Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Tadas Supronas    Dėl 1-8 vietos      
[198] 18:20    T.Supronas      
 16   Jurijs Sarikins    21:7  21:12 [15']      
  [225] 20:00    T.Supronas    
 9   Bronislovas Matelis      21:10  21:16 [16']    
[199] 18:20    E.Čižinauskas      
 8   Evaldas Čižinauskas    21:17  21:15 [21']      
    [250] 21:15    T.Supronas  
 5   Mindaugas Trybas        21:17  19:21  21:10 [35']  
[200] 18:20    M.Trybas      
 12   Vladimirs Shlikovs    21:12  21:11 [21']      
  [226] 20:00    D.Blinov    
 13   Steponas Januška      13:21  21:9  21:17 [32']    
[201] 18:20    D.Blinov      
 4   Dmitrii Blinov    21:9  18:21  21:9 [31']       1-a vieta
      [266] 22:30    T.Supronas
 3   Paulius Nevedomskis          21:17  21:8 [22']
[202] 18:20    P.Nevedomskis      
 14   Olafs Kruzmetra    21:8  21:12 [16']      
  [227] 20:00    P.Nevedomskis    
 11   Aurimas Meškinis      21:11  15:21  21:15 [28']    
[203] 18:45    A.Valantiejus      
 6   Andrius Valantiejus    21:15  21:13 [19']      
    [251] 21:15    P.Nevedomskis  
 7   Elmoras Adakauskas        21:18  19:21  22:20 [44']  
[204] 18:45    V.Korolkovas      
 10   Vaidas Korolkovas    16:21  22:20  22:20 [41']      
  [228] 20:00    L.Zavadskis    
 15   Linas Zavadskis      21:15  21:15 [25']    
[205] 18:45    L.Zavadskis      
 2   Vadims Čulka    21:11  21:9 [19']    D.Blinov   3-a vieta
      [267] 22:30   D.Blinov
       L.Zavadskis   21:0
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Čižinauskas    
    [252] 21:15    M.Trybas  
     M.Trybas   20:22  21:18  23:21 [34']   5-a vieta
      [268] 22:30   M.Trybas
     A.Valantiejus     21:0
    [253] 21:40    A.Valantiejus  
     V.Korolkovas   21:17  17:21  23:21 [38']  
         
         
       E.Čižinauskas   7-a vieta
     
       V.Korolkovas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Sarikins      
  [229] 20:00   B.Matelis    
   B.Matelis   21:4  21:9 [103']    
    [254] 21:40    B.Matelis  
   V.Shlikovs     23:21  21:18 [32']  
  [230] 20:00    V.Shlikovs    
   S.Januška   21:18  21:16 [25']     9-a vieta
      [269] 22:30    V.Čulka
   O.Kruzmetra       21:11  21:9 [19']
  [231] 20:00    O.Kruzmetra    
   A.Meškinis   21:9  18:21  22:20 [32']    
    [255] 22:05    V.Čulka  
   E.Adakauskas     21:14  21:10 [19']  
  [232] 20:00    V.Čulka    
   V.Čulka   21:15  21:13 [17']    
         
       V.Shlikovs   11-a vieta
     
       O.Kruzmetra   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Sarikins    
     
     S.Januška   ->   13-a vieta
     
     A.Meškinis     ->
     
     E.Adakauskas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.