Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės, Data: 2006-05-13, Vieta: SK "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Oksana Jaciuk 
 Viktorija Tverskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 O.Jaciuk, V.Tverskaja      
 16       ->      
   O.Jaciuk, V.Tverskaja    
 9  Erika Noreikaitė 
 Laura Šimukauskaitė 
    21:2  21:9 [13']    
 G.Bertauskaitė, R.Strockytė      
 8  Greta Bertauskaitė 
 Rūta Strockytė 
  19:21  21:10  21:15 [28']      
     O.Jaciuk, V.Tverskaja  
 5  Daina Kairytė 
 Lauryna Šidlauskaitė 
      21:9  21:11 [12']  
 D.Kairytė, L.Šidlauskaitė      
 12  Kristina Bastytė 
 Kotryna Verbutė 
  21:7  21:7 [12']      
   E.Liočaitė, V.Špelverytė    
 13  Austėja Jakšytė 
 Rūta Stulpinaitė 
    23:21  13:21  21:18 [33']    
 E.Liočaitė, V.Špelverytė      
 4  Emilija Liočaitė 
 Vaida Špelverytė 
  21:10  21:6 [12']       1-a vieta
       E.Unte, G.Voitechovskaja
 3  Gabija Čekauskaitė 
 Indrė Starevičiutė 
        21:17  21:13 [24']
 G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė      
 14  Natalija Chavina 
 Alina Jonelaitytė 
  21:0  21:5 [10']      
   G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė    
 11  Indrė Adomaitytė 
 Greta Parnarauskaitė 
    21:11  21:10 [18']    
 I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė      
 6  Giedrė Liorančaitė 
 Justina Tvaskaitė 
  19:21  21:16  22:20 [33']      
     E.Unte, G.Voitechovskaja  
 7  Viktorija Ivaščenkova 
 Anna Semionova 
      21:11  21:19 [15']  
 V.Ivaščenkova, A.Semionova      
 10  Justina Dimšaitė 
 Gintautė Railaitė 
  21:15  21:13 [17']      
   E.Unte, G.Voitechovskaja    
 15  Viktorija Afinogenova 
 Aušra Gandžarauskaitė 
    21:11  21:13 [12']    
 E.Unte, G.Voitechovskaja      
 2  Emilija Unte 
 Gerda Voitechovskaja 
  21:3  21:3 [13']    E.Liočaitė, V.Špelverytė   3-a vieta
       G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė
       G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė   21:13  21:14 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Bertauskaitė, R.Strockytė    
     D.Kairytė, L.Šidlauskaitė  
     D.Kairytė, L.Šidlauskaitė   21:19  17:21  21:16 [25']   5-a vieta
       D.Kairytė, L.Šidlauskaitė
     I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė     21:14  21:18 [22']
     V.Ivaščenkova, A.Semionova  
     V.Ivaščenkova, A.Semionova   18:21  21:18  21:12 [30']  
         
         
       G.Bertauskaitė, R.Strockytė   7-a vieta
       I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė
       I.Adomaitytė, G.Parnarauskaitė   21:16  21:15 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė    
   E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė   ->    
     E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė  
   K.Bastytė, K.Verbutė     21:6  21:14 [20']  
   K.Bastytė, K.Verbutė    
   A.Jakšytė, R.Stulpinaitė   17:21  21:11  21:17 [25']     9-a vieta
       E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė
   N.Chavina, A.Jonelaitytė       21:17  21:19 [19']
   G.Liorančaitė, J.Tvaskaitė    
   G.Liorančaitė, J.Tvaskaitė   21:7  21:10 [22']    
     G.Liorančaitė, J.Tvaskaitė  
   J.Dimšaitė, G.Railaitė     21:17  21:10 [10']  
   J.Dimšaitė, G.Railaitė    
   V.Afinogenova, A.Gandžarauskaitė   21:5  21:7 [12']    
         
       K.Bastytė, K.Verbutė   11-a vieta
       J.Dimšaitė, G.Railaitė
       J.Dimšaitė, G.Railaitė   21:6  21:11 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Jakšytė, R.Stulpinaitė  
     A.Jakšytė, R.Stulpinaitė   ->   13-a vieta
       A.Jakšytė, R.Stulpinaitė
     N.Chavina, A.Jonelaitytė     21:6  21:7 [13']
     V.Afinogenova, A.Gandžarauskaitė  
     V.Afinogenova, A.Gandžarauskaitė   21:12  21:16 [10']  
         
         
        15-a vieta
       N.Chavina, A.Jonelaitytė
       N.Chavina, A.Jonelaitytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Panevezys City Open
2021-03-20 10:00 2021-03-20 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Šeimų turnyras (Nukelta)
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.