Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės, Data: 2010-09-25, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 48           8 
 44           8 
 24           4 
 22           4 
 44           4 
 Diena  25  26  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 201   26 d.  09:00  U-17   MX    I.Reznikas  A.Kupliauskaitė   21:4  21:5    M.Bogdanovič  M.Masaitytė   17'  
 202   26 d.  09:00  U-17   MX    K.Narkevičius  J.Krančiukaitė   21:17  21:14    E.Dima  D.Gedvilaitė   25'  
 203   26 d.  09:00  U-17   MX    G.Dima  A.Kaulickytė   16:21  21:18  22:20    J.Malinauskas  U.Gečaitė   34'  
 204   26 d.  09:00  U-17   MX    L.Liepuonius  G.Gečė   14:21  13:21    D.Valiulis  D.Bortnikaitė   19'  
 205   26 d.  09:00  U-17   VV    L.Rimkus   10:21  19:21    T.Liorančas   30'  
 206   26 d.  09:00  U-17   VV    R.Šileris   21:12  17:21  16:21    T.Raila   35'  
 207   26 d.  09:25  U-17   MX    L.Sparnauskis  G.Krivonosovaitė   21:9  21:11    K.Reimeris  D.Adomaitytė   19'  
 208   26 d.  09:25  U-17   MX    A.Muižininkas  U.Graužinytė   10:21  4:21    M.Šermukšnis  M.Kubiliūtė   17'  
 209   26 d.  09:25  U-17   MX    T.Raila  V.Fomkinaitė   21:12  21:13    K.Statauskas  V.Salygina   19'  
 210   26 d.  09:25  U-17   MX    E.Žalandauskas  G.Palubinskytė   13:21  5:21    R.Šileris  D.Dragūnaitė   21'  
 211   26 d.  09:25  U-17   VV    I.Reznikas   21:11  21:15    M.Golubevas   26'  
 212   26 d.  09:25  U-17   VV    V.Prevelis   21:16  21:17    E.Dima   22'  
 213   26 d.  09:50  U-17   MX    T.Liorančas  G.Janušonytė   21:6  21:7    A.Dubovik  U.Janušauskaitė   20'  
 214   26 d.  09:50  U-17   MX    Ž.Nerodomas  M.Krančiukaitė   14:21  14:21    L.Kontrimas  V.Besanaitė   19'  
 215   26 d.  09:50  U-17   MX    M.Šatrauskas  N.Žvirblytė   21:12  21:7    D.Lamincev  A.Mažeikaitė   18'  
 216   26 d.  09:50  U-17   MX    M.Kavaliauskas  K.Bobikaitė   3:21  9:21    L.Rimkus  S.Norgailaitė   20'  
 217   26 d.  09:50  U-17   VV    M.Atkočaitis   21:6  21:15    L.Sparnauskis   19'  
 218   26 d.  09:50  U-17   VV    G.Dima   21:17  21:15    L.Kontrimas   20'  
 219   26 d.  10:15  U-17   MX    M.Golubevas  J.Jaščemskaitė   21:9  21:9    T.Stankus  S.Drungilaitė   21'  
 220   26 d.  10:15  U-17   MX    M.Atkočaitis  E.Šiušytė   21:15  21:10    A.Mockus  R.Aleksevičiūtė   21'  
 221   26 d.  10:15  U-17   MX    P.Jaščemskas  V.Žymantė   7:21  18:21    A.Kurapka  A.Kurapkaitė   22'  
 222   26 d.  10:15  U-17   MX    J.Pupius  G.Vaitkutė   1:21  5:21    V.Prevelis  I.Gaidė   14'  
 223   26 d.  10:15  U-17   VV    J.Malinauskas   21:19  22:20    L.Liepuonius   24'  
 224   26 d.  10:15  U-17   VV    D.Valiulis   21:9  21:11    D.Lamincev   16'  
