Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas), Data: 2017-10-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28  
 1   Matas Mackevičius    Dėl 1-8 vietos      
 M.Mackevičius      
 16       ->      
  [22] 11:05   M.Mackevičius    
 9   Vilius Zaicas      21:7  21:3 [19']    
[8] 10:20   V.Zaicas      
 8   Paulius Pocius    21:18  16:21  21:19 [34']      
    [36] 11:50   M.Mackevičius  
 5   Mykolas Grytė        21:10  21:13 [24']  
[9] 10:20   M.Grytė      
 12   Armandas Lukošaitis    21:17  21:9 [20']      
  [23] 11:05   M.Jokubaitis    
 13   Evaldas Steponkus      21:18  21:13 [22']    
[10] 10:20   M.Jokubaitis      
 4   Mantas Jokubaitis    21:5  21:5 [17']       1-a vieta
      [54] 13:00   M.Gedrimas
 3   Vytautas Šukys          21:14  21:16 [28']
[11] 10:20   V.Šukys      
 14   Erikas Samoška    21:1  21:2 [14']      
  [24] 11:05   V.Šukys    
 11   Domas Daugėla      21:6  21:5 [15']    
[12] 10:20   N.Tenikaitis      
 6   Nojus Tenikaitis    22:24  23:21  21:18 [32']      
    [37] 12:15   M.Gedrimas  
 7   Justas Žukauskas        21:7  16:21  21:8 [43']  
[13] 10:45   J.Žukauskas      
 10   Titas Tenikaitis    21:8  21:8 [20']      
  [25] 11:30   M.Gedrimas    
 15         21:8  21:9 [20']    
 M.Gedrimas      
 2   Markas Gedrimas    ->    M.Jokubaitis   3-a vieta
      [55] 13:25   V.Šukys
       V.Šukys   21:17  21:14 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Zaicas    
    [38] 12:15   M.Grytė  
     M.Grytė   21:23  21:12  21:13 [35']   5-a vieta
      [56] 13:25   M.Grytė
     N.Tenikaitis     19:21  21:13  22:20 [46']
    [39] 12:15   J.Žukauskas  
     J.Žukauskas   21:10  21:17 [26']  
         
         
       V.Zaicas   7-a vieta
      [57] 13:25   N.Tenikaitis
       N.Tenikaitis   21:15  18:21  21:9 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Pocius    
   P.Pocius   ->    
    [40] 12:15   P.Pocius  
   A.Lukošaitis     13:21  21:17  21:16 [35']  
  [26] 11:30   E.Steponkus    
   E.Steponkus   21:10  18:21  21:17 [30']     9-a vieta
      [60] 13:25   P.Pocius
   E.Samoška       18:21  21:17  21:17 [34']
  [27] 11:30   D.Daugėla    
   D.Daugėla   21:9  21:12 [17']    
    [41] 12:15   D.Daugėla  
   T.Tenikaitis     21:10  21:12 [20']  
   T.Tenikaitis    
    ->    
         
       E.Steponkus   11-a vieta
      [61] 13:55   E.Steponkus
       T.Tenikaitis   21:10  21:9 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Lukošaitis  
     A.Lukošaitis   ->   13-a vieta
      [62] 13:55   A.Lukošaitis
     E.Samoška     21:5  21:12 [19']
     E.Samoška  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.