Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė Bj ir Cj (3-as etapas), Data: 2017-03-25, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-03-25 2017-03-25 2017-03-25 2017-03-25  
 1   Samanta Golubickaitė    Dėl 1-8 vietos      
 S.Golubickaitė      
 16       ->      
  [86] 14:55    S.Golubickaitė    
 9   Greta Šukutytė      11:8  11:1  11:4 [8']    
[69] 13:55    G.Nguyen Thi Thu      
 8   Giang Nguyen Thi Thu    11:8  11:4  11:4 [13']      
    [104] 15:55    S.Golubickaitė  
 5   Emilija Kunigiškytė        11:3  11:4  11:1 [12']  
[70] 13:55    E.Kunigiškytė      
 12   Dovilė Butvydaitė    11:6  11:9  7:11  13:11 [25']      
  [87] 14:55    A.Rubinskaja    
 13   Dominyka Sitavičiūtė      11:6  11:8  9:11  11:3 [17']    
[71] 14:15    A.Rubinskaja      
 4   Alsu Rubinskaja    11:4  11:7  11:5 [10']       1-a vieta
      [117] 16:35    S.Golubickaitė
 3   Viltė Paulauskaitė          11:1  11:6  11:1 [11']
[72] 14:15    V.Paulauskaitė      
 14   Nikol Špet    11:4  9:11  11:7  11:5 [16']      
  [88] 14:55    V.Paulauskaitė    
 11   Signė Borisenko      11:8  11:4  11:8 [16']    
[73] 14:15    S.Borisenko      
 6   Diana Bumbulytė    10:12  11:3  11:8  11:6 [19']      
    [105] 15:55    V.Paulauskaitė  
 7   Diana Valantinaitė        11:5  3:11  11:4  11:7 [17']  
[74] 14:15    S.Surgutskytė      
 10   Sofija Surgutskytė    11:2  11:7  11:6 [12']      
  [89] 15:15    S.Surgutskytė    
 15   Darja Poimanova      9:11  5:11  11:7  11:9  11:4 [23']    
[75] 14:15    S.Poklikajeva      
 2   Snežana Poklikajeva    10:12  12:10  11:5  11:5 [16']    A.Rubinskaja   3-a vieta
      [118] 16:35    S.Surgutskytė
       S.Surgutskytė   11:6  11:9  9:11  11:4 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Nguyen Thi Thu    
    [106] 15:55    G.Nguyen Thi Thu  
     E.Kunigiškytė   11:7  11:7  11:9 [15']   5-a vieta
      [119] 16:55    S.Poklikajeva
     S.Borisenko     15:13  10:12  12:10  13:11 [25']
    [107] 16:15    S.Poklikajeva  
     S.Poklikajeva   11:8  7:11  14:15  11:8  11:8 [25']  
         
         
       E.Kunigiškytė   7-a vieta
      [120] 16:55    S.Borisenko
       S.Borisenko   11:8  11:1  11:4 [10']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Šukutytė    
   G.Šukutytė   ->    
    [108] 16:15    D.Sitavičiūtė  
   D.Butvydaitė     11:9  11:5  11:6 [12']  
  [90] 15:15    D.Sitavičiūtė    
   D.Sitavičiūtė   12:10  10:12  11:5  11:7 [22']     9-a vieta
      [121] 16:55    D.Sitavičiūtė
   N.Špet       11:6  13:11  15:14 [16']
  [91] 15:15    N.Špet    
   D.Bumbulytė   11:9  7:11  11:7  13:11 [20']    
    [109] 16:15    N.Špet  
   D.Valantinaitė     11:7  5:11  11:3  11:8 [16']  
  [92] 15:15    D.Valantinaitė    
   D.Poimanova   11:9  11:7  7:11  11:9 [19']    
         
       G.Šukutytė   11-a vieta
      [122] 16:55    D.Valantinaitė
       D.Valantinaitė   11:8  11:7  11:13  11:7 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Butvydaitė  
     D.Butvydaitė   ->   13-a vieta
      [123] 16:55    D.Bumbulytė
     D.Bumbulytė     11:7  11:8  11:3 [13']
    [110] 16:15    D.Bumbulytė  
     D.Poimanova   11:9  5:11  11:7  11:6 [16']  
         
         
        15-a vieta
       D.Poimanova
       D.Poimanova   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.