Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
55-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2017-05-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-06 2017-05-06 2017-05-06  
 1   Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Aleksevičiūtė, G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   R.Aleksevičiūtė, G.Voitechovskaja      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [64] 19:00    R.Aleksevičiūtė, G.Voitechovskaja    
 9   Ieva Sendžikaitė 
 Danielė Švelnytė 
      21:10  21:8 [18']    
 I.Sendžikaitė, D.Švelnytė        
 24       ->        
  [48] 17:10    P.Murėnaitė, V.Movšovič      
 25         21:14  18:21  21:19 [34']      
 P.Murėnaitė, V.Movšovič        
 8   Perla Murėnaitė 
 Vitalija Movšovič 
  ->        
      [84]    R.Aleksevičiūtė, G.Voitechovskaja  
 5   Sandra Damaškaitė 
 Samanta Golubickaitė 
        21:19  21:10 [19']  
 S.Damaškaitė, S.Golubickaitė        
 28       ->        
  [44] 16:40    S.Damaškaitė, S.Golubickaitė      
 21   Darja Poimanova 
 Toma Petraškaitė 
    21:14  21:9 [14']      
[26] 14:30    D.Bumbulytė, N.Špet        
 12   Diana Bumbulytė 
 Nikol Špet 
  21:16  19:21  21:19 [27']        
    [65] 19:00    V.Slušnienė, A.Pakšytė    
 13           21:14  21:18 [21']    
 .        
 20       ->        
   V.Slušnienė, A.Pakšytė      
 29         ->      
 V.Slušnienė, A.Pakšytė        
 4   Vaida Slušnienė 
 Aurelija Pakšytė 
  ->         1-a vieta
        [93]    V.Fomkinaitė, A.Stapušaitytė
 3   Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
          21:19  21:16 [28']
 I.Petrulaitienė, R.Šulnienė        
 30       ->        
   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė      
 19         ->      
 .        
 14       ->        
    [66] 19:00    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė    
 11   Snežana Poklikajeva 
 Gerda Trakymaitė 
      21:15  21:9 [17']    
 S.Poklikajeva, G.Trakymaitė        
 22       ->        
  [45] 16:40    S.Surgutskytė, V.Tankevič      
 27         15:21  21:16  21:8 [29']      
 S.Surgutskytė, V.Tankevič        
 6   Sofija Surgutskytė 
 Veslava Tankevič 
  ->        
      [85]    V.Fomkinaitė, A.Stapušaitytė  
 7   Urtė Gečaitė 
 Birutė Rasiulytė 
        21:4  21:5 [15']  
 U.Gečaitė, B.Rasiulytė        
 26       ->        
  [46] 16:40    J.Ramaneckienė, V.Žymantaitė      
 23         21:10  21:18 [17']      
 J.Ramaneckienė, V.Žymantaitė        
 10   Jelena Ramaneckienė 
 Vaiva Žymantaitė 
  ->        
    [67] 19:00    V.Fomkinaitė, A.Stapušaitytė    
 15           21:9  21:7 [16']    
 .        
 18       ->      V.Slušnienė, A.Pakšytė   3-a vieta
   V.Fomkinaitė, A.Stapušaitytė   [92]    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė
 31         ->    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė   21:16  21:17 [19']
 V.Fomkinaitė, A.Stapušaitytė        
 2   Vytautė Fomkinaitė 
 Akvilė Stapušaitytė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Murėnaitė, V.Movšovič    
       
       S.Damaškaitė, S.Golubickaitė   ->   5-a vieta
       
       S.Surgutskytė, V.Tankevič     ->
       
       J.Ramaneckienė, V.Žymantaitė   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     I.Sendžikaitė, D.Švelnytė    
     I.Sendžikaitė, D.Švelnytė   ->    
       
     D.Bumbulytė, N.Špet     ->  
     D.Bumbulytė, N.Špet    
      ->     9-a vieta
       
          ->
     S.Poklikajeva, G.Trakymaitė    
     S.Poklikajeva, G.Trakymaitė   ->    
       
     U.Gečaitė, B.Rasiulytė     ->  
     U.Gečaitė, B.Rasiulytė    
      ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Poimanova, T.Petraškaitė  
        ->  
   D.Poimanova, T.Petraškaitė      
   D.Poimanova, T.Petraškaitė   ->      
     D.Poimanova, T.Petraškaitė    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         D.Poimanova, T.Petraškaitė
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.