Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio CIDO arenos taurė, Data: 2017-10-07, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07  
 1   Dainius Čeplinskas 
 Karolis Šemeta 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Čeplinskas, K.Šemeta      
 16       ->      
  [114] 14:25    D.Čeplinskas, K.Šemeta    
 9   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
    21:19  21:11 [20']    
[84] 13:10    P.Gečas, J.Pauliukas      
 8   Pranciškus Gečas 
 Jurgis Pauliukas 
  13:21  21:13  21:13 [30']      
    [142] 15:40    L.Vaškevičius, M.Zinkevičius  
 5   Laimonas Vaškevičius 
 Mantas Zinkevičius 
      15:21  22:20  21:14 [36']  
[85] 13:10    L.Vaškevičius, M.Zinkevičius      
 12   Elmoras Adakauskas 
 Artūras Jonuškis 
  21:10  21:5 [15']      
  [115] 14:25    L.Vaškevičius, M.Zinkevičius    
 13   Aurimas Meškinis 
 Linas Zavadskis 
    22:20  21:15 [22']    
[86] 13:10    P.Nevedomskis, M.Trybas      
 4   Paulius Nevedomskis 
 Mindaugas Trybas 
  24:22  23:21 [27']       1-a vieta
      [162] 16:30    E.Čižinauskas, A.Kordušas
 3   Evaldas Čižinauskas 
 Andrius Kordušas 
        21:19  21:13 [21']
[87] 13:10    E.Čižinauskas, A.Kordušas      
 14   Olafs Kruzmetra 
 Vladimirs Shlikovs 
  21:9  21:13 [18']      
  [116] 14:25    E.Čižinauskas, A.Kordušas    
 11   Vaidas Korolkovas 
 Remigijus Šimonis 
    21:13  21:14 [19']    
[88] 13:10    S.Stravinskas, A.Valantiejus      
 6   Salvijus Stravinskas 
 Andrius Valantiejus 
  21:16  22:20 [25']      
    [143] 15:40    E.Čižinauskas, A.Kordušas  
 7   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
      21:18  21:14 [20']  
[89] 13:10    J.Gatelis, D.Kubilius      
 10   Vadims Čulka 
 Ainārs Zanders 
  13:21  21:17  21:14 [36']      
  [117] 14:25    T.Supronas, A.Brazauskas    
 15         21:13  21:18 [22']    
 T.Supronas, A.Brazauskas      
 2   Tadas Supronas 
 Audrius Brazauskas 
  ->    D.Čeplinskas, K.Šemeta   3-a vieta
      [163] 16:30    D.Čeplinskas, K.Šemeta
       T.Supronas, A.Brazauskas   22:20  21:17 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Gečas, J.Pauliukas    
    [144] 15:40    P.Nevedomskis, M.Trybas  
     P.Nevedomskis, M.Trybas   18:21  21:19  21:11 [28']   5-a vieta
      [164] 16:30    S.Stravinskas, A.Valantiejus
     S.Stravinskas, A.Valantiejus     21:17  13:21  21:14 [29']
    [145] 15:40    S.Stravinskas, A.Valantiejus  
     J.Gatelis, D.Kubilius   21:19  21:16 [24']  
         
         
       P.Gečas, J.Pauliukas   7-a vieta
     
       J.Gatelis, D.Kubilius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Galentas, A.Jachontovas    
   S.Galentas, A.Jachontovas   ->    
    [146] 15:40    A.Meškinis, L.Zavadskis  
   E.Adakauskas, A.Jonuškis     21:17  21:16 [23']  
  [118] 14:25    A.Meškinis, L.Zavadskis    
   A.Meškinis, L.Zavadskis   21:16  21:16 [21']     9-a vieta
      [165] 16:55    A.Meškinis, L.Zavadskis
   O.Kruzmetra, V.Shlikovs       17:21  21:12  21:12 [33']
  [119] 14:25    V.Korolkovas, R.Šimonis    
   V.Korolkovas, R.Šimonis   21:17  21:13 [24']    
    [147] 16:05    V.Korolkovas, R.Šimonis  
   V.Čulka, A.Zanders     21:18  21:10 [21']  
   V.Čulka, A.Zanders    
    ->    
         
       S.Galentas, A.Jachontovas   11-a vieta
     
       V.Čulka, A.Zanders   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Adakauskas, A.Jonuškis  
     E.Adakauskas, A.Jonuškis   ->   13-a vieta
     
     O.Kruzmetra, V.Shlikovs     ->
     O.Kruzmetra, V.Shlikovs  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.