Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Dvejetų ir Mix'ų badmintono turnyras, Data: 2011-03-19, Vieta: Vilnius  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 14           8.57 
   8           4 
 20           4.1 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   19 d.  10:00  Suaug   VD    M.Šlaustas  R.Adomaitis   14:21  16:21    J.Pocius  R.Antipenkov   20'  
 2   19 d.  10:00  Suaug   VD    E.Jakubauskas  R.Lavrukaitis   21:16  21:8    S.Jurkevičius  V.Drazdauskas   19'  
 3   19 d.  10:00  Suaug   VD    A.Ambrasas  R.Davidonis   4:21  10:21    L.Vaškevičius  A.Morkūnas   15'  
 4   19 d.  10:00  Suaug   VD    J.Kačerauskas  A.Kovaliov   21:10  21:7    D.Petraitis  E.Žemaitis   10'  
 5   19 d.  10:25  Suaug   VD    G.Jaugielavičius  P.Tolstoj   1:21  8:21    P.Perlov  A.Kepežinskas   19'  
 6   19 d.  10:25  Suaug   VD    P.Rakauskas  A.Misius   21:7  21:10    S.Stravinskas  H.Sodah   20'  
 7   19 d.  10:25  Suaug   VD    S.Šaltmeris  R.Kavaliauskas   21:13  21:19    J.Pocius  R.Antipenkov   15'  
 8   19 d.  10:25  Suaug   VD    E.Jakubauskas  R.Lavrukaitis   17:21  18:21    L.Vaškevičius  A.Morkūnas   18'  
 9   19 d.  10:50  Suaug   VD    J.Kačerauskas  A.Kovaliov   13:21  25:27    P.Perlov  A.Kepežinskas   31'  
 10   19 d.  10:50  Suaug   VD    P.Rakauskas  A.Misius   21:8  18:21  24:22    G.Miestauskas  V.Pratusevičius   39'  
 11   19 d.  10:50  Suaug   VD    S.Jurkevičius  V.Drazdauskas   21:23  21:15  21:19    A.Ambrasas  R.Davidonis   38'  
 12   19 d.  10:50  Suaug   VD    D.Petraitis  E.Žemaitis   11:21  14:21    G.Jaugielavičius  P.Tolstoj   6'  
 13   19 d.  11:15  Suaug   VD    S.Šaltmeris  R.Kavaliauskas   21:16  21:14    L.Vaškevičius  A.Morkūnas   20'  
 14   19 d.  11:15  Suaug   VD    P.Perlov  A.Kepežinskas   21:17  21:23  21:17    P.Rakauskas  A.Misius    
 15   19 d.  11:15  Suaug   VD    J.Pocius  R.Antipenkov   17:21  22:20  21:18    E.Jakubauskas  R.Lavrukaitis   38'  
 16   19 d.  11:15  Suaug   VD    J.Kačerauskas  A.Kovaliov   15:21  21:15  16:21    G.Miestauskas  V.Pratusevičius   39'  
 17   19 d.  11:40  Suaug   VD    M.Šlaustas  R.Adomaitis   23:21  21:15    S.Jurkevičius  V.Drazdauskas   25'  
 18   19 d.  11:40  Suaug   VD    G.Jaugielavičius  P.Tolstoj   23:21  21:12    S.Stravinskas  H.Sodah   25'  
 19   19 d.  11:40  Suaug   VD    S.Šaltmeris  R.Kavaliauskas   23:21  17:21  16:21    P.Perlov  A.Kepežinskas   40'  
 20   19 d.  11:40  Suaug   VD    L.Vaškevičius  A.Morkūnas   21:19  21:15    P.Rakauskas  A.Misius   29'  
 21   19 d.  12:05  Suaug   VD    J.Pocius  R.Antipenkov   12:21  12:21    G.Miestauskas  V.Pratusevičius   31'  
 22   19 d.  12:05  Suaug   VD    E.Jakubauskas  R.Lavrukaitis   16:21  14:21    J.Kačerauskas  A.Kovaliov   23'  
 23   19 d.  12:05  Suaug   VD    M.Šlaustas  R.Adomaitis   21:17  21:17    G.Jaugielavičius  P.Tolstoj   5'  
 24   19 d.  12:05  Suaug   VD    S.Jurkevičius  V.Drazdauskas   24:22  19:21  21:19    S.Stravinskas  H.Sodah   38'  
