Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė, Data: 2010-05-29, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 C 
 28           4 
 21           4 
 13           2 
 10           2 
 22           2 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   29 d.  10:00  U-19 C   VV    E.Žalandauskas   19:21  21:7  21:9    L.Andriūšis   26'  
 2   29 d.  10:00  U-19 C   VV    E.Bradūnas   21:3  21:5    B.Vaškevičius   15'  
 3   29 d.  10:00  U-19 C   VV    L.Kondrackis   8:21  9:21    L.Genutis   14'  
 4   29 d.  10:00  U-19 C   VV    L.Sparnauskis   21:6  21:3    G.Stravinskas   13'  
 5   29 d.  10:20  U-19 C   VV    Ž.Nerodomas   0:1    M.Kavaliauskas    
 6   29 d.  10:20  U-19 C   VV    N.Bičkovas   1:0    T.Petraitis    
 7   29 d.  10:20  U-19 C   VV    D.Urniežius   0:1    D.Dzenys    
 8   29 d.  10:20  U-19 C   VV    M.Šermukšnis   21:8  21:5    E.Seilius   15'  
 9   29 d.  10:40  U-19 C   VV    T.Garmus   10:21  15:21    M.Šatrauskas   18'  
 10   29 d.  10:40  U-19 C   VV    S.Grincevičius   21:6  21:8    P.Dovydavičius   14'  
 11   29 d.  10:40  U-19 C   VV    L.Megelinskas   16:21  19:21    A.Kurapka   18'  
 12   29 d.  10:40  U-19 C   VV    G.Bernotas   21:12  21:13    J.Kneita   17'  
 13   29 d.  11:00  U-19 C   MV    V.Besanaitė   1:0    R.Petraitytė    
 14   29 d.  11:00  U-19 C   MV    V.Boiko   21:14  21:15    A.Markevičiūtė   25'  
 15   29 d.  11:00  U-19 C   MV    L.Genutytė   16:21  21:13  21:13    V.Fomkinaitė   30'  
 16   29 d.  11:00  U-19 C   MV    S.Norgailaitė   21:11  21:10    A.Kaulickytė   17'  
 17   29 d.  11:20  U-19 C   MV    U.Bernotaitė   21:18  21:10    E.Samuilytė   21'  
 18   29 d.  11:20  U-19 C   VV    M.Golubevas   21:13  21:10    E.Žalandauskas   21'  
 19   29 d.  11:20  U-19 C   VV    E.Bradūnas   21:18  21:16    L.Genutis   29'  
 20   29 d.  11:20  U-19 C   VV    L.Sparnauskis   21:19  21:18    M.Kavaliauskas   21'  
 21   29 d.  11:40  U-19 C   VV    N.Bičkovas   12:21  18:21    E.Dima   22'  
 22   29 d.  11:40  U-19 C   VV    G.Dima   18:21  24:22  21:18    D.Dzenys   33'  
 23   29 d.  11:40  U-19 C   VV    M.Šermukšnis   18:21  21:14  21:14    M.Šatrauskas   30'  
 24   29 d.  11:40  U-19 C   VV    S.Grincevičius   21:18  21:18    A.Kurapka   20'  
 25   29 d.  12:00  U-19 C   VV    G.Bernotas   19:21  19:21    R.Šileris   27'  
 26   29 d.  12:00  U-19 C   MV    N.Žvirblytė   21:8  21:8    V.Besanaitė   20'  
 27   29 d.  12:00  U-19 C   MV    G.Urbonaitė   7:21  15:21    J.Krančiukaitė   23'  
 28   29 d.  12:00  U-19 C   MV    G.Janušonytė   21:16  21:16    V.Boiko   23'  
 29   29 d.  12:20  U-19 C   MV    L.Genutytė   18:21  14:21    J.Jaščemskaitė   26'  
 30   29 d.  12:20  U-19 C   MV    D.Dragūnaitė   21:15  21:12    S.Norgailaitė   22'  
 31   29 d.  12:20  U-19 C   MV    E.Šiušytė   15:21  9:21    M.Kubiliūtė   21'  
 32   29 d.  12:20  U-19 C   MV    E.Valuckienė   24:26  21:17  21:19    M.Krančiukaitė   43'  
 33   29 d.  12:40  U-19 C   MV    U.Bernotaitė   12:21  9:21    G.Krivonosovaitė   17'  
 34   29 d.  12:40  U-19 C   VV    M.Golubevas   21:12  21:8    E.Bradūnas   19'  
 35   29 d.  12:40  U-19 C   VV    L.Sparnauskis   13:21  21:17  12:21    E.Dima   39'  
 36   29 d.  12:40  U-19 C   VV    G.Dima   17:21  21:11  10:21    M.Šermukšnis   35'  
