Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė Bj ir Cj (4-as etapas), Data: 2017-04-29, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-04-29 2017-04-29 2017-04-29 2017-04-29 2017-04-29  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-16 vietos        
 D.Pakšys        
 32       ->        
  [9] 10:15    D.Pakšys      
 17   Nojus Beitneris      11:4  11:3  11:2 [11']      
[3] 10:00    P.Pocius        
 16   Paulius Pocius    8:11  11:7  11:6  15:13 [21']        
       D.Pakšys    
 9   Artūras Radavičius        11:9  11:5  8:11  11:9 [22']    
 A.Radavičius        
 24       ->        
  [6] 10:00    M.Miliauskis      
 25         11:8  11:6  11:6 [12']      
 M.Miliauskis        
 8   Matas Miliauskis    ->        
         D.Pakšys  
 5   Matas Mackevičius          12:10  11:6  11:9 [13']  
 M.Mackevičius        
 28       ->        
  [7] 10:15    M.Mackevičius      
 21         11:9  15:13  11:8 [20']      
 M.Jokubaitis        
 12   Mantas Jokubaitis    ->        
    [17] 10:40    A.Juknevičius    
 13   Edvinas Ruzgaila        11:4  11:2  11:4 [15']    
 E.Ruzgaila        
 20       ->        
     A.Juknevičius      
 29         11:4  11:3  11:7 [12']      
 A.Juknevičius        
 4   Arnas Juknevičius    ->         1-a vieta
        [40] 12:00    R.Grigaliūnas
 3   Dovas Genys            11:9  12:10  11:7 [17']
 D.Genys        
 30       ->        
  [12] 10:20    D.Genys      
 19   Martynas Kaminskas      11:9  11:7  12:10 [15']      
   I.Račas        
 14   Ignas Račas    11:0  11:0  11:4 [7']        
    [18] 10:40    D.Genys    
 11   Jonas Maziliauskas        4:11  11:9  11:7  13:15  11:6 [29']    
 J.Maziliauskas        
 22       ->        
  [13] 10:30    J.Balsys      
 27         5:11  11:6  11:9  11:9 [20']      
 J.Balsys        
 6   Justas Balsys    ->        
      [30] 11:20    R.Grigaliūnas  
 7   Deinoras Gudavičius          11:9  8:11  11:8  15:14 [24']  
 D.Gudavičius        
 26       ->        
  [14] 10:30    D.Gudavičius      
 23         11:5  11:8  11:6 [13']      
 M.Gedrimas        
 10   Markas Gedrimas    ->        
       R.Grigaliūnas    
 15   Edgaras Cirtautas        11:5  11:4  11:1 [10']    
[5] 10:00    E.Cirtautas        
 18   Kristupas Andriukaitis    11:4  11:5  11:6 [9']      A.Juknevičius   3-a vieta
  [15] 10:30    R.Grigaliūnas   [41] 12:00    D.Genys
 31         11:2  11:5  11:3 [9']    D.Genys   11:4  11:7  11:9 [14']
 R.Grigaliūnas        
 2   Rapolas Grigaliūnas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Miliauskis    
         M.Mackevičius  
       M.Mackevičius   11:9  11:2  11:8 [14']   5-a vieta
        [42] 12:00    D.Gudavičius
       J.Balsys     11:6  11:5  11:8 [15']
      [32] 11:20    D.Gudavičius  
       D.Gudavičius   5:11  12:10  11:3  13:11 [15']  
           
           
         M.Miliauskis   7-a vieta
        [43] 12:00    M.Miliauskis
         J.Balsys   11:5  8:11  11:3  6:11  11:9 [20']
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Pocius      
    [22] 11:00    A.Radavičius    
     A.Radavičius   11:1  11:3  11:1 [9']    
      [33] 11:20    A.Radavičius  
     M.Jokubaitis     11:1  11:4  11:4 [11']  
    [23] 11:00    M.Jokubaitis    
     E.Ruzgaila   4:11  11:8  7:11  11:4  11:7 [22']     9-a vieta
        [44] 12:00    I.Račas
     I.Račas       11:9  11:9  13:11 [15']
    [24] 11:00    I.Račas    
     J.Maziliauskas   8:11  11:7  11:9  11:4 [17']    
      [34] 11:40    I.Račas  
     M.Gedrimas     11:7  11:7  8:11  7:11  11:7 [29']  
    [25] 11:00    M.Gedrimas    
     E.Cirtautas   11:9  15:13  11:5 [16']    
           
         M.Jokubaitis   11-a vieta
        [45] 12:00    M.Gedrimas
         M.Gedrimas   11:9  11:8  11:6 [16']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Pocius    
      [35] 11:40    E.Ruzgaila  
       E.Ruzgaila   13:11  11:5  7:11  11:5 [20']   13-a vieta
        [46] 12:20    J.Maziliauskas
       J.Maziliauskas     11:1  11:5  11:2 [10']
      [36] 11:40    J.Maziliauskas  
       E.Cirtautas   11:5  11:13  11:8  7:11  11:2 [23']  
           
           
         P.Pocius   15-a vieta
        [47] 12:20    E.Cirtautas
    Dėl 17-32 vietos      E.Cirtautas   11:7  11:9  15:14 [19']
         
   N.Beitneris      
   N.Beitneris   ->      
     N.Beitneris    
      ->    
   .      
    ->      
       N.Beitneris  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [37] 11:40    N.Beitneris
          11:4  12:10  11:6 [13']
   M.Kaminskas      
   M.Kaminskas   ->      
     M.Kaminskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [26] 11:00    K.Andriukaitis  
        11:9  7:11  11:8  6:11  11:9 [24']  
   .      
    ->      
     K.Andriukaitis    
   K.Andriukaitis     ->    
   K.Andriukaitis      
    ->     19-a vieta
         M.Kaminskas
         M.Kaminskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.