Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė, Data: 2010-05-30, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
 14           4 
   4           1 
 11           2 
   5           4 
 10           2 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   30 d.  10:00  Suaug C   VD    A.Šadbaras  A.Šadbaras   21:16  21:16    S.Stravinskas  A.Žekevičius    
 2   30 d.  10:00  Suaug C   VD    A.Vizgirda  D.Grincevičius   16:21  19:21    V.Bradūnas  V.Garmus    
 3   30 d.  10:00  Suaug C   VD    V.Jasiūnas  V.Trakimas   21:16  19:21  21:16    A.Liočas  G.Zubrys    
 4   30 d.  10:00  Suaug C   MD    V.Gečienė  R.Grincevičienė   21:19  14:21  14:21    D.Navickienė  A.Pakšytė    
 5   30 d.  10:25  Suaug C   VD    R.Kavaliauskas  A.Misius   21:15  21:15    V.Bagdanavičius  K.Vaitonis    
 6   30 d.  10:25  Suaug C   VD    A.Morkūnas  L.Vaškevičius   21:16  21:11    A.Šadbaras  A.Šadbaras    
 7   30 d.  10:25  Suaug C   VD    K.Adomaitis  A.Poderys   16:21  21:11  21:14    V.Bradūnas  V.Garmus    
 8   30 d.  10:25  Suaug C   VD    V.Jasiūnas  V.Trakimas   21:12  15:21  12:21    V.Golubevas  R.Lavrukaitis    
 9   30 d.  10:50  Suaug C   MD    R.Narijauskaitė  L.Patašienė   16:21  15:21    D.Navickienė  A.Pakšytė    
 10   30 d.  10:50  Suaug C   MD    I.Jasiūnienė  D.Nikitina   9:21  13:21    A.Pikčilingienė  D.Vizgirdienė    
 11   30 d.  10:50  Suaug C   VD    A.Morkūnas  L.Vaškevičius   19:21  21:13  21:11    R.Kavaliauskas  A.Misius    
 12   30 d.  10:50  Suaug C   VD    K.Adomaitis  A.Poderys   21:17  17:21  11:21    V.Golubevas  R.Lavrukaitis    
 13   30 d.  11:15  Suaug C   VD    A.Šadbaras  A.Šadbaras   18:21  11:21    V.Bagdanavičius  K.Vaitonis    
 14   30 d.  11:15  Suaug C   VD    V.Bradūnas  V.Garmus   13:21  16:21    V.Jasiūnas  V.Trakimas    
 15   30 d.  11:15  Suaug C   VD    A.Vizgirda  D.Grincevičius   16:21  20:22    A.Liočas  G.Zubrys    
 16   30 d.  11:15  Suaug C   MD    D.Navickienė  A.Pakšytė   21:11  21:12    A.Pikčilingienė  D.Vizgirdienė    
 17   30 d.  11:40  Suaug C   MD    R.Narijauskaitė  L.Patašienė   21:12  21:11    I.Jasiūnienė  D.Nikitina    
 18   30 d.  11:40  Suaug C   VD    A.Morkūnas  L.Vaškevičius   21:18  21:17    V.Golubevas  R.Lavrukaitis    
 19   30 d.  11:40  Suaug C   VD    R.Kavaliauskas  A.Misius   21:13  21:17    K.Adomaitis  A.Poderys    
 20   30 d.  11:40  Suaug C   VD    V.Bagdanavičius  K.Vaitonis   21:14  12:21  21:16    V.Jasiūnas  V.Trakimas    
 21   30 d.  12:05  Suaug C   VD    A.Šadbaras  A.Šadbaras   16:21  18:21    V.Bradūnas  V.Garmus    
 22   30 d.  12:05  Suaug C   VD    S.Stravinskas  A.Žekevičius   16:21  14:21    A.Liočas  G.Zubrys    
 23   30 d.  12:05  Suaug C   MX    A.Poderys  V.Gečienė   21:14  16:21  18:21    J.Pocius  T.Urbonienė    
 24   30 d.  12:05  Suaug C   MX    A.Vizgirda  D.Vizgirdienė   0:21    R.Kavaliauskas  D.Navickienė    
 25   30 d.  12:30  Suaug C   MX    D.Grincevičius  R.Grincevičienė   21:17  21:13    A.Misius  A.Pakšytė    
 26   30 d.  12:30  Suaug C   MX    V.Golubevas  D.Nikitina   16:21  21:17  21:18    K.Adomaitis  A.Pikčilingienė    
 27   30 d.  12:30  Suaug C   MX    L.Vaškevičius  I.Jasiūnienė   21:15  21:12    J.Pocius  T.Urbonienė    
 28   30 d.  12:30  Suaug C   MX    R.Kavaliauskas  D.Navickienė   21:23  15:21    A.Morkūnas  R.Narijauskaitė    
 29   30 d.  12:55  Suaug C   MX    L.Vaškevičius  I.Jasiūnienė   21:12  21:13    D.Grincevičius  R.Grincevičienė    
 30   30 d.  12:55  Suaug C   MX    V.Golubevas  D.Nikitina   14:21  14:21    A.Morkūnas  R.Narijauskaitė    
 31   30 d.  12:55  Suaug C   MX    J.Pocius  T.Urbonienė   5:21  7:21    A.Misius  A.Pakšytė    
 32   30 d.  12:55  Suaug C   MX    K.Adomaitis  A.Pikčilingienė   15:21  21:19  22:20    R.Kavaliauskas  D.Navickienė    
 33   30 d.  13:20  Suaug C   MX    L.Vaškevičius  I.Jasiūnienė   22:20  21:14    A.Morkūnas  R.Narijauskaitė    
 34   30 d.  13:20  Suaug C   MX    D.Grincevičius  R.Grincevičienė   21:15  10:21  17:21    V.Golubevas  D.Nikitina    
 35   30 d.  13:20  Suaug C   MX    A.Misius  A.Pakšytė   21:18  21:15    K.Adomaitis  A.Pikčilingienė    
 36   30 d.  13:20  Suaug C   MX    J.Pocius  T.Urbonienė   15:21  21:19  22:20    R.Kavaliauskas  D.Navickienė    
 37   30 d.  13:45  Suaug C   MX    A.Poderys  V.Gečienė   21:12  14:21  22:20    A.Vizgirda  D.Vizgirdienė    
 44   30 d.  14:25  Suaug C   MV    D.Navickienė   21:12  12:21  21:19    A.Pakšytė    
 45   30 d.  14:25  Suaug C   MV    T.Urbonienė   15:21  13:21    R.Narijauskaitė    
 52   30 d.  15:15  Suaug C   MV    D.Navickienė   11:21  12:21    R.Narijauskaitė    
 53   30 d.  15:15  Suaug C   MV    A.Pakšytė   21:7  21:17    T.Urbonienė    
41 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.