 37   29 d.  13:00  U-19 C   VV    S.Grincevičius   21:16  8:21  14:21    R.Šileris   37'  
 38   29 d.  13:00  U-19 C   VV    E.Žalandauskas   17:21  18:21    L.Genutis   23'  
 39   29 d.  13:00  U-19 C   VV    M.Kavaliauskas   4:21  16:21    N.Bičkovas   7'  
 40   29 d.  13:00  U-19 C   VV    D.Dzenys   9:21  14:21    M.Šatrauskas   9'  
 41   29 d.  13:20  U-19 C   VV    A.Kurapka   21:17  25:27  21:11    G.Bernotas   29'  
 42   29 d.  13:20  U-19 C   MV    N.Žvirblytė   22:20  21:13    J.Krančiukaitė   23'  
 43   29 d.  13:20  U-19 C   MV    G.Janušonytė   16:21  9:21    J.Jaščemskaitė   29'  
 44   29 d.  13:20  U-19 C   MV    D.Dragūnaitė   12:21  11:21    M.Kubiliūtė   27'  
 45   29 d.  13:40  U-19 C   MV    E.Valuckienė   9:21  16:21    G.Krivonosovaitė   19'  
 46   29 d.  13:40  U-19 C   MV    V.Besanaitė   16:21  21:16  21:19    G.Urbonaitė   40'  
 47   29 d.  13:40  U-19 C   MV    V.Boiko   17:21  16:21    L.Genutytė   23'  
 48   29 d.  13:40  U-19 C   MV    S.Norgailaitė   21:8  21:14    E.Šiušytė   20'  
 49   29 d.  14:00  U-19 C   MV    M.Krančiukaitė   21:19  16:21  18:21    U.Bernotaitė   33'  
 50   29 d.  14:00  U-19 C   VV    M.Golubevas   17:21  21:15  21:19    E.Dima   37'  
 51   29 d.  14:00  U-19 C   VV    M.Šermukšnis   21:17  21:18    R.Šileris   28'  
 52   29 d.  14:00  U-19 C   VV    E.Bradūnas   21:14  21:18    L.Sparnauskis   24'  
 53   29 d.  14:20  U-19 C   VV    G.Dima   21:14  15:21  10:21    S.Grincevičius   39'  
 54   29 d.  14:20  U-19 C   VV    L.Genutis   21:12  20:22  21:2    N.Bičkovas   35'  
 55   29 d.  14:20  U-19 C   VV    M.Šatrauskas   21:12  21:5    A.Kurapka   17'  
 56   29 d.  14:20  U-19 C   MV    N.Žvirblytė   16:21  11:21    J.Jaščemskaitė   25'  
 57   29 d.  14:40  U-19 C   MV    M.Kubiliūtė   21:17  21:19    G.Krivonosovaitė   29'  
 58   29 d.  14:40  U-19 C   MV    J.Krančiukaitė   13:21  9:21    G.Janušonytė   16'  
 59   29 d.  14:40  U-19 C   MV    D.Dragūnaitė   21:15  21:6    E.Valuckienė   17'  
 60   29 d.  14:40  U-19 C   MV    V.Besanaitė   15:21  7:21    L.Genutytė   17'  
 61   29 d.  15:00  U-19 C   MV    S.Norgailaitė   21:7  21:15    U.Bernotaitė   20'  
 62   29 d.  15:00  U-19 C   VV    M.Golubevas   21:15  21:17    M.Šermukšnis   19'  
 63   29 d.  15:00  U-19 C   VV    E.Dima   10:21  21:18  12:21    R.Šileris   37'  
 64   29 d.  15:00  U-19 C   VV    E.Bradūnas   10:21  17:21    S.Grincevičius   6'  
 65   29 d.  15:20  U-19 C   VV    L.Genutis   14:21  21:19  19:21    M.Šatrauskas   35'  
 66   29 d.  15:20  U-19 C   MV    J.Jaščemskaitė   21:17  19:21  22:20    M.Kubiliūtė   46'  
 67   29 d.  15:20  U-19 C   MV    N.Žvirblytė   21:18  14:21  22:20    G.Krivonosovaitė   41'  
 68   29 d.  15:20  U-19 C   MV    G.Janušonytė   21:15  21:16    D.Dragūnaitė   22'  
 69   29 d.  15:40  U-19 C   MV    L.Genutytė   9:21  17:21    S.Norgailaitė   25'  
 104   29 d.  19:00  U-19 C   MX    L.Kondrackis  R.Petraitytė   0:1    N.Bičkovas  S.Norgailaitė    
 105   29 d.  19:00  U-19 C   MX    T.Garmus  V.Besanaitė   0:1    G.Bernotas  L.Genutytė    
 106   29 d.  19:00  U-19 C   MX    T.Petraitis  A.Markevičiūtė   0:1    E.Žalandauskas  E.Samuilytė    
 107   29 d.  19:00  U-19 C   MX    Ž.Nerodomas  V.Fomkinaitė   4:21  24:26    D.Dzenys  E.Šiušytė   18'  
