Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (4 turas), Data: 2010-06-12, Vieta: KTVM sporto salė, Kretinga  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 11           4 
   8           4 
   5           2 
   4           2 
   8           2 
 U-13 
 14           2 
 16           2 
   7           1 
   8           1 
 14           1 
 Diena  12  13  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 104   13 d.  09:00  U-15   MX    I.Reznikas  R.Aleksevičiūtė   15:21  21:15  21:17    R.Šileris  L.Genutytė   23'  
 105   13 d.  09:00  U-15   MX    T.Liorančas  G.Krivonosovaitė   21:16  21:14    G.Dima  I.Gaidė   30 
 106   13 d.  09:00  U-15   MX    D.Lamincev  M.Masaitytė   13:21  8:21    E.Dima  V.Žymantaitė   25 
 107   13 d.  09:00  U-15   MX    D.Valiulis  S.Drungilaitė   21:14  17:21  20:22    L.Sparnauskis  S.Norgailaitė   29'  
 108   13 d.  09:25  U-13   MX    D.Girulis  D.Dragūnaitė   21:13  21:17    J.Šulcas  A.Kaulickytė   27'  
 109   13 d.  09:25  U-13   MX    E.Mačys  G.Janušonytė   10:21  18:21    K.Reimeris  G.Palubinskytė   20'  
 110   13 d.  09:25  U-13   MX    P.Vasiliauskas  U.Graužinytė   13:21  12:21    L.Žebrauskas  G.Narvilaitė   17'  
 111   13 d.  09:25  U-13   MX    J.Pupius  E.Gusarovaitė   14:21  19:21    P.Jaščemskas  A.Mažeikaitė   26'  
 112   13 d.  09:50  U-13   MX    M.Šames  V.Fomkinaitė   21:16  21:6    G.Čepkauskas  V.Besanaitė   22 
 113   13 d.  09:50  U-13   MX    D.Bartoševič  G.Statkutė   10:21  19:21    E.Bartkus  A.Mažeikaitė   22'  
 114   13 d.  09:50  U-13   MX    D.Dielininkaitis  D.Ubytė   21:11  21:11    M.Jūrevičius  V.Keršytė   16'  
 115   13 d.  09:50  U-15   MX    I.Reznikas  R.Aleksevičiūtė   19:21  21:23    T.Liorančas  G.Krivonosovaitė   32'  
 116   13 d.  10:15  U-15   MX    R.Šileris  L.Genutytė   18:21  8:21    G.Dima  I.Gaidė   14'  
 117   13 d.  10:15  U-15   MX    E.Dima  V.Žymantaitė   21:18  18:21  21:13    L.Sparnauskis  S.Norgailaitė   33 
 118   13 d.  10:15  U-15   MX    D.Lamincev  M.Masaitytė   17:21  13:21    D.Valiulis  S.Drungilaitė   22'  
 119   13 d.  10:15  U-13   VV    M.Šames   12:21  9:21    P.Jaščemskas   23'  
 120   13 d.  10:40  U-13   VV    G.Čepkauskas   9:21  16:21    K.Reimeris   23'  
 121   13 d.  10:40  U-13   VV    J.Pupius   20:22  21:12  21:7    D.Bartoševič   30'  
 122   13 d.  10:40  U-13   VV    J.Šulcas   21:17  18:21  19:21    L.Žebrauskas   26'  
 123   13 d.  10:40  U-13   VV    E.Bartkus   21:16  21:9    D.Girulis   20'  
 124   13 d.  11:05  U-13   VV    P.Vasiliauskas   20:22  20:22    E.Mačys   20'  
 125   13 d.  11:05  U-13   VV    M.Jūrevičius   17:21  11:21    D.Dielininkaitis   18'  
 126   13 d.  11:05  U-13   MV    G.Narvilaitė   21:10  21:17    D.Dragūnaitė   27 
 127   13 d.  11:05  U-13   MV    G.Bilvardaitė   12:21  9:21    G.Janušonytė   9'  
