Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-03-18, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Edgaras Slušnys    Dėl 1-16 vietos        
 E.Slušnys        
 32       ->        
   E.Slušnys      
 17  Vaidotas Prevelis      15:0  15:0 [7']      
 L.Sparnauskis        
 16  Laurynas Sparnauskis    9:15  15:14  15:9 [39']        
     E.Slušnys    
 9  Martynas Prevelis        15:2  15:5    
 M.Prevelis        
 24  Ernestas Stonkus    15:10  15:1 [10']        
   M.Prevelis      
 25  Tomas Stankus      8:15  15:1  15:0 [29']      
 T.Liorančas        
 8  Tautvydas Liorančas    15:0  15:0 [11']        
       E.Slušnys  
 5  Alvydas Jockus          15:9  15:4  
 A.Jockus        
 28       ->        
   A.Jockus      
 21  Dovydas Gelgutas      10:15  15:7  15:2 [32']      
 A.Maskaliūnas        
 12  Aivaras Maskaliūnas    15:2  15:1 [11']        
     L.Litvinas    
 13  Viktoras Grigorjevas        15:9  15:11    
 V.Grigorjevas        
 20  Tadas Stankevičius    15:2  15:1 [6']        
   L.Litvinas      
 29         15:2  15:6 [17']      
 L.Litvinas        
 4  Lukas Litvinas    ->         1-a vieta
         E.Slušnys
 3  Vaidotas Česnavičius            7:15  15:3  15:8 [44']
 V.Česnavičius        
 30       ->        
   V.Česnavičius      
 19  Julius Augustinavičius      15:1  15:2      
 J.Augustinavičius        
 14  Egidijus Šakalys    15:1  15:1 [18']        
     V.Česnavičius    
 11  Mantas Pranauskas        15:6  15:8    
 M.Pranauskas        
 22  Lukas Rimeika    15:2  15:12 [7']        
   Ž.Eismontas      
 27         15:4  15:8 [15']      
 Ž.Eismontas        
 6  Žygimantas Eismontas    ->        
       A.Plavin  
 7  Augustinas Narkis          15:13  15:10  
 A.Narkis        
 26  Ignas Reznikas    15:2  15:2 [10']        
   P.Bartušis      
 23  Henrikas Umbražūnas      15:5  15:3 [24']      
 P.Bartušis        
 10  Povilas Bartušis    15:0  15:2 [11']        
     A.Plavin    
 15  Edvinas Jakubauskas        15:6  15:11    
 E.Jakubauskas        
 18  Karolis Borusas    15:10  15:8      L.Litvinas   3-a vieta
   A.Plavin    V.Česnavičius
 31         15:6  15:1 [14']    V.Česnavičius   15:7  3:15  15:11 [47']
 A.Plavin        
 2  Alan Plavin    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Prevelis    
       M.Prevelis  
       A.Jockus   6:15  15:10  15:9   5-a vieta
         P.Bartušis
       Ž.Eismontas     13:15  15:12  15:12
       P.Bartušis  
       P.Bartušis   8:15  15:6  15:1  
           
           
         A.Jockus   7-a vieta
         A.Jockus
         Ž.Eismontas   15:12  15:4
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Sparnauskis      
     T.Liorančas    
     T.Liorančas   15:7  15:10    
       T.Liorančas  
     A.Maskaliūnas     15:12  15:8  
     V.Grigorjevas    
     V.Grigorjevas   15:9  15:10     9-a vieta
         T.Liorančas
     J.Augustinavičius       15:9  15:10
     J.Augustinavičius    
     M.Pranauskas   17:16  15:4    
       A.Narkis  
     A.Narkis     10:15  15:1  15:10  
     A.Narkis    
     E.Jakubauskas   15:5  15:12    
           
         V.Grigorjevas   11-a vieta
         V.Grigorjevas
         J.Augustinavičius   8:15  15:13  15:3
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Sparnauskis    
       A.Maskaliūnas  
       A.Maskaliūnas   15:8  15:5   13-a vieta
         E.Jakubauskas
       M.Pranauskas     12:15  15:7  15:6
       E.Jakubauskas  
       E.Jakubauskas   11:15  15:10  15:5  
           
           
         L.Sparnauskis   15-a vieta
         L.Sparnauskis
    Dėl 17-32 vietos      M.Pranauskas   15:7  15:4
         
   V.Prevelis      
   V.Prevelis   ->      
     V.Prevelis    
   E.Stonkus     15:0  15:6    
   E.Stonkus      
   T.Stankus   15:5  15:4 [16']      
       V.Prevelis  
        11:15  15:7  15:2  
   D.Gelgutas      
   D.Gelgutas   ->      
     D.Gelgutas    
   T.Stankevičius     15:8  15:7    
   T.Stankevičius      
    ->       17-a vieta
         K.Borusas
          17:14  15:9
   E.Šakalys      
   E.Šakalys   ->      
     L.Rimeika    
   L.Rimeika     15:1  15:11    
   L.Rimeika      
    ->      
       K.Borusas  
   I.Reznikas       15:10  15:10  
   H.Umbražūnas      
   H.Umbražūnas   15:13  15:9 [24']      
     K.Borusas    
   K.Borusas     15:2  15:0    
   K.Borusas      
    ->    D.Gelgutas   19-a vieta
         L.Rimeika
         L.Rimeika   15:5  15:10
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Stonkus    
       E.Stonkus  
       T.Stankevičius   4:15  15:9  15:10   21-a vieta
         E.Šakalys
       E.Šakalys     15:10  15:2
       E.Šakalys  
       H.Umbražūnas   15:13  15:6  
           
           
         T.Stankevičius   23-a vieta
         H.Umbražūnas
         H.Umbražūnas   15:13  15:9
      Dėl 25-32 vietos      
         
     T.Stankus    
     T.Stankus   ->    
       T.Stankus  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         I.Reznikas
          15:3  15:10
     .    
      ->    
       I.Reznikas  
     I.Reznikas     ->  
     I.Reznikas    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.