Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Edgaras Slušnys ,   Mindaugas Dagilis   Dėl 1-4 vietų    
 E.Slušnys, M.Dagilis    
 8       ->    
  [121] 14:50    E.Slušnys, M.Dagilis  
 5   Viesturs Bajars ,   Kaspars Zakis      23:21  21:12 [21']  
[91] 13:10    L.Supronas, R.Bilius    
 4   Linas Supronas ,   Ramūnas Bilius    21:15  21:13 [20']    1-a vieta
    [149] 16:05    E.Slušnys, M.Dagilis
 3   Evaldas Bradūnas ,   Benas Vaškevičius        21:15  21:16 [21']
[92] 13:35    A.Degtyarev, K.Reimeris    
 6   Andrey Degtyarev ,   Karolis Reimeris    18:21  21:14  21:18 [32']    
  [122] 14:50    A.Degtyarev, K.Reimeris  
 7   Audrius Kepežinskas ,   Aivaras Kvedarauskas      21:19  15:21  21:13 [37']  
[93] 13:35    A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas    
 2   Arturs Akmens ,   Pauls Gureckis    21:15  21:19 [22']    
     
     L.Supronas, R.Bilius  3-a vieta
  [150] 16:05    A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas
   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas   21:14  21:15 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   V.Bajars, K.Zakis  
   V.Bajars, K.Zakis   ->  5-a vieta
    [151] 16:05    A.Akmens, P.Gureckis
   E.Bradūnas, B.Vaškevičius     20:22  21:8  22:20 [31']
  [123] 14:50    A.Akmens, P.Gureckis  
   A.Akmens, P.Gureckis   16:21  21:17  21:13 [27']  
       
       
     7-a vieta
     E.Bradūnas, B.Vaškevičius
     E.Bradūnas, B.Vaškevičius   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.