 128   13 d.  11:30  U-13   MV    G.Palubinskytė   21:12  21:18    D.Ubytė   18'  
 129   13 d.  11:30  U-13   MV    V.Fomkinaitė   21:16  21:12    V.Besanaitė   22'  
 130   13 d.  11:30  U-13   MV    U.Graužinytė   21:9  21:11    L.Bagdonaitė   18'  
 131   13 d.  11:30  U-13   MV    A.Kaulickytė   5:21  21:16  21:23    E.Gusarovaitė   31 
 132   13 d.  11:55  U-13   MV    A.Mažeikaitė   21:10  21:15    A.Mažeikaitė   19'  
 133   13 d.  11:55  U-13   MV    V.Keršytė   16:21  19:21    G.Statkutė   20'  
 134   13 d.  11:55  U-15   VV    T.Liorančas   16:21  19:21    I.Reznikas   19 
 135   13 d.  11:55  U-15   VV    L.Sparnauskis   22:20  21:15    E.Dima   29 
 136   13 d.  12:20  U-15   VV    G.Dima   21:19  15:21  18:21    R.Šileris   40 
 137   13 d.  12:20  U-15   VV    Ž.Nerodomas   21:0    E.Gusarovas   10'  
 138   13 d.  12:20  U-15   VV    D.Lamincev   11:21  11:21    D.Valiulis   22'  
 139   13 d.  12:20  U-15   MV    R.Aleksevičiūtė   21:16  21:16    I.Gaidė   23 
 140   13 d.  12:45  U-15   MV    V.Žymantaitė   21:18  20:22  21:13    G.Krivonosovaitė   43'  
 141   13 d.  12:45  U-15   MV    S.Norgailaitė   6:21  14:21    S.Drungilaitė   17'  
 142   13 d.  12:45  U-15   MV    L.Genutytė   21:7  21:23  21:10    M.Masaitytė   35'  
 143   13 d.  12:45  U-13   VD    G.Čepkauskas  M.Šames   7:21  5:21    D.Bartoševič  P.Jaščemskas    
 144   13 d.  13:10  U-13   VD    J.Šulcas  P.Vasiliauskas   21:18  15:21  5:21    J.Pupius  K.Reimeris   16'  
 145   13 d.  13:10  U-13   VD    D.Girulis  E.Mačys   7:21  6:21    E.Bartkus  L.Žebrauskas   15'  
 146   13 d.  13:10  U-13   MD    D.Dragūnaitė  G.Janušonytė   11:21  17:21    G.Narvilaitė  D.Ubytė   21'  
 147   13 d.  13:10  U-13   MD    V.Besanaitė  A.Kaulickytė   17:21  22:20  21:16    G.Palubinskytė  E.Gusarovaitė   27'  
 148   13 d.  13:35  U-13   MD    V.Fomkinaitė  A.Mažeikaitė   21:18  22:20    L.Bagdonaitė  G.Bilvardaitė   23'  
 149   13 d.  13:35  U-13   MD    U.Graužinytė  V.Keršytė   15:21  21:17  21:14    A.Mažeikaitė  G.Statkutė   27'  
 150   13 d.  13:35  U-15   VD    T.Liorančas  R.Šileris   21:11  21:10    I.Reznikas  D.Valiulis   17 
 151   13 d.  13:35  U-15   VD    E.Gusarovas  Ž.Nerodomas   0:21    G.Dima  E.Dima    
 152   13 d.  14:00  U-15   MD    R.Aleksevičiūtė  S.Drungilaitė   13:21  22:20  21:16    S.Norgailaitė  I.Gaidė   29 
 153   13 d.  14:00  U-15   MD    V.Žymantaitė  M.Masaitytė   17:21  19:21    G.Krivonosovaitė  L.Genutytė   26'  
50 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Panevezys City Open
2022-02-12 10:00 2022-02-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Palangos stinta 2022
2022-02-12 10:00 2022-02-12 21:00
Palangos SC1, Palanga
"NARVESEN" jaunimo lyga
2022-02-12 10:00 2022-02-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.