Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė, Data: 2010-10-03, Vieta: Klaipėda  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-19 D 
 19           2 
 13           2 
   9           1 
   3     1       0.5 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   03 d.  10:00  U-19 D   VV    V.Nevulis   10:21  21:15  21:10    A.Jachontovas    
 2   03 d.  10:00  U-19 D   VV    V.Jūrevičius   2:21  4:21    P.Vasiliauskas    
 3   03 d.  10:00  U-19 D   VV    M.Jankauskas   21:6  21:7    A.Bumaženko    
 4   03 d.  10:00  U-19 D   MV    U.Brazdeikytė   0:1    G.Venskaitytė    
 5   03 d.  10:00  U-19 D   MV    D.Butvydaitė   21:7  21:11    G.Gerulaitytė    
 6   03 d.  10:20  U-19 D   MV    M.Paškovaitė   6:21  2:21    G.Turauskaitė    
 7   03 d.  10:20  U-19 D   MV    V.Michailova   1:21  4:21    R.Dapšytė   15'  
 8   03 d.  10:20  U-19 D   MV    V.Jankūnaitė   1:0    G.Dirmeikytė    
 9   03 d.  10:20  U-19 D   VV    I.Zdanavičius   22:20  21:8    V.Nevulis   6'  
 10   03 d.  10:20  U-19 D   VV    M.Jūrevičius   8:21  3:21    E.Mačys    
 11   03 d.  10:40  U-19 D   VV    E.Bartkus   21:0  21:0    D.Dielininkaitis    
 12   03 d.  10:40  U-19 D   VV    J.Daukantas   21:19  13:21  21:16    T.Kvederys    
 13   03 d.  10:40  U-19 D   VV    G.Pielikis   18:21  16:21    P.Vasiliauskas    
 14   03 d.  10:40  U-19 D   VV    P.Bertašius   7:21  20:22    D.Girulis    
 15   03 d.  10:40  U-19 D   VV    M.Turauskas   24:22  21:11    M.Rakovskis    
 16   03 d.  11:00  U-19 D   VV    M.Jankauskas   15:21  5:21    L.Žebrauskas    
 17   03 d.  11:00  U-19 D   MV    K.Šadbaraitė   23:21  21:8    G.Venskaitytė    
 18   03 d.  11:00  U-19 D   MV    D.Butvydaitė   6:21  16:21    G.Turauskaitė    
 19   03 d.  11:00  U-19 D   MV    I.Kinaitė   12:21  21:17  21:19    R.Dapšytė    
 20   03 d.  11:00  U-19 D   MV    V.Jankūnaitė   14:21  21:18  8:21    G.Juozonytė    
 21   03 d.  11:20  U-19 D   MV    G.Gerulaitytė   21:13  21:15    M.Paškovaitė   23'  
 22   03 d.  11:20  U-19 D   VV    I.Zdanavičius   21:18  21:8    E.Mačys   21'  
 23   03 d.  11:20  U-19 D   VV    E.Bartkus   24:22  21:13    J.Daukantas   23'  
 24   03 d.  11:20  U-19 D   VV    P.Vasiliauskas   16:21  7:21    D.Girulis   10'  
 25   03 d.  11:20  U-19 D   VV    M.Turauskas   13:21  11:21    L.Žebrauskas   17'  
 26   03 d.  11:40  U-19 D   VV    V.Nevulis   21:14  21:16    M.Jūrevičius   20'  
 27   03 d.  11:40  U-19 D   VV    D.Dielininkaitis   2:21  4:21    T.Kvederys   9'  
 28   03 d.  11:40  U-19 D   VV    G.Pielikis   21:12  23:21    P.Bertašius   16'  
 29   03 d.  11:40  U-19 D   VV    M.Rakovskis   16:21  20:22    M.Jankauskas   21'  
 30   03 d.  11:40  U-19 D   MV    K.Šadbaraitė   16:21  21:10  21:19    G.Turauskaitė   29'  
 31   03 d.  12:00  U-19 D   MV    I.Kinaitė   21:15  21:8    G.Juozonytė   19'  
 32   03 d.  12:00  U-19 D   MV    G.Venskaitytė   21:9  21:8    D.Butvydaitė   11'  
 33   03 d.  12:00  U-19 D   MV    R.Dapšytė   21:4  21:8    V.Jankūnaitė   10'  
