Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-05-08, Vieta: "Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
 25           24 
 21           24 
 12           12 
 11           12 
 20           12 
 Diena  08  09  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 111   09 d.  10:00  U-19   MX    E.Slušnys  G.Voitechovskaja   21:2  21:5    T.Vaškevičius  J.Dimšaitė   16'  
 112   09 d.  10:00  U-19   MX    V.Prevelis  I.Gaidė   9:21  14:21    L.Litvinas  D.Kairytė   19'  
 113   09 d.  10:00  U-19   MX    L.Rimkus  A.Meirytė   21:9  21:14    G.Dima  G.Narvilaitė   17'  
 114   09 d.  10:00  U-19   MX    A.Vizgirda  A.Kupliauskaitė   0:21    P.Bartušis  I.Linkutė    
 115   09 d.  10:25  U-19   MX    M.Šermukšnis  M.Kubiliūtė   17:21  14:21    E.Dima  R.Aleksevičiūtė   21'  
 116   09 d.  10:25  U-19   MX    M.Šatrauskas  N.Žvirblytė   21:13  17:21  21:15    M.Golubevas  V.Žymantaitė   28'  
 117   09 d.  10:25  U-19   MX    A.Narkis  J.Jaščemskaitė   19:21  21:15  22:24    R.Šileris  D.Bortnikaitė   32 
 118   09 d.  10:25  U-19   MX    T.Raila  M.Krančiukaitė   21:0    S.Grincevičius  E.Valuckienė    
 119   09 d.  10:50  U-19   MX    E.Slušnys  G.Voitechovskaja   21:16  21:14    L.Litvinas  D.Kairytė   19'  
 120   09 d.  10:50  U-19   MX    L.Rimkus  A.Meirytė   20:22  21:19  9:21    P.Bartušis  I.Linkutė   29'  
 121   09 d.  10:50  U-19   MX    T.Vaškevičius  J.Dimšaitė   11:21  21:11  19:21    V.Prevelis  I.Gaidė   30 
 122   09 d.  10:50  U-19   MX    G.Dima  G.Narvilaitė   21:0    A.Vizgirda  A.Kupliauskaitė    
 123   09 d.  11:15  U-19   MX    E.Dima  R.Aleksevičiūtė   22:20  21:18    M.Šatrauskas  N.Žvirblytė   19 
 124   09 d.  11:15  U-19   MX    R.Šileris  D.Bortnikaitė   21:6  21:11    T.Raila  M.Krančiukaitė   14'  
 125   09 d.  11:15  U-19   MX    E.Slušnys  G.Voitechovskaja   21:19  18:21  17:21    P.Bartušis  I.Linkutė   30 
 126   09 d.  11:15  U-19   MX    L.Litvinas  D.Kairytė   19:21  21:12  21:13    L.Rimkus  A.Meirytė   31 
 127   09 d.  11:40  U-19   MX    V.Prevelis  I.Gaidė   18:21  14:21    G.Dima  G.Narvilaitė   22 
 128   09 d.  11:40  U-19   MX    T.Vaškevičius  J.Dimšaitė   21:0    A.Vizgirda  A.Kupliauskaitė    
 129   09 d.  11:40  U-19   MX    E.Dima  R.Aleksevičiūtė   21:19  18:21  15:21    R.Šileris  D.Bortnikaitė   29'  
 130   09 d.  11:40  U-19   MV    G.Voitechovskaja   21:15  21:16    I.Linkutė   28 
 131   09 d.  12:05  U-19   MV    D.Bortnikaitė   14:21  12:21    A.Meirytė   19 
 132   09 d.  12:05  U-19   MV    A.Kupliauskaitė   21:3  21:6    J.Dimšaitė   14'  
 133   09 d.  12:05  U-19   MV    I.Gaidė   21:23  15:21    D.Kairytė   22'  
 134   09 d.  12:05  U-19   MV    G.Narvilaitė   15:21  21:15  21:14    R.Aleksevičiūtė   29'  
 135   09 d.  12:30  U-19   MV    J.Jaščemskaitė   21:11  21:16    N.Žvirblytė   10'  
 136   09 d.  12:30  U-19   MV    V.Žymantaitė   19:21  17:21    M.Kubiliūtė   27'  
 137   09 d.  12:30  U-19   MV    E.Valuckienė   0:21    U.Janušauskaitė    
 138   09 d.  12:30  U-19   MV    M.Krančiukaitė   12:21  21:13  21:17    A.Kurapkaitė   16'  
 139   09 d.  12:55  U-19   VV    E.Slušnys   21:18  21:19    A.Plavin   36 
 140   09 d.  12:55  U-19   VV    L.Litvinas   23:21  17:21  15:21    P.Bartušis   38 
 141   09 d.  12:55  U-19   VV    L.Rimkus   15:21  21:17  19:21    T.Vaškevičius   42 
 142   09 d.  12:55  U-19   VV    V.Prevelis   10:21  16:21    M.Golubevas   18'  
 143   09 d.  13:20  U-19   VV    T.Raila   21:13  13:21  21:14    A.Narkis   25'  
 144   09 d.  13:20  U-19   VV    L.Zavadskis   0:21    E.Dima    
 145   09 d.  13:20  U-19   VV    G.Dima   21:19  7:21  22:20    R.Šileris   16'  
 146   09 d.  13:20  U-19   VV    E.Bradūnas   21:0    M.Atkočaitis    
 147   09 d.  13:45  U-19   VV    M.Šermukšnis   21:0    S.Grincevičius    
 148   09 d.  13:45  U-19   MD    D.Kairytė  G.Voitechovskaja   21:12  21:12    A.Kupliauskaitė  I.Linkutė   22 
 149   09 d.  13:45  U-19   MD    R.Aleksevičiūtė  G.Narvilaitė   23:21  13:21  18:21    A.Meirytė  D.Bortnikaitė   29 
 150   09 d.  13:45  U-19   MD    J.Dimšaitė  I.Gaidė   21:16  12:21  21:18    J.Jaščemskaitė  V.Žymantaitė   30'  
 151   09 d.  14:10  U-19   MD    U.Janušauskaitė  M.Kubiliūtė   21:18  22:20    N.Žvirblytė  R.Kurapkaitė   28'  
 152   09 d.  14:10  U-19   MD    A.Kurapkaitė  E.Valuckienė   0:21    J.Krančiukaitė  M.Krančiukaitė    
 153   09 d.  14:10  U-19   VD    P.Bartušis  A.Plavin   21:13  21:17    E.Slušnys  L.Litvinas   21 
 154   09 d.  14:10  U-19   VD    L.Rimkus  R.Šileris   18:21  24:22  18:21    T.Vaškevičius  V.Prevelis   41 
 155   09 d.  14:35  U-19   VD    M.Golubevas  A.Narkis   21:0    M.Atkočaitis  L.Zavadskis    
 156   09 d.  14:35  U-19   VD    G.Dima  E.Dima   21:0    S.Grincevičius  A.Vizgirda    
 157   09 d.  14:35  U-19   VD    M.Šatrauskas  A.Kurapka   13:21  22:20  17:21    E.Bradūnas  T.Raila   33'  
47 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.