 225   26 d.  10:40  U-17   MX    I.Reznikas  A.Kupliauskaitė   21:7  21:6    K.Narkevičius  J.Krančiukaitė   16'  
 226   26 d.  10:40  U-17   MX    G.Dima  A.Kaulickytė   21:12  21:15    D.Valiulis  D.Bortnikaitė   22'  
 227   26 d.  10:40  U-17   MX    L.Sparnauskis  G.Krivonosovaitė   19:21  14:21    M.Šermukšnis  M.Kubiliūtė   21'  
 228   26 d.  10:40  U-17   MX    T.Raila  V.Fomkinaitė   15:21  21:17  14:21    R.Šileris  D.Dragūnaitė   28'  
 229   26 d.  10:40  U-17   VV    S.Viskontas   18:21  21:18  21:19    A.Mockus   43'  
 230   26 d.  10:40  U-17   VV    S.Valuckas   21:15  21:7    A.Muižininkas   16'  
 231   26 d.  11:05  U-17   MX    T.Liorančas  G.Janušonytė   21:16  23:21    L.Kontrimas  V.Besanaitė   25'  
 232   26 d.  11:05  U-17   MX    M.Šatrauskas  N.Žvirblytė   11:21  3:21    L.Rimkus  S.Norgailaitė   19'  
 233   26 d.  11:05  U-17   MX    M.Golubevas  J.Jaščemskaitė   21:15  21:18    M.Atkočaitis  E.Šiušytė   27'  
 234   26 d.  11:05  U-17   MX    A.Kurapka  A.Kurapkaitė   13:21  9:21    V.Prevelis  I.Gaidė   18'  
 235   26 d.  11:05  U-17   MV    A.Kupliauskaitė   21:12  22:20    I.Gaidė   29'  
 236   26 d.  11:05  U-17   MV    R.Aleksevičiūtė   20:22  21:19  10:21    D.Bortnikaitė   43'  
 237   26 d.  11:30  U-17   MX    M.Bogdanovič  M.Masaitytė   17:21  21:19  17:21    E.Dima  D.Gedvilaitė   34'  
 238   26 d.  11:30  U-17   MX    J.Malinauskas  U.Gečaitė   21:23  19:21    L.Liepuonius  G.Gečė   27'  
 239   26 d.  11:30  U-17   MX    K.Reimeris  D.Adomaitytė   15:21  11:21    A.Muižininkas  U.Graužinytė   20'  
 240   26 d.  11:30  U-17   MX    K.Statauskas  V.Salygina   16:21  21:17  21:14    E.Žalandauskas  G.Palubinskytė   35'  
 241   26 d.  11:30  U-17   MV    V.Žymantė   17:21  17:21    J.Jaščemskaitė   25'  
 242   26 d.  11:30  U-17   MV    M.Kubiliūtė   21:17  21:12    G.Janušonytė   30'  
 243   26 d.  11:55  U-17   MX    A.Dubovik  U.Janušauskaitė   12:21  14:21    Ž.Nerodomas  M.Krančiukaitė   24'  
 244   26 d.  11:55  U-17   MX    D.Lamincev  A.Mažeikaitė   21:13  21:11    M.Kavaliauskas  K.Bobikaitė   17'  
 245   26 d.  11:55  U-17   MX    T.Stankus  S.Drungilaitė   15:21  6:21    A.Mockus  R.Aleksevičiūtė   19'  
 246   26 d.  11:55  U-17   MX    P.Jaščemskas  V.Žymantė   21:16  21:6    J.Pupius  G.Vaitkutė   17'  
 247   26 d.  11:55  U-17   MV    D.Dragūnaitė   21:13  10:21  10:21    V.Salygina   29'  
 248   26 d.  11:55  U-17   MV    N.Žvirblytė   9:21  9:21    G.Krivonosovaitė   24'  
 249   26 d.  12:20  U-17   MX    A.Šleinius  V.Šiukštaitė   7:21  7:21    K.Eimutaitis  I.Šubinaitė   17'  
 250   26 d.  12:20  U-17   MX    K.Labanauskas  G.Bartkutė   10:21  21:15  21:16    A.Bendoraitis  I.Siderevičiūtė   26'  
