Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas, Data: 2005-11-26, Vieta: Drobės sporto salė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Deividas Butkus    Dėl 1-8 vietos      
 D.Butkus      
 16       ->      
   D.Butkus    
 9   Kristaps Stebelis      15:5  15:5    
 K.Stebelis      
 8   Aidanas Janavičius    1:15  15:11  15:8      
     D.Butkus  
 5   Joris Markūnas        15:9  15:5  
 J.Markūnas      
 12       ->      
   J.Markūnas    
 13         9:15  15:1  15:7    
 G.Miestauskas      
 4   Giedrius Miestauskas    ->       1-a vieta
       D.Butkus
 3   Rimas Lavrukaitis          9:15  15:10  15:3
 R.Lavrukaitis      
 14       ->      
   R.Lavrukaitis    
 11         15:13  15:8    
 E.Jenkus      
 6   Edvinas Jenkus    ->      
     R.Lavrukaitis  
 7   Andrius Girdžijauskas        15:3  15:6  
 A.Girdžijauskas      
 10   Martinš Rūsa    15:6  15:7      
   O.Kurganovas    
 15         15:9  15:8    
 O.Kurganovas      
 2   Olegas Kurganovas    ->    J.Markūnas   3-a vieta
       J.Markūnas
       O.Kurganovas   15:8  15:9
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Stebelis    
     K.Stebelis  
     G.Miestauskas     B/Ž   5-a vieta
       K.Stebelis
     E.Jenkus       B/Ž
     A.Girdžijauskas  
     A.Girdžijauskas     B/Ž  
         
         
       G.Miestauskas   7-a vieta
     
       E.Jenkus   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Janavičius    
   A.Janavičius   ->    
     A.Janavičius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Janavičius
          B/Ž
   .    
    ->    
     M.Rūsa  
   M.Rūsa     ->  
   M.Rūsa    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 D 
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.