Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės, Data: 2006-05-13, Vieta: SK "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ramūnas Stapušaitis    Dėl 1-16 vietos        
 R.Stapušaitis        
 32       ->        
   R.Stapušaitis      
 17  Kazimieras Dauskurtas      21:12  21:15 [19']      
 K.Dauskurtas        
 16  Linas Zavadskis    21:14  21:11 [19']        
     R.Stapušaitis    
 9  Daumantas Vitkauskas        21:11  21:9 [15']    
 D.Vitkauskas        
 24  Artiom Sobol    21:4  21:6 [9']        
   S.Šaltmeris      
 25  Karolis Borusas      21:18  19:21  21:15 [39']      
 S.Šaltmeris        
 8  Saulius Šaltmeris    21:5  21:6 [13']        
       R.Stapušaitis  
 5  Edvinas Jenkus          21:9  21:6 [16']  
 E.Jenkus        
 28  Mantvydas Daunys    21:0  21:0 [6']        
   E.Jenkus      
 21  Rytis Šilinga      21:9  21:16 [16']      
 A.Janavičius        
 12  Aidanas Janavičius    21:8  21:6 [11']        
     E.Jenkus    
 13  Marius Ščelys        21:18  21:19 [25']    
 M.Ščelys        
 20  Egidijus Šakalys    21:18  21:6 [13']        
   E.Slušnys      
 29  Evaldas Bradūnas      21:11  21:10 [17']      
 E.Slušnys        
 4  Edgaras Slušnys    21:2  21:6 [8']         1-a vieta
         R.Stapušaitis
 3  Dovydas Razas            21:15  21:14 [23']
 D.Razas        
 30  Vitalij Lazovskij    21:3  21:3 [9']        
   D.Razas      
 19  Viktoras Grigorjevas      21:6  21:5 [8']      
 A.Maskaliūnas        
 14  Aivaras Maskaliūnas    17:21  21:9  21:16 [35']        
     D.Razas    
 11  Alvydas Jockus        21:12  21:9 [20']    
 A.Jockus        
 22  Valdas Giedraitis (J)    21:6  21:9 [14']        
   V.Česnavičius      
 27  Tadas Stankevičius      21:16  21:12 [17']      
 V.Česnavičius        
 6  Vaidotas Česnavičius    21:8  21:1 [11']        
       D.Razas  
 7  Lukas Litvinas          23:21  4:21  21:19 [31']  
 L.Litvinas        
 26  Joris Šykovas    21:18  21:15 [21']        
   L.Litvinas      
 23  Tadas Šeženis      21:14  21:10 [22']      
 Ž.Eismontas        
 10  Žygimantas Eismontas    21:10  14:21  21:11 [28']        
     A.Mizgiris    
 15  Edvardas Liubertas        21:7  21:15 [12']    
 E.Liubertas        
 18  Edvinas Jakubauskas    21:14  21:9 [19']      E.Jenkus   3-a vieta
   A.Mizgiris    A.Mizgiris
 31         21:8  21:5 [11']    A.Mizgiris     B/Ž
 A.Mizgiris        
 2  Aurimas Mizgiris    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Šaltmeris    
       E.Slušnys  
       E.Slušnys   21:17  21:17 [16']   5-a vieta
         E.Slušnys
       V.Česnavičius     21:9  21:5 [18']
       V.Česnavičius  
       L.Litvinas   10:21  21:14  26:24 [29']  
           
           
         S.Šaltmeris   7-a vieta
         S.Šaltmeris
         L.Litvinas   21:13  21:9 [26']
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Dauskurtas      
     K.Dauskurtas    
     D.Vitkauskas   21:10  21:9 [16']    
       K.Dauskurtas  
     A.Janavičius     21:8  21:9 [14']  
     A.Janavičius    
     M.Ščelys   21:17  21:15 [20']     9-a vieta
         K.Dauskurtas
     A.Maskaliūnas       21:6  21:6 [13']
     A.Jockus    
     A.Jockus   21:10  13:21  21:15 [34']    
       E.Liubertas  
     Ž.Eismontas     21:13  21:15 [16']  
     E.Liubertas    
     E.Liubertas   21:7  21:17 [19']    
           
         A.Janavičius   11-a vieta
         A.Janavičius
         A.Jockus   14:21  21:10  22:20 [27']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Vitkauskas    
       D.Vitkauskas  
       M.Ščelys   21:10  21:19 [15']   13-a vieta
         D.Vitkauskas
       A.Maskaliūnas     21:17  22:20 [23']
       Ž.Eismontas  
       Ž.Eismontas   21:19  21:18 [19']  
           
           
         M.Ščelys   15-a vieta
         A.Maskaliūnas
    Dėl 17-32 vietos      A.Maskaliūnas   21:19  19:21  21:18 [33']
         
   L.Zavadskis      
   L.Zavadskis   ->      
     L.Zavadskis    
   A.Sobol     21:15  22:20 [18']    
   K.Borusas      
   K.Borusas   21:12  21:19 [14']      
       R.Šilinga  
   M.Daunys       23:21  8:21  21:12 [23']  
   R.Šilinga      
   R.Šilinga   21:3  21:1 [7']      
     R.Šilinga    
   E.Šakalys     21:11  16:21  23:21 [29']    
   E.Šakalys      
   E.Bradūnas   21:15  21:16 [21']       17-a vieta
         E.Jakubauskas
   V.Lazovskij         23:21  21:7 [20']
   V.Grigorjevas      
   V.Grigorjevas   21:7  21:7 [17']      
     V.Grigorjevas    
   V.Giedraitis (J)     21:5  21:5 [21']    
   V.Giedraitis (J)      
   T.Stankevičius   21:6  20:22  21:16 [29']      
       E.Jakubauskas  
   J.Šykovas       21:19  21:10 [24']  
   T.Šeženis      
   T.Šeženis   21:12  21:15 [16']      
     E.Jakubauskas    
   E.Jakubauskas     21:15  21:15 [21']    
   E.Jakubauskas      
    ->    L.Zavadskis   19-a vieta
         L.Zavadskis
         V.Grigorjevas   22:24  21:14  21:11 [31']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       K.Borusas    
       K.Borusas  
       E.Šakalys   21:10  21:17 [18']   21-a vieta
         K.Borusas
       V.Giedraitis (J)     21:23  21:14  21:18 [22']
       T.Šeženis  
       T.Šeženis   21:2  21:15 [14']  
           
           
         E.Šakalys   23-a vieta
         E.Šakalys
         V.Giedraitis (J)   21:19  21:9 [20']
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Sobol    
     A.Sobol   ->    
       A.Sobol  
     M.Daunys     22:20  21:14 [15']  
     E.Bradūnas    
     E.Bradūnas   21:1  21:1 [11']     25-a vieta
         J.Šykovas
     V.Lazovskij       21:1  21:18 [14']
     T.Stankevičius    
     T.Stankevičius   21:18  21:18 [23']    
       J.Šykovas  
     J.Šykovas     21:2  21:5 [18']  
     J.Šykovas    
      ->    
           
         E.Bradūnas   27-a vieta
         E.Bradūnas
         T.Stankevičius   21:9  21:16 [21']
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       M.Daunys  
       M.Daunys   ->   29-a vieta
         V.Lazovskij
       V.Lazovskij     21:3  21:7 [18']
       V.Lazovskij  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Panevezys City Open
2021-03-20 10:00 2021-03-20 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.