Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Tomas Vaškevičius    Dėl 1-8 vietos      
 T.Vaškevičius      
 16       ->      
  [178] 17:20    T.Vaškevičius    
 9   Gedmantas Čepkauskas      21:16  21:13 [23']    
[168] 16:55    G.Čepkauskas      
 8   Ainārs Zanders    21:12  21:12 [20']      
    [206] 18:45    R.Bilius  
 5   Ramūnas Bilius        21:19  21:17 [26']  
[169] 16:55    R.Bilius      
 12   Wulf Harder    21:10  21:13 [21']      
  [179] 17:20    R.Bilius    
 13         22:20  21:15 [23']    
 P.Gureckis      
 4   Pauls Gureckis    ->       1-a vieta
      [233] 20:25    A.Akmens
 3   Benas Vaškevičius          21:15  21:13 [20']
 B.Vaškevičius      
 14       ->      
  [180] 17:20    V.Bajars    
 11   Fernandas Juchnevičius      21:11  21:18 [28']    
[170] 16:55    V.Bajars      
 6   Viesturs Bajars    17:21  21:10  21:11 [34']      
    [207] 18:45    A.Akmens  
 7   Linas Supronas        21:16  21:14 [25']  
[171] 16:55    L.Supronas      
 10   Kaspars Zakis    21:12  21:13 [21']      
  [181] 17:20    A.Akmens    
 15         21:18  21:11 [23']    
 A.Akmens      
 2   Arturs Akmens    ->    T.Vaškevičius   3-a vieta
      [234] 20:25   T.Vaškevičius
       V.Bajars   21:0
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Čepkauskas    
    [208] 18:45    P.Gureckis  
     P.Gureckis   21:23  21:18  21:12 [37']   5-a vieta
      [235] 20:50    P.Gureckis
     B.Vaškevičius     21:11  21:19 [22']
    [209] 18:45    B.Vaškevičius  
     L.Supronas   10:21  21:16  21:18 [39']  
         
         
       G.Čepkauskas   7-a vieta
     
       L.Supronas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Zanders    
   A.Zanders   ->    
    [182] 17:20    W.Harder  
   W.Harder     12:21  21:14  21:13 [37']  
   W.Harder    
    ->     9-a vieta
      [210] 18:45    K.Zakis
        21:17  21:19 [30']
   F.Juchnevičius    
   F.Juchnevičius   ->    
    [183] 17:20    K.Zakis  
   K.Zakis     21:16  19:21  23:21 [38']  
   K.Zakis    
    ->    
         
       A.Zanders   11-a vieta
     
       F.Juchnevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.