 251   26 d.  12:20  U-17   MX    J.Daukantas  G.Mikalauskytė   21:0    V.Šapauskas  A.Vaičiulytė    
 252   26 d.  12:20  U-17   MX    A.Rimkus  U.Vaitkevičiūtė   0:21    Š.Poderys  G.Vedegytė    
 253   26 d.  12:20  U-17   MV    S.Norgailaitė   24:22  21:7    M.Krančiukaitė   23'  
 254   26 d.  12:20  U-17   MV    E.Šiušytė   21:4  21:12    M.Masaitytė   18'  
 255   26 d.  12:45  U-17   MX    I.Reznikas  A.Kupliauskaitė   21:5  21:10    G.Dima  A.Kaulickytė   16'  
 256   26 d.  12:45  U-17   MX    M.Šermukšnis  M.Kubiliūtė   8:21  16:21    R.Šileris  D.Dragūnaitė   24'  
 257   26 d.  12:45  U-17   MX    T.Liorančas  G.Janušonytė   21:11  21:14    L.Rimkus  S.Norgailaitė   23'  
 258   26 d.  12:45  U-17   MX    M.Golubevas  J.Jaščemskaitė   14:21  18:21    V.Prevelis  I.Gaidė   23'  
 259   26 d.  12:45  U-17   MV    G.Vedegytė   21:10  21:17    G.Gečė   21'  
 260   26 d.  12:45  U-17   MV    V.Ševeliova   21:12  21:16    D.Gedvilaitė   21'  
 261   26 d.  13:10  U-17   MX    K.Narkevičius  J.Krančiukaitė   15:21  22:20  21:18    D.Valiulis  D.Bortnikaitė   32'  
 262   26 d.  13:10  U-17   MX    L.Sparnauskis  G.Krivonosovaitė   16:21  16:21    T.Raila  V.Fomkinaitė   20'  
 263   26 d.  13:10  U-17   MX    L.Kontrimas  V.Besanaitė   11:21  15:21    M.Šatrauskas  N.Žvirblytė   21'  
 264   26 d.  13:10  U-17   MX    M.Atkočaitis  E.Šiušytė   21:8  21:23  21:10    A.Kurapka  A.Kurapkaitė   28'  
 265   26 d.  13:10  U-17   VV    S.Viskontas   22:20  14:21  19:21    S.Valuckas   32'  
 266   26 d.  13:10  U-17   VV    J.Malinauskas   6:21  13:21    D.Valiulis   23'  
 267   26 d.  13:35  U-17   MX    E.Dima  D.Gedvilaitė   21:16  21:15    L.Liepuonius  G.Gečė   23'  
 268   26 d.  13:35  U-17   MX    A.Muižininkas  U.Graužinytė   11:21  16:21    K.Statauskas  V.Salygina   19'  
 269   26 d.  13:35  U-17   MX    Ž.Nerodomas  M.Krančiukaitė   21:18  21:15    D.Lamincev  A.Mažeikaitė   22'  
 270   26 d.  13:35  U-17   MX    A.Mockus  R.Aleksevičiūtė   21:15  21:18    P.Jaščemskas  V.Žymantė   25'  
 271   26 d.  13:35  U-17   VV    M.Atkočaitis   17:21  21:17  21:15    G.Dima   34'  
 272   26 d.  13:35  U-17   VV    T.Raila   16:21  15:21    V.Prevelis   21'  
 273   26 d.  14:00  U-17   MX    E.Seilius  S.Krutulytė   10:21  21:16  15:21    K.Eimutaitis  I.Šubinaitė   28'  
 274   26 d.  14:00  U-17   MX    K.Labanauskas  G.Bartkutė   11:21  13:21    A.Medvedev  V.Ševeliova   21'  
 275   26 d.  14:00  U-17   MX    S.Viskontas  E.Kliknaitė   0:21    J.Daukantas  G.Mikalauskytė    
 276   26 d.  14:00  U-17   MX    Š.Poderys  G.Vedegytė   21:15  8:21  15:21    E.Žadeikis  D.Ubytė   27'  
 277   26 d.  14:00  U-17   VV    M.Golubevas   18:21  16:21    L.Rimkus   26'  
