Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės, Data: 2006-05-13, Vieta: SK "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32  Viktorija Afinogenova    21:5  21:3 [10']        
   G.Voitechovskaja      
 17  Justina Tvaskaitė      21:5  21:9 [12']      
 L.Šidlauskaitė        
 16  Lauryna Šidlauskaitė    21:16  22:20 [22']        
     G.Voitechovskaja    
 9  Viktorija Ivaščenkova        21:12  21:6 [16']    
 V.Ivaščenkova        
 24  Gintautė Railaitė    21:2  21:9 [13']        
   I.Starevičiutė      
 25  Kristina Bastytė      21:16  21:13 [21']      
 I.Starevičiutė        
 8  Indrė Starevičiutė    21:5  21:7 [16']        
       G.Voitechovskaja  
 5  Viktorija Tverskaja          21:3  21:4 [11']  
 V.Tverskaja        
 28  Natalija Chavina    21:3  21:4 [14']        
   V.Tverskaja      
 21  Anna Semionova      21:12  21:15 [19']      
 E.Liočaitė        
 12  Emilija Liočaitė    21:9  21:7 [14']        
     V.Tverskaja    
 13  Emilija Unte        19:21  21:17  21:7 [34']    
 E.Unte        
 20  Laura Šimukauskaitė    21:9  21:8 [16']        
   V.Špelverytė      
 29  Austėja Jakšytė      17:21  21:13  21:14 [32']      
 V.Špelverytė        
 4  Vaida Špelverytė    21:1  21:0 [12']         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3  Gabija Čekauskaitė            21:16  21:14 [23']
 G.Čekauskaitė        
 30  Alina Jonelaitytė    21:2  21:5 [14']        
   G.Čekauskaitė      
 19  Greta Parnarauskaitė      21:17  21:19 [17']      
 E.Noreikaitė        
 14  Erika Noreikaitė    21:6  21:9 [14']        
     D.Kairytė    
 11  Rūta Strockytė        21:16  21:15 [21']    
 R.Strockytė        
 22  Rūta Stulpinaitė    21:9  21:8 [17']        
   D.Kairytė      
 27  Aurelija Stankūnaitė      21:15  21:15 [20']      
 D.Kairytė        
 6  Daina Kairytė    21:5  21:1 [12']        
       O.Jaciuk  
 7  Giedrė Liorančaitė          21:14  21:9 [14']  
 G.Liorančaitė        
 26  Kotryna Verbutė    21:5  21:4 [14']        
   G.Liorančaitė      
 23  Jovita Zinytė      21:6  21:11 [24']      
 I.Adomaitytė        
 10  Indrė Adomaitytė    21:1  21:4 [11']        
     O.Jaciuk    
 15  Justina Dimšaitė        21:10  21:1 [16']    
 G.Bertauskaitė        
 18  Greta Bertauskaitė    21:13  21:17 [27']      V.Tverskaja   3-a vieta
   O.Jaciuk    D.Kairytė
 31  Aušra Gandžarauskaitė      21:9  21:5 [15']    D.Kairytė   21:14  21:15 [22']
 O.Jaciuk        
 2  Oksana Jaciuk    21:0  21:0 [10']     Dėl 5-8 vietos    
       I.Starevičiutė    
       I.Starevičiutė  
       V.Špelverytė   21:19  21:9 [16']   5-a vieta
         I.Starevičiutė
       G.Čekauskaitė     21:16  17:21  21:15 [40']
       G.Čekauskaitė  
       G.Liorančaitė   21:12  21:12 [18']  
           
           
         V.Špelverytė   7-a vieta
         V.Špelverytė
         G.Liorančaitė   21:18  21:14 [25']
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Šidlauskaitė      
     V.Ivaščenkova    
     V.Ivaščenkova   21:7  21:6 [17']    
       V.Ivaščenkova  
     E.Liočaitė     21:12  21:11 [20']  
     E.Unte    
     E.Unte   21:17  21:17 [27']     9-a vieta
         V.Ivaščenkova
     E.Noreikaitė       21:19  21:14 [28']
     R.Strockytė    
     R.Strockytė   21:11  21:15 [19']    
       I.Adomaitytė  
     I.Adomaitytė     21:9  21:17 [23']  
     I.Adomaitytė    
     G.Bertauskaitė   21:17  21:20 [24']    
           
