Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas, Data: 2005-11-26, Vieta: Drobės sporto salė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Greta Bertauskaitė ,   Ugnė Vasiliauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
 G.Bertauskaitė, U.Vasiliauskaitė    
 8       ->    
   G.Bertauskaitė, U.Vasiliauskaitė  
 5   Aušra Lapytė ,   Viktorija Tverskaja      15:6  15:7  
 R.Narijauskaitė, L.Siliūnienė    
 4   Regina Narijauskaitė ,   Lolita Siliūnienė    14:17  15:9  17:14    1-a vieta
     V.Špelverytė, L.Tilika
 3   Rugilė Gečaitė ,   Sabina Buitkutė        15:11  15:10
 G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė    
 6   Gabija Čekauskaitė ,   Indrė Starevičiutė    15:12  17:14    
   V.Špelverytė, L.Tilika  
 7   Grieta Jermacane ,   Liene Perkone      15:6  15:0  
 V.Špelverytė, L.Tilika    
 2   Vaida Špelverytė ,   Liga Tilika    15:7  15:9    
     
     R.Narijauskaitė, L.Siliūnienė  3-a vieta
   R.Narijauskaitė, L.Siliūnienė
   G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė   11:15  15:5  15:12
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Lapytė, V.Tverskaja  
   A.Lapytė, V.Tverskaja   ->  5-a vieta
     G.Jermacane, L.Perkone
   R.Gečaitė, S.Buitkutė     15:7  17:15
   G.Jermacane, L.Perkone  
   G.Jermacane, L.Perkone   15:11  15:9  
       
       
     7-a vieta
     R.Gečaitė, S.Buitkutė
     R.Gečaitė, S.Buitkutė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.