 108   29 d.  19:20  U-19 C   MX    E.Bradūnas  M.Krančiukaitė   21:12  21:6    J.Kneita  V.Boiko   19'  
 109   29 d.  19:20  U-19 C   MX    D.Urniežius  J.Krančiukaitė   15:21  26:28    L.Andriūšis  G.Urbonaitė   29'  
 110   29 d.  19:20  U-19 C   MX    R.Šileris  G.Janušonytė   21:19  21:8    N.Bičkovas  S.Norgailaitė   19'  
 111   29 d.  19:20  U-19 C   MX    M.Šatrauskas  R.Kurapkaitė   21:19  6:21  7:21    M.Šermukšnis  M.Kubiliūtė   28'  
 112   29 d.  19:40  U-19 C   MX    M.Golubevas  J.Jaščemskaitė   21:13  21:17    G.Bernotas  L.Genutytė   17'  
 113   29 d.  19:40  U-19 C   MX    E.Žalandauskas  E.Samuilytė   21:19  21:23  10:21    L.Genutis  D.Dragūnaitė   34'  
 114   29 d.  19:40  U-19 C   MX    G.Dima  A.Kaulickytė   21:12  21:12    D.Dzenys  E.Šiušytė   18'  
 115   29 d.  19:40  U-19 C   MX    E.Bradūnas  M.Krančiukaitė   21:19  23:21    A.Kurapka  N.Žvirblytė   24'  
 116   29 d.  20:00  U-19 C   MX    S.Grincevičius  E.Valuckienė   11:21  21:13  21:11    E.Dima  U.Bernotaitė   24'  
 117   29 d.  20:00  U-19 C   MX    L.Andriūšis  G.Urbonaitė   18:21  8:21    L.Sparnauskis  G.Krivonosovaitė   16'  
 118   29 d.  20:00  U-19 C   MX    R.Šileris  G.Janušonytė   14:21  21:14  21:13    M.Šermukšnis  M.Kubiliūtė   32'  
 119   29 d.  20:00  U-19 C   MX    M.Golubevas  J.Jaščemskaitė   21:14  21:18    L.Genutis  D.Dragūnaitė   22'  
 120   29 d.  20:20  U-19 C   MX    G.Dima  A.Kaulickytė   21:12  21:11    E.Bradūnas  M.Krančiukaitė   16'  
 121   29 d.  20:20  U-19 C   MX    S.Grincevičius  E.Valuckienė   21:18  22:20    L.Sparnauskis  G.Krivonosovaitė   22'  
 122   29 d.  20:20  U-19 C   MX    N.Bičkovas  S.Norgailaitė   11:21  4:21    M.Šatrauskas  R.Kurapkaitė   14'  
 123   29 d.  20:20  U-19 C   MX    G.Bernotas  L.Genutytė   16:21  21:12  11:21    E.Žalandauskas  E.Samuilytė   25'  
 124   29 d.  20:40  U-19 C   MX    D.Dzenys  E.Šiušytė   17:21  15:21    A.Kurapka  N.Žvirblytė   21'  
 125   29 d.  20:40  U-19 C   MX    E.Dima  U.Bernotaitė   21:11  21:15    L.Andriūšis  G.Urbonaitė   17'  
 126   29 d.  20:40  U-19 C   MX    R.Šileris  G.Janušonytė   21:18  21:14    M.Golubevas  J.Jaščemskaitė   23'  
 127   29 d.  20:40  U-19 C   MX    G.Dima  A.Kaulickytė   21:6  17:21  22:24    S.Grincevičius  E.Valuckienė   27'  
 128   29 d.  21:00  U-19 C   MX    M.Šermukšnis  M.Kubiliūtė   18:21  20:22    L.Genutis  D.Dragūnaitė   25'  
 129   29 d.  21:00  U-19 C   MX    E.Bradūnas  M.Krančiukaitė   19:21  14:21    L.Sparnauskis  G.Krivonosovaitė   21'  
 130   29 d.  21:00  U-19 C   MX    M.Šatrauskas  R.Kurapkaitė   18:21  19:21    E.Žalandauskas  E.Samuilytė   23'  
 131   29 d.  21:00  U-19 C   MX    A.Kurapka  N.Žvirblytė   21:17  21:9    E.Dima  U.Bernotaitė   21'  
 132   29 d.  21:20  U-19 C   MX    R.Šileris  G.Janušonytė   17:21  19:21    S.Grincevičius  E.Valuckienė   17'  
 133   29 d.  21:20  U-19 C   MX    M.Golubevas  J.Jaščemskaitė   13:21  21:5  21:10    G.Dima  A.Kaulickytė   24'  
 134   29 d.  21:20  U-19 C   MX    L.Genutis  D.Dragūnaitė   17:21  20:22    L.Sparnauskis  G.Krivonosovaitė   12'  
 135   29 d.  21:20  U-19 C   MX    E.Žalandauskas  E.Samuilytė       A.Kurapka  N.Žvirblytė    
101 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.