Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
X pasaulio lietuvių sporto žaidynės, Data: 2017-07-01, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-07-01 2017-07-01 2017-07-01  
 1   Lukas Danauskas ,   Ardas Valantiejus   Dėl 1-4 vietų    
 L.Danauskas, A.Valantiejus    
 8       ->    
  [103] 14:05    L.Danauskas, A.Valantiejus  
 5   Vilius Bagdanavičius ,   Domas Pakšys      21:8  21:16 [16']  
[85] 13:15    S.Skurdauskas, Š.Stumbra    
 4   Simas Skurdauskas ,   Šarūnas Stumbra    21:16  21:12 [16']    1-a vieta
    [124] 14:55    L.Danauskas, A.Valantiejus
 3   Mamertas Noreika ,   Tomas Petrošius        21:8  21:14 [17']
[86] 13:15    M.Noreika, T.Petrošius    
 6   Rapolas Grigaliūnas ,   Jonas Ožalas    21:14  21:14 [17']    
  [104] 14:05    M.Noreika, T.Petrošius  
 7         18:21  21:19  21:18 [31']  
 M.Maulė, A.Pranevičius    
 2   Mantas Maulė ,   Adas Pranevičius    ->    
     
     S.Skurdauskas, Š.Stumbra  3-a vieta
  [125] 14:55    M.Maulė, A.Pranevičius
   M.Maulė, A.Pranevičius   21:19  21:18 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   V.Bagdanavičius, D.Pakšys  
   V.Bagdanavičius, D.Pakšys   ->  5-a vieta
    [105] 14:05    R.Grigaliūnas, J.Ožalas
   R.Grigaliūnas, J.Ožalas     18:21  21:19  21:18 [37']
   R.Grigaliūnas, J.Ožalas  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.