Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė Cv ir Ds (3-as etapas), Data: 2017-03-18, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-03-18 2017-03-18 2017-03-18 2017-03-18  
 1   Aurelijus Umantas    Dėl 1-8 vietos      
 A.Umantas      
 16       ->      
  [163] 19:15   A.Umantas    
 9   Vaidas Korolkovas      11:9  14:12  11:9 [32']    
[148] 18:10   V.Korolkovas      
 8   Mantas Zinkevičius    11:7  9:11  11:5  11:9 [27']      
    [173] 19:55   A.Umantas  
 5   Evaldas Čižinauskas        11:8  11:9  11:8 [24']  
[149] 18:10   E.Čižinauskas      
 12   Andžej Mackevič    11:5  6:11  12:10  11:7 [20']      
  [164] 19:15   E.Adakauskas    
 13         5:11  11:6  11:4  11:8 [20']    
 E.Adakauskas      
 4   Elmoras Adakauskas    ->       1-a vieta
      [187] 20:40   A.Umantas
 3   Arūnas Smalskis          11:5  11:8  11:9 [30']
 A.Smalskis      
 14       ->      
  [165] 19:15   A.Smalskis    
 11   Artūras Jonuškis      10:12  13:11  11:7  6:3 [31']    
[150] 18:10   B.Matelis      
 6   Bronislovas Matelis    11:9  11:3  7:11  11:8 [29']      
    [174] 19:55   A.Smalskis  
 7   Virgilijus Balaišis        11:5  11:8  11:13  11:6 [34']  
[151] 18:30   A.Karpovich      
 10   Aliaksandr Karpovich    9:11  11:6  14:12  11:9 [29']      
  [166] 19:15   A.Karpovich    
 15         11:9  7:11  11:8  11:7 [34']    
 R.Lavrukaitis      
 2   Rimas Lavrukaitis    ->    E.Adakauskas   3-a vieta
      [188] 20:40   A.Karpovich
       A.Karpovich   11:6  14:12  11:5 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Korolkovas    
    [175] 19:55   E.Čižinauskas  
     E.Čižinauskas   11:7  12:10  10:12  11:4 [35']   5-a vieta
      [189] 21:00   R.Lavrukaitis
     B.Matelis     12:10  11:9  11:8 [19']
    [176] 19:55   R.Lavrukaitis  
     R.Lavrukaitis   11:0  
         
         
       V.Korolkovas   7-a vieta
       V.Korolkovas
       B.Matelis   11:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Zinkevičius    
   M.Zinkevičius   ->    
    [167] 19:15   A.Mackevič  
   A.Mackevič     9:11  11:8  5:11  14:12  11:5 [27']  
   A.Mackevič    
    ->     9-a vieta
      [177] 20:20   V.Balaišis
        11:8  11:7  11:5 [20']
   A.Jonuškis    
   A.Jonuškis   ->    
    [168] 19:15   V.Balaišis  
   V.Balaišis     11:7  11:3  11:8 [22']  
   V.Balaišis    
    ->    
         
       M.Zinkevičius   11-a vieta
     
       A.Jonuškis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.