 278   26 d.  14:00  U-17   VV    I.Reznikas   10:21  15:21    T.Liorančas   26'  
 279   26 d.  14:25  U-17   MX    I.Reznikas  A.Kupliauskaitė   21:13  17:21  21:10    R.Šileris  D.Dragūnaitė   37'  
 280   26 d.  14:25  U-17   MX    T.Liorančas  G.Janušonytė   21:14  22:20    V.Prevelis  I.Gaidė   27'  
 281   26 d.  14:25  U-17   MX    G.Dima  A.Kaulickytė   17:21  13:21    M.Šermukšnis  M.Kubiliūtė   24'  
 282   26 d.  14:25  U-17   MX    L.Rimkus  S.Norgailaitė   9:21  18:21    M.Golubevas  J.Jaščemskaitė   16'  
 283   26 d.  14:25  U-17   MV    G.Vedegytė   21:18  21:17    V.Ševeliova   23'  
 284   26 d.  14:25  U-17   MV    S.Norgailaitė   5:21  6:21    E.Šiušytė   19'  
 285   26 d.  14:50  U-17   MX    K.Narkevičius  J.Krančiukaitė   10:21  4:21    T.Raila  V.Fomkinaitė   15'  
 286   26 d.  14:50  U-17   MX    M.Šatrauskas  N.Žvirblytė   17:21  9:21    M.Atkočaitis  E.Šiušytė   19'  
 287   26 d.  14:50  U-17   MX    E.Dima  D.Gedvilaitė   21:14  18:21  20:22    K.Statauskas  V.Salygina   36'  
 288   26 d.  14:50  U-17   MX    Ž.Nerodomas  M.Krančiukaitė   11:21  8:21    A.Mockus  R.Aleksevičiūtė   21'  
 289   26 d.  14:50  U-17   MV    V.Salygina   21:15  17:21  21:18    G.Krivonosovaitė   33'  
 290   26 d.  14:50  U-17   MV    J.Jaščemskaitė   21:11  11:21  24:22    M.Kubiliūtė   49'  
 291   26 d.  15:15  U-17   MX    K.Eimutaitis  I.Šubinaitė   21:19  21:16    A.Medvedev  V.Ševeliova    
 292   26 d.  15:15  U-17   MX    J.Daukantas  G.Mikalauskytė   3:21  9:21    E.Žadeikis  D.Ubytė   20'  
 293   26 d.  15:15  U-17   MX    I.Reznikas  A.Kupliauskaitė   21:12  21:14    T.Liorančas  G.Janušonytė   24'  
 294   26 d.  15:15  U-17   MX    R.Šileris  D.Dragūnaitė   21:17  24:22    V.Prevelis  I.Gaidė   26'  
 295   26 d.  15:15  U-17   MV    I.Gaidė   12:21  17:21    R.Aleksevičiūtė   27'  
 296   26 d.  15:15  U-17   MV    A.Kupliauskaitė   21:11  21:14    D.Bortnikaitė   22'  
 297   26 d.  15:40  U-17   MX    M.Šermukšnis  M.Kubiliūtė   21:14  21:12    M.Golubevas  J.Jaščemskaitė   27'  
 298   26 d.  15:40  U-17   MX    T.Raila  V.Fomkinaitė   20:22  21:19  19:21    M.Atkočaitis  E.Šiušytė   30'  
 299   26 d.  15:40  U-17   MX    K.Statauskas  V.Salygina   11:21  9:21    A.Mockus  R.Aleksevičiūtė   19'  
 300   26 d.  15:40  U-17   MX    K.Eimutaitis  I.Šubinaitė   0:21    E.Žadeikis  D.Ubytė    
 301   26 d.  15:40  U-17   VD    T.Liorančas  L.Rimkus   21:15  22:24  21:15    G.Dima  E.Dima   39'  
 302   26 d.  15:40  U-17   VD    M.Golubevas  M.Šermukšnis   21:18  10:21  11:21    V.Prevelis  T.Raila   28'  
 303   26 d.  16:05  U-17   VD    L.Kontrimas  S.Viskontas   11:21  17:21    I.Reznikas  D.Valiulis   23'  