 34   03 d.  12:00  U-19 D   MV    U.Brazdeikytė   0:1    G.Gerulaitytė    
 35   03 d.  12:00  U-19 D   MV    V.Michailova   1:0    G.Dirmeikytė    
 36   03 d.  12:20  U-19 D   VV    I.Zdanavičius   6:21  21:23    E.Bartkus   23'  
 37   03 d.  12:20  U-19 D   VV    D.Girulis   2:21  10:21    L.Žebrauskas   13'  
 38   03 d.  12:20  U-19 D   VV    E.Mačys   15:21  9:21    J.Daukantas   19'  
 39   03 d.  12:20  U-19 D   VV    P.Vasiliauskas   12:21  21:16  21:16    M.Turauskas   28'  
 40   03 d.  12:20  U-19 D   VV    V.Nevulis   21:10  7:21  14:21    T.Kvederys   29'  
 41   03 d.  12:40  U-19 D   VV    G.Pielikis   21:14  21:16    M.Jankauskas   17'  
 42   03 d.  12:40  U-19 D   VV    V.Jūrevičius   9:21  4:21    A.Bumaženko   14'  
 43   03 d.  12:40  U-19 D   MV    K.Šadbaraitė   21:13  21:15    I.Kinaitė   20'  
 44   03 d.  12:40  U-19 D   MV    G.Turauskaitė   21:15  21:10    G.Juozonytė   20'  
 45   03 d.  12:40  U-19 D   MV    G.Venskaitytė   17:21  8:21    R.Dapšytė   15'  
 46   03 d.  13:00  U-19 D   MV    G.Gerulaitytė   21:19  21:11    V.Michailova   22'  
 47   03 d.  13:00  U-19 D   VV    E.Bartkus   21:11  21:13    L.Žebrauskas   24'  
 48   03 d.  13:00  U-19 D   VV    I.Zdanavičius   18:21  21:17  21:23    D.Girulis   35'  
 49   03 d.  13:00  U-19 D   VV    J.Daukantas   21:18  21:13    P.Vasiliauskas   18'  
 50   03 d.  13:00  U-19 D   VV    T.Kvederys   21:14  17:21  10:21    G.Pielikis   35'  
 51   03 d.  13:20  U-19 D   VV    A.Jachontovas   21:2  16:21  21:10    A.Bumaženko   21'  
 52   03 d.  13:20  U-19 D   VD    A.Bumaženko  V.Nevulis   21:5  21:8    D.Dielininkaitis  V.Jūrevičius   18'  
 53   03 d.  13:20  U-19 D   VD    D.Girulis  I.Zdanavičius   21:14  22:20    A.Bumaženko  V.Nevulis   20'  
 54   03 d.  13:20  U-19 D   VD    P.Bertašius  M.Rakovskis   21:23  18:21    E.Mačys  M.Turauskas   22'  
 55   03 d.  13:20  U-19 D   VD    E.Bartkus  L.Žebrauskas   21:11  21:10    J.Daukantas  M.Jankauskas   19'  
 56   03 d.  13:40  U-19 D   VD    A.Jachontovas  M.Jūrevičius   9:21  2:21    T.Kvederys  G.Pielikis   15'  
 59   03 d.  13:40  U-19 D   VD    D.Girulis  I.Zdanavičius   21:16  21:14    E.Mačys  M.Turauskas   25'  
 60   03 d.  13:40  U-19 D   VD    E.Bartkus  L.Žebrauskas   21:13  21:18    T.Kvederys  G.Pielikis   15'  
 61   03 d.  14:00  U-19 D   VD    A.Bumaženko  V.Nevulis   18:21  16:21    P.Bertašius  M.Rakovskis   25'  
 62   03 d.  14:00  U-19 D   VD    J.Daukantas  M.Jankauskas   13:21  21:15  21:16    A.Jachontovas  M.Jūrevičius   25'  
 65   03 d.  14:00  U-19 D   VD    D.Girulis  I.Zdanavičius   12:21  10:21    E.Bartkus  L.Žebrauskas   16'  
 66   03 d.  14:20  U-19 D   VD    E.Mačys  M.Turauskas   21:16  21:18    T.Kvederys  G.Pielikis   23'  
 67   03 d.  14:20  U-19 D   VD    P.Bertašius  M.Rakovskis   17:21  17:21    J.Daukantas  M.Jankauskas   23'  
63 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
RSL Lithuanian International
2022-06-09 10:00 2022-06-12 21:00
CIDO arena, Panevėžys
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.