Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas , Data: 2011-04-09, Vieta: “Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 23           12 
 29           12 
 11           6 
 15           6 
 21           6 
 Diena  09  10  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 124   10 d.  09:30  U-17   MX    I.Reznikas  A.Kupliauskaitė   13:21  13:21    T.Liorančas  G.Narvilaitė   25 
 125   10 d.  09:30  U-17   MX    L.Rimkus  G.Janušonytė   11:21  16:21    L.Sparnauskis  R.Aleksevičiūtė   21 
 126   10 d.  09:30  U-17   MX    R.Šileris  D.Dragūnaitė   21:13  21:17    M.Golubevas  J.Jaščemskaitė   22'  
 127   10 d.  09:30  U-17   MX    T.Raila  V.Fomkinaitė   18:21  19:21    V.Prevelis  I.Gaidė   21'  
 128   10 d.  09:30  U-17   MX    E.Dima  D.Ubytė   21:15  21:12    M.Šatrauskas  N.Žvirblytė   16'  
 129   10 d.  09:55  U-17   MV    A.Kupliauskaitė   21:14  21:8    I.Gaidė   25 
 130   10 d.  09:55  U-17   MV    G.Narvilaitė   9:21  21:10  21:15    R.Aleksevičiūtė   35 
 131   10 d.  09:55  U-17   MV    U.Janušauskaitė   7:21  11:21    J.Jaščemskaitė   19'  
 132   10 d.  09:55  U-17   MV    V.Fomkinaitė   17:21  21:16  21:14    G.Janušonytė   40 
 133   10 d.  09:55  U-17   MV    U.Gečaitė   21:17  12:21  6:21    S.Drungilaitė   32'  
 134   10 d.  10:20  U-17   MV    V.Žymantė   19:21  21:19  21:15    D.Dragūnaitė   37'  
 135   10 d.  10:20  U-17   MV    N.Žvirblytė   9:21  22:24    G.Krivonosovaitė   23'  
 136   10 d.  10:20  U-17   MV    U.Graužinytė   16:21  19:21    D.Ubytė   27'  
 137   10 d.  10:20  U-17   MV    U.Bernotaitė   19:21  19:21    G.Palubinskytė   24'  
 138   10 d.  10:20  U-17   MV    G.Bilvardaitė   21:19  10:21  19:21    E.Šiušytė   28'  
 139   10 d.  10:45  U-17   VV    I.Reznikas   21:15  18:21  21:19    L.Sparnauskis   40 
 140   10 d.  10:45  U-17   VV    M.Golubevas   14:21  17:21    T.Liorančas   26 
 141   10 d.  10:45  U-17   VV    M.Atkočaitis   21:13  15:21  21:18    M.Šermukšnis   32'  
 142   10 d.  10:45  U-17   VV    G.Dima   21:16  18:21  17:21    E.Dima   43'  
 143   10 d.  10:45  U-17   VV    D.Valiulis   15:21  7:21    V.Prevelis   14'  
 144   10 d.  11:10  U-17   VV    T.Raila   21:15  21:19    M.Šatrauskas   23'  
 145   10 d.  11:10  U-17   VV    R.Šileris   21:10  16:21  21:16    L.Rimkus   31'  
 146   10 d.  11:10  U-17   VV    A.Kurapka   19:21  21:18  21:18    E.Žalandauskas   31'  
 147   10 d.  11:10  U-17   VV    A.Mockus   21:11  16:21  19:21    M.Pikčilingis   28'  
 148   10 d.  11:10  U-17   MV    A.Kupliauskaitė   22:24  23:21  21:23    G.Narvilaitė   41 
 149   10 d.  11:35  U-17   MV    I.Gaidė   8:21  4:21    R.Aleksevičiūtė   20 
 150   10 d.  11:35  U-17   MV    J.Jaščemskaitė   15:21  18:21    V.Fomkinaitė   25 
 151   10 d.  11:35  U-17   MV    U.Janušauskaitė   13:21  12:21    G.Janušonytė   19 
 152   10 d.  11:35  U-17   MV    S.Drungilaitė   9:21  22:20  21:19    V.Žymantė   33'  
 153   10 d.  11:35  U-17   MV    U.Gečaitė   21:18  8:21  5:21    D.Dragūnaitė   32'  
 154   10 d.  12:00  U-17   MV    G.Krivonosovaitė   14:21  18:21    D.Ubytė   21'  
 155   10 d.  12:00  U-17   MV    N.Žvirblytė   10:21  12:21    U.Graužinytė   19'  
 156   10 d.  12:00  U-17   MV    G.Palubinskytė   26:28  8:21    E.Šiušytė   24'  
 157   10 d.  12:00  U-17   VV    L.Sparnauskis   10:21  8:21    M.Golubevas   20'  
 157   10 d.  12:00  U-17   VV    I.Reznikas   21:10  8:21  11:21    T.Liorančas   34 
 158   10 d.  12:25  U-17   VV    M.Atkočaitis   14:21  14:21    E.Dima   22'  
 159   10 d.  12:25  U-17   VV    M.Šermukšnis   17:21  14:21    G.Dima   26'  
 160   10 d.  12:25  U-17   VV    V.Prevelis   19:21  21:15  19:21    T.Raila   35'  
 161   10 d.  12:25  U-17   VV    D.Valiulis   11:21  13:21    M.Šatrauskas   26'  
 162   10 d.  12:25  U-17   VV    R.Šileris   21:14  21:14    A.Kurapka   22'  
 163   10 d.  12:50  U-17   VV    L.Rimkus   21:15  16:21  21:12    E.Žalandauskas   25'  
 164   10 d.  12:50  U-17   VV    J.Malinauskas   20:22  21:15  21:12    M.Pikčilingis   35'  
 165   10 d.  12:50  U-17   MD    D.Bortnikaitė  A.Kupliauskaitė   21:15  21:10    R.Aleksevičiūtė  G.Narvilaitė   19'  
 166   10 d.  12:50  U-17   MD    V.Fomkinaitė  I.Gaidė   21:11  21:8    J.Jaščemskaitė  U.Janušauskaitė   20'  
 167   10 d.  12:50  U-17   MD    D.Dragūnaitė  G.Janušonytė   21:17  16:21  19:21    D.Ubytė  V.Žymantė   34'  
 168   10 d.  13:15  U-17   MD    G.Krivonosovaitė  S.Norgailaitė   21:23  10:21    S.Drungilaitė  U.Graužinytė   17'  
 169   10 d.  13:15  U-17   MD    R.Kurapkaitė  N.Žvirblytė   21:11  21:11    U.Gečaitė  G.Vedegytė   23'  
 170   10 d.  13:15  U-17   VD    T.Liorančas  L.Rimkus   19:21  17:21    V.Prevelis  T.Raila   27 
 171   10 d.  13:15  U-17   VD    G.Dima  E.Dima   21:7  21:18    M.Atkočaitis  E.Žalandauskas   22'  
 172   10 d.  13:15  U-17   VD    A.Kurapka  M.Šatrauskas   13:21  21:15  13:21    L.Sparnauskis  R.Šileris   32'  
 173   10 d.  13:40  U-17   VD    M.Golubevas  M.Šermukšnis   21:13  19:21  21:17    A.Mockus  D.Valiulis   31'  
 174   10 d.  13:40  U-17   VD    J.Malinauskas  M.Pikčilingis   21:0    P.Bertašius  M.Kaidalovas    
52 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.