Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė Bj ir Cj (4-as etapas), Data: 2017-04-29, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-04-29 2017-04-29 2017-04-29 2017-04-29  
 1   Rapolas Grigaliūnas 
 Domas Pakšys 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Grigaliūnas, D.Pakšys      
 16       ->      
   R.Grigaliūnas, D.Pakšys    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
       R.Grigaliūnas, D.Pakšys  
 5   Matas Miliauskis 
 Markas Gedrimas 
      11:8  11:6  11:9 [13']  
 M.Miliauskis, M.Gedrimas      
 12       ->      
  [62] 13:00    M.Miliauskis, M.Gedrimas    
 13         11:5  4:11  11:4  6:11  12:10 [22']    
 M.Mackevičius, J.Maziliauskas      
 4   Matas Mackevičius 
 Jonas Maziliauskas 
  ->       1-a vieta
      [89] 14:40    R.Grigaliūnas, D.Pakšys
 3   Justas Balsys 
 Arnas Juknevičius 
        11:9  12:10  15:14 [20']
 J.Balsys, A.Juknevičius      
 14       ->      
  [63] 13:00    J.Balsys, A.Juknevičius    
 11   Martynas Kaminskas 
 Paulius Pocius 
    11:7  11:9  9:11  11:9 [21']    
[52] 12:40    A.Radavičius, I.Račas      
 6   Artūras Radavičius 
 Ignas Račas 
  11:7  11:3  11:2 [10']      
       D.Genys, D.Gudavičius  
 7   Nojus Beitneris 
 Mantas Jokubaitis 
      11:8  11:9  11:7 [14']  
[53] 12:40    E.Cirtautas, E.Ruzgaila      
 10   Edgaras Cirtautas 
 Edvinas Ruzgaila 
  11:3  12:10  11:3 [11']      
  [64] 13:20    D.Genys, D.Gudavičius    
 15         11:3  11:5  11:5 [10']    
 D.Genys, D.Gudavičius      
 2   Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
  ->    M.Miliauskis, M.Gedrimas   3-a vieta
      [90] 14:40    J.Balsys, A.Juknevičius
       J.Balsys, A.Juknevičius   11:3  14:15  11:9  12:10 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     M.Mackevičius, J.Maziliauskas  
     M.Mackevičius, J.Maziliauskas   ->   5-a vieta
         M.Mackevičius, J.Maziliauskas
     A.Radavičius, I.Račas     11:13  11:4  10:12  11:9  14:12 [29']
    [75] 13:40    A.Radavičius, I.Račas  
     E.Cirtautas, E.Ruzgaila   2:11  11:6  11:9  8:11  11:9 [21']  
         
         
        7-a vieta
       E.Cirtautas, E.Ruzgaila
       E.Cirtautas, E.Ruzgaila   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       N.Beitneris, M.Jokubaitis
        ->
   M.Kaminskas, P.Pocius    
   M.Kaminskas, P.Pocius   ->    
    [76] 14:00    N.Beitneris, M.Jokubaitis  
   N.Beitneris, M.Jokubaitis     11:9  11:6  11:7 [18']  
   N.Beitneris, M.Jokubaitis    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Kaminskas, P.Pocius
       M.Kaminskas, P.Pocius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.