Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Tomas Vaškevičius    Dėl 1-8 vietos      
 T.Vaškevičius      
 16       ->      
  [178] 17:20    T.Vaškevičius    
 9   Gedmantas Čepkauskas      21:16  21:13 [23']    
[168] 16:55    G.Čepkauskas      
 8   Ainārs Zanders    21:12  21:12 [20']      
    [206] 18:45    R.Bilius  
 5   Ramūnas Bilius        21:19  21:17 [26']  
[169] 16:55    R.Bilius      
 12   Wulf Harder    21:10  21:13 [21']      
  [179] 17:20    R.Bilius    
 13         22:20  21:15 [23']    
 P.Gureckis      
 4   Pauls Gureckis    ->       1-a vieta
      [233] 20:25    A.Akmens
 3   Benas Vaškevičius          21:15  21:13 [20']
 B.Vaškevičius      
 14       ->      
  [180] 17:20    V.Bajars    
 11   Fernandas Juchnevičius      21:11  21:18 [28']    
[170] 16:55    V.Bajars      
 6   Viesturs Bajars    17:21  21:10  21:11 [34']      
    [207] 18:45    A.Akmens  
 7   Linas Supronas        21:16  21:14 [25']  
[171] 16:55    L.Supronas      
 10   Kaspars Zakis    21:12  21:13 [21']      
  [181] 17:20    A.Akmens    
 15         21:18  21:11 [23']    
 A.Akmens      
 2   Arturs Akmens    ->    T.Vaškevičius   3-a vieta
      [234] 20:25   T.Vaškevičius
       V.Bajars   21:0
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Čepkauskas    
    [208] 18:45    P.Gureckis  
     P.Gureckis   21:23  21:18  21:12 [37']   5-a vieta
      [235] 20:50    P.Gureckis
     B.Vaškevičius     21:11  21:19 [22']
    [209] 18:45    B.Vaškevičius  
     L.Supronas   10:21  21:16  21:18 [39']  
         
         
       G.Čepkauskas   7-a vieta
     
       L.Supronas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Zanders    
   A.Zanders   ->    
    [182] 17:20    W.Harder  
   W.Harder     12:21  21:14  21:13 [37']  
   W.Harder    
    ->     9-a vieta
      [210] 18:45    K.Zakis
        21:17  21:19 [30']
   F.Juchnevičius    
   F.Juchnevičius   ->    
    [183] 17:20    K.Zakis  
   K.Zakis     21:16  19:21  23:21 [38']  
   K.Zakis    
    ->    
         
       A.Zanders   11-a vieta
     
       F.Juchnevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.