Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas, Data: 2005-11-26, Vieta: Drobės sporto salė, Kaunas  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Povilas Bartušis ,   Marius Ščelys   Dėl 1-4 vietų    
 P.Bartušis, M.Ščelys    
 8   Žymantas Nemčinskas ,   Tautvydas Raila    15:11    
   P.Bartušis, M.Ščelys  
 5   Vytenis Ivoškevičius ,   Vaidotas Prevelis      15:0  
 V.Ivoškevičius, V.Prevelis    
 4   Povilas Griebliauskas ,   Gintautas Ratkevičius      B/Ž    1-a vieta
     P.Bartušis, M.Ščelys
 3   Viktoras Ivanovas ,   Deividas Jonikaitis        15:7
 R.Atkočiūnas, T.Stankevičius    
 6   Rokas Atkočiūnas ,   Tadas Stankevičius      B/Ž    
   I.Geštautas, E.Šakalys  
 7   Gytis Bernotas ,   Mantas Kiršininkas      15:4  
 I.Geštautas, E.Šakalys    
 2   Ignas Geštautas ,   Egidijus Šakalys    15:10    
     
     V.Ivoškevičius, V.Prevelis  3-a vieta
 
   R.Atkočiūnas, T.Stankevičius   ->
       
   Dėl 5-8 vietų    
   Ž.Nemčinskas, T.Raila    
   
   P.Griebliauskas, G.Ratkevičius   ->  5-a vieta
   
   V.Ivanovas, D.Jonikaitis     
   
   G.Bernotas, M.Kiršininkas   ->  
       
       
     7-a vieta
   
      
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.