         E.Unte   11-a vieta
         E.Unte
         R.Strockytė   25:27  21:10  21:16 [44']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Šidlauskaitė    
       L.Šidlauskaitė  
       E.Liočaitė   21:18  25:23 [27']   13-a vieta
         L.Šidlauskaitė
       E.Noreikaitė       B/Ž
       G.Bertauskaitė  
       G.Bertauskaitė   21:8  22:20 [27']  
           
           
         E.Liočaitė   15-a vieta
         E.Noreikaitė
    Dėl 17-32 vietos      E.Noreikaitė   21:19  22:20 [24']
   V.Afinogenova        
   J.Tvaskaitė      
   J.Tvaskaitė   21:10  21:10 [59']      
     G.Railaitė    
   G.Railaitė     19:21  21:19  21:16 [39']    
   G.Railaitė      
   K.Bastytė   21:9  21:14 [18']      
       L.Šimukauskaitė  
   N.Chavina       21:12  21:11 [19']  
   A.Semionova      
   A.Semionova   21:11  21:9 [14']      
     L.Šimukauskaitė    
   L.Šimukauskaitė     19:21  21:13  26:24 [38']    
   L.Šimukauskaitė      
   A.Jakšytė   21:5  21:8 [19']       17-a vieta
         J.Dimšaitė
   A.Jonelaitytė         21:17  21:10 [16']
   G.Parnarauskaitė      
   G.Parnarauskaitė   21:11  21:6 [14']      
     R.Stulpinaitė    
   R.Stulpinaitė     21:19  10:21  21:17 [26']    
   R.Stulpinaitė      
   A.Stankūnaitė   21:6  21:7 [12']      
       J.Dimšaitė  
   K.Verbutė       21:6  21:6 [16']  
   J.Zinytė      
   J.Zinytė   21:8  21:11 [13']      
     J.Dimšaitė    
   J.Dimšaitė     21:4  21:2 [12']    
   J.Dimšaitė      
   A.Gandžarauskaitė   21:1  21:0 [12']    G.Railaitė   19-a vieta
         G.Railaitė
         R.Stulpinaitė   16:21  21:11  21:8 [25']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Tvaskaitė    
       J.Tvaskaitė  
       A.Semionova   21:14  21:7 [19']   21-a vieta
         J.Tvaskaitė
       G.Parnarauskaitė     21:17  21:18 [19']
       G.Parnarauskaitė  
       J.Zinytė   21:10  21:15 [20']  
           
           
         A.Semionova   23-a vieta
         A.Semionova
         J.Zinytė   21:14  19:21  21:17 [27']
      Dėl 25-32 vietos      
     V.Afinogenova      
     K.Bastytė    
     K.Bastytė   9:21  21:19  21:15 [23']    
       K.Bastytė  
     N.Chavina     21:13  21:17 [16']  
     N.Chavina    
     A.Jakšytė   21:14  21:16 [21']     25-a vieta
         K.Bastytė
     A.Jonelaitytė       21:10  21:5 [17']
     A.Jonelaitytė    
     A.Stankūnaitė   21:18  21:16 [17']    
       K.Verbutė  
     K.Verbutė     21:13  21:16 [15']  
     K.Verbutė    
     A.Gandžarauskaitė   21:23  21:19  21:18 [32']    
           
         N.Chavina   27-a vieta
         N.Chavina
         A.Jonelaitytė   21:11  21:18 [18']
           
        Dėl 29-32 vietos    
       V.Afinogenova    
       V.Afinogenova  
       A.Jakšytė   21:11  21:13 [15']   29-a vieta
         V.Afinogenova
       A.Stankūnaitė     18:21  21:11  21:16 [25']
       A.Stankūnaitė  
       A.Gandžarauskaitė   21:12  21:10 [15']  
           
           
         A.Jakšytė   31-a vieta
         A.Jakšytė
         A.Gandžarauskaitė   22:20  20:22  21:8 [32']
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Panevezys City Open
2021-03-20 10:00 2021-03-20 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.