Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL Open, Data: 2017-05-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-20 2017-05-20 2017-05-20  
 1   Sandra Damaškaitė ,   Urtė Gečaitė   Dėl 1-4 vietų    
 S.Damaškaitė, U.Gečaitė    
 8       ->    
  [20] 10:55    S.Damaškaitė, U.Gečaitė  
 5   Justė Kažanauskaitė ,   Rugilė Gečaitė      21:17  21:8 [14']  
[7] 10:00    V.Suško, N.Krasnauskaitė    
 4   Viktorija Suško ,   Neringa Krasnauskaitė    18:21  21:19  21:17 [28']    1-a vieta
    [33] 11:50    S.Damaškaitė, U.Gečaitė
 3   Samanta Golubickaitė ,   Gerda Trakymaitė        18:21  21:18  21:11 [30']
[8] 10:00    S.Golubickaitė, G.Trakymaitė    
 6   Urtė Rakštytė ,   Kornelija Urbonavičiūtė    21:10  21:17 [15']    
  [21] 10:55    S.Golubickaitė, G.Trakymaitė  
 7   Eglė Galentaitė ,   Kristina Nareikienė      21:6  21:12 [12']  
[9] 10:25    E.Galentaitė, K.Nareikienė    
 2   Jurgita Bilienė ,   Veslava Tankevič    21:17  21:17 [18']    
     
     V.Suško, N.Krasnauskaitė  3-a vieta
  [34] 11:50    V.Suško, N.Krasnauskaitė
   E.Galentaitė, K.Nareikienė   21:19  21:13 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė  
   J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė   ->  5-a vieta
    [35] 11:50    J.Bilienė, V.Tankevič
   U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė     14:21  21:14  21:18 [28']
  [22] 10:55    J.Bilienė, V.Tankevič  
   J.Bilienė, V.Tankevič   21:18  22:24  21:17 [32']  
       
       
     7-a vieta
     U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė
     U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.