02 d.  21:00  U-19 B   MX    P.Jaščemskas  A.Mažeikaitė   19:21  12:21    G.Rusteika  G.Alksnytė   21'  
 203   02 d.  21:00  U-19 B   MX    D.Lamincev  V.Boiko   21:10  21:8    M.Baltušis  D.Muchina   19'  
 204   02 d.  21:25  U-19 B   MX    J.Šulcas  A.Mažeikaitė   21:15  17:21  21:5    A.Dubovik  E.Krukovskytė   12'  
 205   02 d.  21:25  U-19 B   MX    G.Rusteika  G.Alksnytė   17:21  15:21    D.Lamincev  V.Boiko   9'  
 206   02 d.  21:50  U-19 B   MX    J.Šulcas  A.Mažeikaitė   21:18  24:22  21:14    D.Lamincev  V.Boiko   26'  
 207   02 d.  21:50  U-19 B   MX    A.Dubovik  E.Krukovskytė   21:19  21:18    G.Rusteika  G.Alksnytė   20'  
123 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.