Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė A ir Cv (4-as etapas), Data: 2017-04-22, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mark Šames 
 Vytautė Fomkinaitė 
11
9
15
13
11
9
 26'
11
8
11
5
11
8
 19'
11
8
11
3
11
7
 20'
11
3
11
3
11
8
 18'
136/84
52
4
1
2 Karolis Eimutaitis 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
9
11
13
15
9
11
 26'
10
12
5
11
7
11
 24'
7
11
11
5
11
8
11
8
 26'
11
9
11
7
15
13
 24'
130/132
-2
2
3
3 Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
8
11
5
11
8
11
 19'
12
10
11
5
11
7
 24'
11
6
9
11
9
11
11
2
11
6
 32'
11
5
13
11
4
11
11
9
 25'
145/127
18
3
2
4 Mindaugas Dagilis 
 Sandra Damaškaitė 
8
11
3
11
7
11
 20'
11
7
5
11
8
11
8
11
 26'
6
11
11
9
11
9
2
11
6
11
 32'
9
11
8
11
9
11
 22'
112/157
-45
0
5
5 Evaldas Bradūnas 
 Birutė Rasiulytė 
3
11
3
11
8
11
 18'
9
11
7
11
13
15
 24'
5
11
11
13
11
4
9
11
 25'
11
9
11
8
11
9
 22'
112/135
-23
1
4

  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.