Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
X pasaulio lietuvių sporto žaidynės, Data: 2017-07-01, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-07-01 2017-07-01 2017-07-01 2017-07-01  
 1   Ardas Valantiejus    Dėl 1-8 vietos      
 A.Valantiejus      
 16       ->      
  [26] 10:45    A.Valantiejus    
 9   Jonas Ožalas      21:14  21:6 [13']    
[1] 10:00    S.Skurdauskas      
 8   Simas Skurdauskas    21:11  16:21  21:19 [28']      
    [51] 12:00    M.Maulė  
 5   Tomas Petrošius        21:15  21:8 [16']  
[2] 10:00    T.Petrošius      
 12   Vilius Bagdanavičius    19:21  21:7  21:11 [27']      
  [27] 10:45    M.Maulė    
 13   Lukas Puišys      21:11  21:19 [17']    
[3] 10:00    M.Maulė      
 4   Mantas Maulė    21:15  21:9 [16']       1-a vieta
      [72] 12:50    M.Maulė
 3   Paulius Nevedomskis          15:21  24:22  21:15 [35']
[4] 10:00    P.Nevedomskis      
 14   Adas Pranevičius    21:8  21:17 [15']      
  [28] 10:45    P.Nevedomskis    
 11   Rapolas Grigaliūnas      21:16  21:15 [15']    
[5] 10:00    L.Danauskas      
 6   Lukas Danauskas    21:10  21:18 [14']      
    [52] 12:00    P.Nevedomskis  
 7   Mamertas Noreika        21:18  21:19 [19']  
[6] 10:00    M.Noreika      
 10   Domas Pakšys    21:15  21:11 [17']      
  [29] 10:45    M.Noreika    
 15   Gustavas Brazaitis      15:21  21:10  21:12 [27']    
[7] 10:00    Š.Stumbra      
 2   Šarūnas Stumbra    ->    A.Valantiejus   3-a vieta
      [73] 12:50    A.Valantiejus
       M.Noreika   21:16  21:16 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Skurdauskas    
    [53] 12:00    T.Petrošius  
     T.Petrošius   21:11  20:22  21:8 [30']   5-a vieta
      [74] 12:50    T.Petrošius
     L.Danauskas     21:17  17:21  21:16 [34']
    [54] 12:00    Š.Stumbra  
     Š.Stumbra   21:15  21:12 [15']  
         
         
       S.Skurdauskas   7-a vieta
     
       L.Danauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Ožalas    
   J.Ožalas   ->    
    [55] 12:00    J.Ožalas  
   V.Bagdanavičius     21:16  21:14 [18']  
  [30] 10:45    V.Bagdanavičius    
   L.Puišys   21:13  21:16 [15']     9-a vieta
      [75] 12:50    J.Ožalas
   A.Pranevičius       21:12  21:15 [18']
  [31] 11:10    A.Pranevičius    
   R.Grigaliūnas   21:13  21:2 [14']    
    [56] 12:00    D.Pakšys  
   D.Pakšys     23:21  22:20 [21']  
  [32] 11:10   D.Pakšys    
   G.Brazaitis     B/Ž    
         
       V.Bagdanavičius   11-a vieta
     
       A.Pranevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     L.Puišys   ->   13-a vieta
     
     R.Grigaliūnas     ->
     
     G.Brazaitis   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.