Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės, Data: 2006-05-13, Vieta: SK "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Dovydas Razas 
 Ramūnas Stapušaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Razas, R.Stapušaitis      
 16       ->      
   D.Razas, R.Stapušaitis    
 9  Viktoras Grigorjevas 
 Edvardas Liubertas 
    21:7  21:8 [13']    
 Ž.Eismontas, L.Zavadskis      
 8  Žygimantas Eismontas 
 Linas Zavadskis 
  21:14  14:21  26:24 [39']      
     D.Razas, R.Stapušaitis  
 5  Kazimieras Dauskurtas 
 Vaidotas Česnavičius 
      21:9  21:11 [14']  
 K.Dauskurtas, V.Česnavičius      
 12  Tadas Šeženis 
 Rytis Šilinga 
  21:7  21:8 [18']      
   K.Dauskurtas, V.Česnavičius    
 13  Artiom Sobol 
 Joris Šykovas 
    21:13  21:9 [13']    
 L.Litvinas, E.Šakalys      
 4  Lukas Litvinas 
 Egidijus Šakalys 
  21:19  21:10 [19']       1-a vieta
       D.Razas, R.Stapušaitis
 3  Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
        21:15  21:14 [18']
 E.Slušnys, S.Šaltmeris      
 14  Evaldas Bradūnas 
 Valdas Giedraitis (J) 
  21:6  21:9 [11']      
   E.Slušnys, S.Šaltmeris    
 11  Aidanas Janavičius 
 Mantvydas Daunys 
    21:15  21:11 [10']    
 A.Maskaliūnas, M.Ščelys      
 6  Aivaras Maskaliūnas 
 Marius Ščelys 
  21:8  21:9 [14']      
     A.Mizgiris, E.Jenkus  
 7  Karolis Borusas 
 Daumantas Vitkauskas 
      21:18  21:17 [18']  
 E.Jakubauskas, A.Jockus      
 10  Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
  21:18  21:18 [19']      
   A.Mizgiris, E.Jenkus    
 15         21:9  21:15 [10']    
 A.Mizgiris, E.Jenkus      
 2  Aurimas Mizgiris 
 Edvinas Jenkus 
  ->    K.Dauskurtas, V.Česnavičius   3-a vieta
       E.Slušnys, S.Šaltmeris
       E.Slušnys, S.Šaltmeris   23:21  21:18 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Eismontas, L.Zavadskis    
     Ž.Eismontas, L.Zavadskis  
     L.Litvinas, E.Šakalys   21:13  21:11 [15']   5-a vieta
       A.Maskaliūnas, M.Ščelys
     A.Maskaliūnas, M.Ščelys     15:21  21:19  21:18 [37']
     A.Maskaliūnas, M.Ščelys  
     E.Jakubauskas, A.Jockus   21:16  18:21  21:18 [28']  
         
         
       L.Litvinas, E.Šakalys   7-a vieta
       L.Litvinas, E.Šakalys
       E.Jakubauskas, A.Jockus   21:17  21:18 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Grigorjevas, E.Liubertas    
   V.Grigorjevas, E.Liubertas   ->    
     V.Grigorjevas, E.Liubertas  
   T.Šeženis, R.Šilinga     21:16  22:20 [18']  
   T.Šeženis, R.Šilinga    
   A.Sobol, J.Šykovas   21:11  21:12 [11']     9-a vieta
       K.Borusas, D.Vitkauskas
   E.Bradūnas, V.Giedraitis (J)       21:15  8:21  21:17 [23']
   A.Janavičius, M.Daunys    
   A.Janavičius, M.Daunys   21:11  21:13 [20']    
     K.Borusas, D.Vitkauskas  
   K.Borusas, D.Vitkauskas     21:12  21:16 [21']  
   K.Borusas, D.Vitkauskas    
    ->    
         
       T.Šeženis, R.Šilinga   11-a vieta
       T.Šeženis, R.Šilinga
       A.Janavičius, M.Daunys   21:15  21:14 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Sobol, J.Šykovas  
     A.Sobol, J.Šykovas   ->   13-a vieta
       A.Sobol, J.Šykovas
     E.Bradūnas, V.Giedraitis (J)     21:23  21:3  21:15 [28']
     E.Bradūnas, V.Giedraitis (J)  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.