 25   19 d.  12:30  Suaug   VD    A.Ambrasas  R.Davidonis   21:13  14:21  16:21    D.Petraitis  E.Žemaitis    
 26   19 d.  12:30  Suaug   MD    R.Šulnienė  E.Noreikaitė   21:6  21:5    R.Ambrasienė  I.Gudelytė   18'  
 27   19 d.  12:30  Suaug   MD    D.Navickienė  S.Buitkutė   7:21  8:21    L.Būraitė  L.Januškevičienė   17'  
 28   19 d.  12:30  Suaug   MD    E.Rakauskaitė  E.Ratkutė   21:12  21:15    T.Urbonienė  V.Čekanauskienė   18'  
 29   19 d.  12:55  Suaug   MD    A.Brikaitė  A.Markevičiūtė   2:21  7:21    E.Liočaitė  I.Starevičiutė   16'  
 30   19 d.  12:55  Suaug   MD    R.Šulnienė  E.Noreikaitė   21:14  21:7    L.Būraitė  L.Januškevičienė   11'  
 31   19 d.  12:55  Suaug   MD    E.Rakauskaitė  E.Ratkutė   6:21  4:21    E.Liočaitė  I.Starevičiutė   13'  
 32   19 d.  12:55  Suaug   MD    R.Ambrasienė  I.Gudelytė   21:19  21:11    D.Navickienė  S.Buitkutė   19'  
 33   19 d.  13:20  Suaug   MD    T.Urbonienė  V.Čekanauskienė   18:21  18:21    A.Brikaitė  A.Markevičiūtė   6'  
 34   19 d.  13:20  Suaug   MD    R.Šulnienė  E.Noreikaitė   21:12  21:19    E.Liočaitė  I.Starevičiutė   32'  
 35   19 d.  13:20  Suaug   MD    L.Būraitė  L.Januškevičienė   21:11  21:7    E.Rakauskaitė  E.Ratkutė   16'  
 36   19 d.  13:20  Suaug   MD    R.Ambrasienė  I.Gudelytė   21:13  21:14    A.Brikaitė  A.Markevičiūtė   17'  
 37   19 d.  13:45  Suaug   MD    D.Navickienė  S.Buitkutė   21:12  21:10    T.Urbonienė  V.Čekanauskienė   19'  
 38   19 d.  14:00  Suaug   MX    D.Čekanauskas  V.Čekanauskienė   19:21  21:17  21:15    S.Jurkevičius  A.Markevičiūtė   30'  
 39   19 d.  14:00  Suaug   MX    G.Jaugielavičius  I.Gudelytė   12:21  15:21    J.Kačerauskas  I.Jasiūnienė   20'  
 40   19 d.  14:00  Suaug   MX    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   11:21  16:21    R.Lavrukaitis  L.Januškevičienė   21'  
 41   19 d.  14:00  Suaug   MX    A.Misius  S.Buitkutė   21:12  21:10    P.Tolstoj  S.Zakarkaitė   14'  
 42   19 d.  14:25  Suaug   MX    G.Miestauskas  D.Navickienė   21:18  21:18    M.Šlaustas  E.Rakauskaitė   20'  
 43   19 d.  14:25  Suaug   MX    V.Pratusevičius  A.Brikaitė   21:14  21:13    R.Kavaliauskas  E.Ratkutė   20'  
 44   19 d.  14:25  Suaug   MX    A.Morkūnas  E.Noreikaitė   21:18  20:22  18:21    L.Vaškevičius  Ž.Šeškevičienė   35'  
 45   19 d.  14:25  Suaug   MX    J.Kačerauskas  I.Jasiūnienė   18:21  21:11  10:21    P.Perlov  R.Šulnienė   37'  
 46   19 d.  14:50  Suaug   MX    A.Kepežinskas  I.Starevičiutė   21:13  21:14    R.Lavrukaitis  L.Januškevičienė   21'  
 47   19 d.  14:50  Suaug   MX    R.Antipenkov  T.Urbonienė   21:18  21:17    R.Adomaitis  E.Liočaitė   23'  
 48   19 d.  14:50  Suaug   MX    A.Misius  S.Buitkutė   6:21  6:21    P.Rakauskas  L.Būraitė   18'  
 49   19 d.  14:50  Suaug   MX    S.Leonovič  O.Jaciuk   21:7  21:8    D.Čekanauskas  V.Čekanauskienė   16'  
 50   19 d.  15:15  Suaug   MX    S.Leonovič  O.Jaciuk   21:11  21:16    V.Pratusevičius  A.Brikaitė   24'  
 51   19 d.  15:15  Suaug   MX    L.Vaškevičius  Ž.Šeškevičienė   8:21  21:23    P.Perlov  R.Šulnienė   11'  
