Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas , Data: 2010-06-05, Vieta: Melnragės sporto salė, Klaipėda  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   8           36 
   8           20 
   4           18 
   3     1       4.67 
   5           10.4 
 Suaug B 
 19           4.42 
 15           5.07 
 10           4.6 
   7           2.57 
 16           2.5 
 Diena  05  06  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 88   05 d.  18:30  Suaug   MX    A.Mizgiris  M.Radovska   16:21  13:21    K.Dauskurtas  K.Dovydaitytė   26'  
 89   05 d.  18:50  Suaug B   MX    E.Dima  M.Gavare   14:21  12:21    D.Čepauskas  E.Pakulnytė   21'  
 91   05 d.  18:50  Suaug B   MX    T.Kerimovs  J.Romanova   11:21  18:21    R.Šileris  D.Dragūnaitė   25'  
 92   05 d.  18:50  Suaug B   MX    T.Liorančas  G.Narvilaitė   21:9  21:8    D.Valiulis  S.Drungilaitė   17'  
 93   05 d.  19:10  Suaug B   MX    J.Gulbis  I.Eglite   21:9  21:16    L.Sparnauskis  U.Graužinytė   21'  
 95   05 d.  19:10  Suaug B   MX    A.Mockus  A.Arnicane   5:21  10:21    V.Sutkaitis  G.Janušonytė   19'  
 96   05 d.  19:10  Suaug   MX    D.Narvilas  G.Voitechovskaja   19:21  17:21    K.Dauskurtas  K.Dovydaitytė   27'  
 97   05 d.  19:30  Suaug   MX    R.Varabyov  V.Vorobeva   23:21  23:21    P.Bartušis  I.Linkutė   24'  
 98   05 d.  19:30  Suaug B   MX    I.Reznikas  R.Aleksevičiūtė   26:24  15:21  7:21    D.Čepauskas  E.Pakulnytė   36'  
 99   05 d.  19:30  Suaug B   MX    M.Golubevas  J.Jaščemskaitė   21:8  17:21  7:21    R.Šileris  D.Dragūnaitė   32'  
 100   05 d.  19:30  Suaug B   MX    T.Liorančas  G.Narvilaitė   21:6  22:20    J.Gulbis  I.Eglite   20'  
 105   06 d.  10:00  Suaug B   VV    V.Sutkaitis   21:16  21:14    I.Reznikas   22 
 106   06 d.  10:00  Suaug B   VV    T.Liorančas   21:9  18:21  23:21    D.Čepauskas   42'  
 107   06 d.  10:00  Suaug B   VV    M.Dagilis   0:21    M.Golubevas    
 108   06 d.  10:25  Suaug B   VV    E.Dima   21:16  18:21  13:21    V.Trakimas   40'  
 109   06 d.  10:50  Suaug B   VV    A.Šadbaras       D.Valiulis    
 110   06 d.  10:50  Suaug B   MV    J.Romanova   21:15  21:14    E.Pakulnytė   28 
 111   06 d.  10:50  Suaug B   MV    G.Narvilaitė   15:21  17:21    R.Aleksevičiūtė   22'  
 112   06 d.  10:50  Suaug B   MV    J.Jaščemskaitė   16:21  17:21    I.Eglite   27'  
 113   06 d.  11:15  Suaug B   MV    G.Janušonytė   22:24  9:21    V.Žymantaitė   28'  
 114   06 d.  11:40  Suaug   VD    K.Dauskurtas  R.Varabyov   22:20  21:16    A.Mizgiris  E.Slušnys   31 
 115   06 d.  11:40  Suaug   VD    P.Bartušis  A.Plavin   12:21  21:10  19:21    D.Narvilas  V.Vitkauskas   38 
 116   06 d.  11:40  Suaug   MD    G.Voitechovskaja  A.Kupliauskaitė   21:13  21:18    K.Dovydaitytė  V.Novik   27'  
 117   06 d.  11:40  Suaug B   VD    V.Sutkaitis  T.Liorančas   21:11  21:15    M.Golubevas  I.Reznikas   22 
 118   06 d.  12:05  Suaug B   VD    D.Čepauskas  E.Dima   17:21  21:16  21:14    M.Dagilis  K.Vaitonis    
 121   06 d.  12:05  Suaug B   MD    E.Pakulnytė  V.Žymantaitė   12:21  21:17  21:18    I.Eglite  J.Romanova   41'  
 122   06 d.  12:30  Suaug B   MD    A.Arnicane  M.Gavare   17:21  11:21    R.Aleksevičiūtė  G.Narvilaitė   22'  
 124   06 d.  12:30  Suaug   MX    K.Dauskurtas  K.Dovydaitytė   21:8  17:21  14:21    R.Varabyov  V.Vorobeva   35 
 125   06 d.  12:30  Suaug   MX    D.Narvilas  G.Voitechovskaja   20:22  19:21    P.Bartušis  I.Linkutė   36 
 126   06 d.  12:55  Suaug B   MX    D.Čepauskas  E.Pakulnytė   21:19  14:21  21:18    R.Šileris  D.Dragūnaitė   39'  
 127   06 d.  12:55  Suaug B   MX    T.Liorančas  G.Narvilaitė   27:25  22:20    V.Sutkaitis  G.Janušonytė   28'  
 128   06 d.  12:55  Suaug B   MX    I.Reznikas  R.Aleksevičiūtė       M.Golubevas  J.Jaščemskaitė    
 129   06 d.  12:55  Suaug B   MX    J.Gulbis  I.Eglite       M.Dagilis  E.Valuckienė    
 133   06 d.  13:20  Suaug B   MX    D.Čepauskas  E.Pakulnytė   23:21  21:13    T.Liorančas  G.Narvilaitė   23 
 134   06 d.  13:45  Suaug B   MX    R.Šileris  D.Dragūnaitė   14:21  21:19  21:16    V.Sutkaitis  G.Janušonytė   32 
35 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Panevezys City Open
2022-02-12 10:00 2022-02-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Palangos stinta 2022
2022-02-12 10:00 2022-02-12 21:00
Palangos SC1, Palanga
"NARVESEN" jaunimo lyga
2022-02-12 10:00 2022-02-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.