Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos atviras čempionatas, Data: 2006-09-08, Vieta: Tauragė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 32           44.5 
 32           55 
 12           27.33 
   9           24 
 16           26.5 
 Diena  08  09  10  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 87   10 d.  09:00  Suaug   MX    M.Matejka  E.Sladekova   11:21  11:21    A.Ivanov  E.Chernyavskaya   20'  
 88   10 d.  09:00  Suaug   MX    A.Cwalina  M.Kurdelska   21:11  21:10    H.Gotschl  C.Mayer   16'  
 89   10 d.  09:30  Suaug   VV    P.Abian   21:17  21:18    D.Zavadsky   40'  
 90   10 d.  09:00  Suaug   VV    N.Boljka   15:21  15:21    K.Navickas   31'  
 91   10 d.  09:30  Suaug   MV    M.Tvrdy   21:15  21:15    A.Stapušaitytė   41'  
 92   10 d.  09:30  Suaug   MV    R.Ingolfsdottir   21:18  19:21  13:21    K.Tolmoff   48'  
 93   10 d.  09:00  Suaug   VD    P.Florian  S.Kohoutek   21:17  22:20    S.Edvardsson  M.Jansson   27'  
 94   10 d.  09:30  Suaug   VD    A.Cwalina  W.Szkudlarczyk   21:15  21:17    D.Kazakov  S.Shumilkin   24'  
 95   10 d.  10:00  Suaug   MD    A.Moura  R.Šulnienė   11:21  13:21    K.Šefere  A.Stapušaitytė   24'  
 96   10 d.  10:00  Suaug   MD    E.Chernyavskaya  A.Prokopenko   1:0    K.Dovydaitytė  K.Tolmoff    
 97   10 d.  11:00  Suaug   MX    A.Ivanov  E.Chernyavskaya   10:21  15:21    A.Cwalina  M.Kurdelska   20'  
 98   10 d.  11:00  Suaug   VV    P.Abian   15:21  12:21    K.Navickas   27'  
 99   10 d.  11:00  Suaug   MV    M.Tvrdy   19:21  21:15  21:15    K.Tolmoff   57'  
 100   10 d.  11:45  Suaug   VD    P.Florian  S.Kohoutek   24:26  9:21    A.Cwalina  W.Szkudlarczyk   27'  
 101   10 d.  11:45  Suaug   MD    K.Šefere  A.Stapušaitytė   10:21  21:15  14:21    E.Chernyavskaya  A.Prokopenko   39'  
15 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.