Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas, Data: 2005-11-26, Vieta: Drobės sporto salė, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Kęstutis Masaitis    Dėl 1-16 vietos        
 K.Masaitis        
 32       ->        
   K.Masaitis      
 17   Mindaugas Loveikis      21:6      
 V.Paulauskas        
 16   Valdas Paulauskas    21:5        
     K.Masaitis    
 9   Kęstas Supronas        21:5    
 K.Supronas        
 24   Ramūnas Vaitkus    21:14        
   J.Sazanskis      
 25   Vaidas Čepas      21:10      
 J.Sazanskis        
 8   Jaronimas Sazanskis    21:11        
       K.Masaitis  
 5   Janis Morozs          21:12  
 J.Morozs        
 28       ->        
   A.Plytnikas      
 21   Martynas Prevelis      21:10      
 A.Plytnikas        
 12   Algimantas Plytnikas    21:19        
     J.Šileris    
 13   Valentinas Golubevas        21:6    
 V.Golubevas        
 20   Julius Augustinavičius    21:15        
   J.Šileris      
 29         21:6      
 J.Šileris        
 4   Jonas Šileris    ->         1-a vieta
         K.Masaitis
 3   Gediminas Gresevičius              B/Ž
 G.Gresevičius        
 30       ->        
   G.Gresevičius      
 19   Andis Berzinš      21:4      
 S.Korobovas        
 14   Sergejus Korobovas    21:15        
     G.Gresevičius    
 11   Lukas Litvinas        21:7    
 L.Litvinas        
 22   Julius Masaitis      B/Ž        
   L.Litvinas      
 27   Pavel Tolstoj      21:11      
 U.Kaliksons        
 6   Uldis Kaliksons    21:14        
       G.Gresevičius  
 7   Vilmantas Liorančas          21:20  
 V.Liorančas        
 26   Gintaras Zubrys    21:7        
   R.Dovidonis      
 23   Janis Kozlovs      21:12      
 R.Dovidonis        
 10   Romas Dovidonis    15:1  15:5        
     R.Dovidonis    
 15   Povilas Butkus        21:9    
 P.Butkus        
 18   Aidas Paulauskas    21:6      J.Šileris   3-a vieta
   R.Ulmanis    J.Šileris
 31         21:12    R.Dovidonis   15:11
 R.Ulmanis        
 2   Reinis Ulmanis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Sazanskis    
       A.Plytnikas  
       A.Plytnikas   21:19   5-a vieta
       
       L.Litvinas     ->
       L.Litvinas  
       R.Ulmanis     B/Ž  
           
           
         J.Sazanskis   7-a vieta
       
         R.Ulmanis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Paulauskas      
     K.Supronas    
     K.Supronas   21:13    
       K.Supronas  
     J.Morozs     21:5  
     V.Golubevas    
     V.Golubevas   21:13     9-a vieta
         K.Supronas
     S.Korobovas       21:14
     U.Kaliksons    
     U.Kaliksons   21:11    
       V.Liorančas  
     V.Liorančas       B/Ž  
     V.Liorančas    
     P.Butkus   21:9    
           
         V.Golubevas   11-a vieta
       
         U.Kaliksons   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Paulauskas    
       
       J.Morozs   ->   13-a vieta
       
       S.Korobovas     
       
       P.Butkus   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
   M.Loveikis      
   M.Loveikis   ->      
     V.Čepas    
   R.Vaitkus     21:9    
   V.Čepas      
   V.Čepas   21:4      
       V.Čepas  
        21:7  
   M.Prevelis      
   M.Prevelis   ->      
     M.Prevelis    
   J.Augustinavičius     21:9    
   J.Augustinavičius      
    ->       17-a vieta
         V.Čepas
          21:15
   A.Berzinš      
   A.Berzinš   ->      
     P.Tolstoj    
   J.Masaitis       B/Ž    
   P.Tolstoj      
   P.Tolstoj     B/Ž      
       P.Tolstoj  
   G.Zubrys         B/Ž  
   G.Zubrys      
   J.Kozlovs   21:2      
     A.Paulauskas    
   A.Paulauskas       B/Ž    
   A.Paulauskas      
    ->    M.Prevelis   19-a vieta
       
         A.Paulauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Loveikis    
       
       J.Augustinavičius   ->   21-a vieta
       
       A.Berzinš     
       
       G.Zubrys   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
     R.Vaitkus    
     R.Vaitkus   ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          
     J.Masaitis    
     J.Masaitis   ->    
       
     J.Kozlovs     ->  
     J.Kozlovs    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.