 304   26 d.  16:05  U-17   VD    L.Sparnauskis  R.Šileris   21:16  15:21  21:18    M.Šatrauskas  A.Kurapka   32'  
 305   26 d.  16:05  U-17   VD    M.Atkočaitis  E.Žalandauskas   21:11  21:7    K.Statauskas  P.Jaščemskas   21'  
 306   26 d.  16:05  U-17   VD    M.Kavaliauskas  E.Seilius   18:21  17:21    K.Narkevičius  Ž.Nerodomas   19'  
 307   26 d.  16:05  U-17   VD    A.Dubovik  D.Lamincev   21:16  21:17    J.Pupius  K.Reimeris   22'  
 308   26 d.  16:05  U-17   VD    G.Čepkauskas  D.Urniežius   20:22  13:21    A.Mockus  T.Stankus   19'  
 309   26 d.  16:30  U-17   MD    D.Bortnikaitė  A.Kupliauskaitė   21:5  21:6    J.Jaščemskaitė  V.Salygina   18'  
 310   26 d.  16:30  U-17   MD    R.Aleksevičiūtė  S.Drungilaitė   17:21  21:19  21:10    D.Dragūnaitė  G.Janušonytė   34'  
 311   26 d.  16:30  U-17   MD    I.Gaidė  V.Fomkinaitė   14:21  22:20  16:21    M.Kubiliūtė  V.Žymantė   37'  
 312   26 d.  16:30  U-17   MD    A.Kurapkaitė  N.Žvirblytė   16:21  20:23    G.Krivonosovaitė  S.Norgailaitė   23'  
 313   26 d.  16:30  U-17   MD    U.Graužinytė  D.Ubytė   21:11  21:18    U.Gečaitė  G.Vedegytė   23'  
 314   26 d.  16:30  U-17   MD    G.Palubinskytė  E.Šiušytė   23:21  23:21    J.Krančiukaitė  M.Krančiukaitė   83'  
 315   26 d.  16:55  U-17   MD    K.Bobikaitė  S.Krutulytė   21:0    G.Bartkutė  A.Vaičiulytė    
 316   26 d.  16:55  U-17   MD    G.Gečė  I.Siderevičiūtė   21:0    I.Šubinaitė  U.Vaitkevičiūtė    
 317   26 d.  16:55  U-17   VD    T.Liorančas  L.Rimkus   20:22  18:21    V.Prevelis  T.Raila   27'  
 318   26 d.  16:55  U-17   VD    G.Dima  E.Dima   17:21  21:14  18:21    M.Golubevas  M.Šermukšnis   32'  
 319   26 d.  16:55  U-17   VD    I.Reznikas  D.Valiulis   8:21  15:21    L.Sparnauskis  R.Šileris   23'  
 320   26 d.  16:55  U-17   VD    M.Atkočaitis  E.Žalandauskas   21:14  21:10    K.Narkevičius  Ž.Nerodomas    
 321   26 d.  17:20  U-17   VD    A.Dubovik  D.Lamincev   21:19  29:27    A.Mockus  T.Stankus   22'  
 322   26 d.  17:20  U-17   MD    D.Bortnikaitė  A.Kupliauskaitė   21:8  21:18    R.Aleksevičiūtė  S.Drungilaitė   19'  
 323   26 d.  17:20  U-17   MD    J.Jaščemskaitė  V.Salygina   21:15  27:29  21:12    D.Dragūnaitė  G.Janušonytė   39'  
 324   26 d.  17:20  U-17   MD    M.Kubiliūtė  V.Žymantė   21:15  21:10    G.Krivonosovaitė  S.Norgailaitė   22'  
 325   26 d.  17:20  U-17   MD    U.Graužinytė  D.Ubytė   14:21  14:21    G.Palubinskytė  E.Šiušytė   21'  
 326   26 d.  17:20  U-17   MD    K.Bobikaitė  S.Krutulytė   0:21    G.Gečė  I.Siderevičiūtė    
126 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
RSL Lithuanian International
2022-06-09 10:00 2022-06-12 21:00
CIDO arena, Panevėžys
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.