 52   19 d.  15:15  Suaug   MX    A.Kepežinskas  I.Starevičiutė   19:21  21:14  21:19    G.Miestauskas  D.Navickienė   35'  
 53   19 d.  15:15  Suaug   MX    R.Antipenkov  T.Urbonienė   18:21  11:21    P.Rakauskas  L.Būraitė   18'  
 54   19 d.  15:40  Suaug   MX    D.Čekanauskas  V.Čekanauskienė   22:20  19:21  22:20    R.Kavaliauskas  E.Ratkutė   32'  
 55   19 d.  15:40  Suaug   MX    A.Morkūnas  E.Noreikaitė   15:21  18:21    J.Kačerauskas  I.Jasiūnienė   19'  
 56   19 d.  15:40  Suaug   MX    R.Lavrukaitis  L.Januškevičienė   21:19  21:9    M.Šlaustas  E.Rakauskaitė   22'  
 57   19 d.  15:40  Suaug   MX    R.Adomaitis  E.Liočaitė   21:14  21:18    A.Misius  S.Buitkutė   20'  
 58   19 d.  16:05  Suaug   MX    S.Leonovič  O.Jaciuk   21:16  21:13    P.Perlov  R.Šulnienė   18'  
 59   19 d.  16:05  Suaug   MX    A.Kepežinskas  I.Starevičiutė   15:21  15:21    P.Rakauskas  L.Būraitė   25'  
 60   19 d.  16:05  Suaug   MX    V.Pratusevičius  A.Brikaitė   15:21  17:21    L.Vaškevičius  Ž.Šeškevičienė   24'  
 61   19 d.  16:05  Suaug   MX    G.Miestauskas  D.Navickienė   0:1    R.Antipenkov  T.Urbonienė    
 62   19 d.  16:30  Suaug   MX    D.Čekanauskas  V.Čekanauskienė   13:21  15:21    J.Kačerauskas  I.Jasiūnienė   14'  
 63   19 d.  16:30  Suaug   MX    R.Lavrukaitis  L.Januškevičienė   21:19  17:21  16:21    R.Adomaitis  E.Liočaitė   34'  
 64   19 d.  16:30  Suaug   MX    R.Kavaliauskas  E.Ratkutė   19:21  16:21    A.Morkūnas  E.Noreikaitė   23'  
 65   19 d.  16:30  Suaug   MX    M.Šlaustas  E.Rakauskaitė   21:17  12:21  19:21    A.Misius  S.Buitkutė   34'  
 66   19 d.  16:55  Suaug   MX    S.Jurkevičius  A.Markevičiūtė   22:20  21:18    G.Jaugielavičius  I.Gudelytė    
 67   19 d.  16:55  Suaug   MX    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   16:21  20:22    P.Tolstoj  S.Zakarkaitė   27'  
 68   19 d.  16:55  Suaug   MX    S.Leonovič  O.Jaciuk   21:18  21:11    P.Rakauskas  L.Būraitė    
 69   19 d.  16:55  Suaug   MX    P.Perlov  R.Šulnienė   21:11  21:16    A.Kepežinskas  I.Starevičiutė   19'  
 70   19 d.  17:20  Suaug   MX    L.Vaškevičius  Ž.Šeškevičienė   21:7  21:13    R.Antipenkov  T.Urbonienė   14'  
 71   19 d.  17:20  Suaug   MX    V.Pratusevičius  A.Brikaitė   21:0    G.Miestauskas  D.Navickienė   15'  
 72   19 d.  17:20  Suaug   MX    J.Kačerauskas  I.Jasiūnienė   21:13  21:16    R.Adomaitis  E.Liočaitė   18'  
 73   19 d.  17:20  Suaug   MX    D.Čekanauskas  V.Čekanauskienė   18:21  20:22    R.Lavrukaitis  L.Januškevičienė   21'  
 74   19 d.  17:45  Suaug   MX    A.Morkūnas  E.Noreikaitė   21:14  20:22  21:15    A.Misius  S.Buitkutė   27'  
 75   19 d.  17:45  Suaug   MX    R.Kavaliauskas  E.Ratkutė   21:11  21:16    M.Šlaustas  E.Rakauskaitė   20'  
 76   19 d.  17:45  Suaug   MX    S.Jurkevičius  A.Markevičiūtė   21:10  18:21  21:15    P.Tolstoj  S.Zakarkaitė   34'  
 77   19 d.  17:45  Suaug   MX    G.Jaugielavičius  I.Gudelytė   21:12  21:15    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   23'  
77 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.