Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmės taurė - 2006, Data: 2006-03-11, Vieta: Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės mokyklos sporto salė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 29, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Alan Plavin    Dėl 1-16 vietos        
 A.Plavin        
 32  Edvinas Jakubauskas    15:0  15:5        
   A.Plavin      
 17  Martynas Atkočaitis      15:0  15:2      
 M.Atkočaitis        
 16   Emils Adata    15:10  15:9        
     A.Plavin    
 9   Janis Berzins        15:1  15:0    
 J.Berzins        
 24  Arnas Kučinskas    15:10  13:15  15:13        
   J.Berzins      
 25  Lukas Genutis      15:3  15:6      
 E.Jeps        
 8   Edgars Jeps    15:6  15:7        
       A.Plavin  
 5  Tautvydas Liorančas          15:6  15:6  
 T.Liorančas        
 28  Henrikas Umbražūnas      B/Ž        
   T.Liorančas      
 21  Paulius Leniauskas      15:0  15:0      
 P.Leniauskas        
 12   Martinš Vitols    15:4  15:2        
     A.Jockus    
 13   Varis Zarinš        17:14  15:6    
 P.Žvinklys        
 20  Paulius Žvinklys    15:11  15:2        
   A.Jockus      
 29         15:3  15:3      
 A.Jockus        
 4  Alvydas Jockus    ->         1-a vieta
         A.Plavin
 3  Žygimantas Eismontas            15:0  15:7
 Ž.Eismontas        
 30       ->        
   Ž.Eismontas      
 19  Karolis Borusas      15:2  15:0      
 L.Sparnauskis        
 14  Laurynas Sparnauskis    15:7  12:15  15:11        
     P.Bartušis    
 11  Lukas Kontrimas        15:4  15:9    
 R.Šileris        
 22  Renaldas Šileris    15:3  15:3        
   P.Bartušis      
 27  Edvardas Kreitalas      15:1  15:0      
 P.Bartušis        
 6  Povilas Bartušis    15:0  15:1        
       V.Česnavičius  
 7   Ralfs Goba          15:10  15:9  
 R.Goba        
 26  Mindaugas Butkus    15:7  15:9        
   R.Goba      
 23  Kęstas Katkauskas      15:12  15:9      
 K.Katkauskas        
 10   Karlis Rungis    15:12  15:8        
     V.Česnavičius    
 15  Lukas Rimkus        15:0  15:1    
 L.Rimkus        
 18   Peteris Pakalns    15:0  15:1      A.Jockus   3-a vieta
   V.Česnavičius    P.Bartušis
 31         15:3  15:0    P.Bartušis   15:8  15:5
 V.Česnavičius        
 2  Vaidotas Česnavičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Berzins    
       J.Berzins  
       T.Liorančas   15:10  15:7   5-a vieta
         Ž.Eismontas
       Ž.Eismontas     21:8
       Ž.Eismontas  
       R.Goba   15:1  15:0  
           
           
         T.Liorančas   7-a vieta
         T.Liorančas
         R.Goba   21:10
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Atkočaitis      
     M.Atkočaitis    
     E.Jeps   21:17    
       M.Atkočaitis  
     P.Leniauskas       B/Ž  
     P.Žvinklys    
     P.Žvinklys   21:9     9-a vieta
         M.Atkočaitis
     L.Sparnauskis       21:10
     L.Sparnauskis    
     R.Šileris   15:4  15:1    
       L.Rimkus  
     K.Katkauskas     15:8  15:5  
     L.Rimkus    
     L.Rimkus   15:6  15:4    
           
         P.Žvinklys   11-a vieta
         L.Sparnauskis
         L.Sparnauskis     B/Ž
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Jeps    
       E.Jeps  
       P.Leniauskas     B/Ž   13-a vieta
         E.Jeps
       R.Šileris     15:8  15:5
       R.Šileris  
       K.Katkauskas   21:7  
           
           
         P.Leniauskas   15-a vieta
         K.Katkauskas
    Dėl 17-32 vietos      K.Katkauskas     B/Ž
   E.Jakubauskas        
   E.Jakubauskas      
   E.Adata   21:15      
     A.Kučinskas    
   A.Kučinskas     15:3  15:4    
   A.Kučinskas      
   L.Genutis   15:3  15:2      
       A.Kučinskas  
   H.Umbražūnas       15:4  15:5  
   H.Umbražūnas      
   M.Vitols   21:0      
     H.Umbražūnas    
   V.Zarinš     15:7  15:13    
   V.Zarinš      
    ->       17-a vieta
         A.Kučinskas
          15:7  15:8
   K.Borusas      
   K.Borusas   ->      
     K.Borusas    
   L.Kontrimas     15:5  15:8    
   E.Kreitalas      
   E.Kreitalas   15:14  15:1      
       K.Borusas  
   M.Butkus       5:15  15:11  15:11  
   M.Butkus      
   K.Rungis   15:5  15:3      
     M.Butkus    
   P.Pakalns     15:2  15:0    
   P.Pakalns      
    ->    H.Umbražūnas   19-a vieta
         M.Butkus
         M.Butkus     B/Ž
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Jakubauskas    
       E.Jakubauskas  
       V.Zarinš   21:3   21-a vieta
         E.Jakubauskas
       E.Kreitalas       B/Ž
       E.Kreitalas  
       P.Pakalns     B/Ž  
           
           
         V.Zarinš   23-a vieta
         V.Zarinš
         P.Pakalns   21:2
      Dėl 25-32 vietos      
     E.Adata      
     E.Adata    
     L.Genutis   21:10    
       E.Adata  
     M.Vitols       B/Ž  
     M.Vitols    
      ->     25-a vieta
         E.Adata
          21:3
     L.Kontrimas    
     L.Kontrimas   ->    
       K.Rungis  
     K.Rungis       B/Ž  
     K.Rungis    
      ->    
           
         M.Vitols   27-a vieta
         M.Vitols
         L.Kontrimas     B/Ž
           
        Dėl 29-32 vietos    
       L.Genutis    
       L.Genutis  
        ->   29-a vieta
         L.Genutis
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.