Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas, Data: 2005-11-26, Vieta: Drobės sporto salė, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gediminas Gresevičius 
 Emilija Liočaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Gresevičius, E.Liočaitė      
 16       ->      
   G.Gresevičius, E.Liočaitė    
 9   Donatas Mozūrevičius 
 Rasita Grincevičienė 
    21:16    
 D.Mozūrevičius, R.Grincevičienė      
 8   Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
  21:17      
     G.Gresevičius, E.Liočaitė  
 5   Martynas Prevelis 
 Justina Dimšaitė 
      21:20  
 M.Prevelis, J.Dimšaitė      
 12       ->      
   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė    
 13         21:3    
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 4   Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  ->       1-a vieta
       J.Šileris, A.Meirytė
 3   Jonas Šileris 
 Amanda Meirytė 
        21:7
 J.Šileris, A.Meirytė      
 14       ->      
   J.Šileris, A.Meirytė    
 11   Jaronimas Sazanskis 
 Laima Patašienė 
    21:7    
 V.Stiklius, V.Gečienė      
 6   Valentinas Stiklius 
 Vaida Gečienė 
  21:12      
     J.Šileris, A.Meirytė  
 7   Vilmantas Liorančas 
 Giedrė Liorančaitė 
      21:17  
 V.Liorančas, G.Liorančaitė      
 10   Sergejus Korobovas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:8      
   A.Poderys, A.Liepuonienė    
 15         21:16    
 A.Poderys, A.Liepuonienė      
 2   Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
  ->    K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   3-a vieta
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė
       A.Poderys, A.Liepuonienė   21:17
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Mozūrevičius, R.Grincevičienė    
     D.Mozūrevičius, R.Grincevičienė  
     M.Prevelis, J.Dimšaitė   21:2   5-a vieta
     
     V.Stiklius, V.Gečienė     ->
     V.Stiklius, V.Gečienė  
     V.Liorančas, G.Liorančaitė   21:13  
         
         
       M.Prevelis, J.Dimšaitė   7-a vieta
     
       V.Liorančas, G.Liorančaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Litvinas, E.Noreikaitė    
   L.Litvinas, E.Noreikaitė   ->    
     L.Litvinas, E.Noreikaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       S.Korobovas, I.Jasiūnienė
        21:15
   J.Sazanskis, L.Patašienė    
   J.Sazanskis, L.Patašienė   ->    
     S.Korobovas, I.Jasiūnienė  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė       B/Ž  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
       J.Sazanskis, L.Patašienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.