Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas), Data: 2017-12-23, Vieta: Žvejų rūmai, Klaipėda  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-23 2017-12-23 2017-12-23 2017-12-23  
 1   Vakarė Trakšelytė    Dėl 1-8 vietos      
 V.Trakšelytė      
 16       ->      
  [7] 09:50   V.Trakšelytė    
 9   Aina Ralytė      11:8  11:4  11:3 [22']    
[1] 09:30   A.Ralytė      
 8   Saida Micevičiūtė    11:5  11:3  11:5 [21']      
    [17] 10:50   V.Trakšelytė  
 5   Dangė Lygnugarytė        11:5  11:1  11:4 [18']  
[2] 09:30   A.Peleckytė      
 12   Atėnė Peleckytė    5:11  9:11  11:8  11:7  11:1 [30']      
  [8] 09:50   A.Peleckytė    
 13   Marija Rimkutė      11:3  11:6  11:5 [19']    
[3] 09:30   L.Aleknavičiūtė      
 4   Liepa Aleknavičiūtė    11:2  11:3  11:6 [18']       1-a vieta
      [28] 11:30   V.Trakšelytė
 3   Kotryna Čyvaitė          11:8  11:8  11:7 [25']
[4] 09:30   K.Čyvaitė      
 14   Aistė Jarutytė    11:2  11:4  11:4 [15']      
  [9] 10:10   K.Čyvaitė    
 11   Augustė Stankevičiūtė      11:7  11:9  6:11  11:7 [22']    
[5] 09:50   A.Stankevičiūtė      
 6   Smiltė Mauragytė    11:4  11:5  11:3 [18']      
    [18] 10:50   K.Čyvaitė  
 7   Vakarė Žilytė        11:6  11:8  11:4 [15']  
[6] 09:50   V.Žilytė      
 10   Agota Narvilaitė    11:2  11:4  11:8 [19']      
  [10] 10:10   R.Vitkauskaitė    
 15         15:14  11:8  11:6 [18']    
 R.Vitkauskaitė      
 2   Rusnė Vitkauskaitė    ->    A.Peleckytė   3-a vieta
      [29] 11:50   R.Vitkauskaitė
       R.Vitkauskaitė   10:12  11:13  11:6  11:8  11:5 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ralytė    
    [19] 10:50   A.Ralytė  
     L.Aleknavičiūtė   11:8  11:8  11:8 [19']   5-a vieta
      [30] 11:50   A.Stankevičiūtė
     A.Stankevičiūtė     9:11  11:7  5:11  11:8  12:10 [33']
    [20] 10:50   A.Stankevičiūtė  
     V.Žilytė   11:9  11:5  11:8 [18']  
         
         
       L.Aleknavičiūtė   7-a vieta
      [31] 11:50   V.Žilytė
       V.Žilytė   11:2  11:8  12:10 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Micevičiūtė    
   S.Micevičiūtė   ->    
    [21] 11:10   D.Lygnugarytė  
   D.Lygnugarytė     14:12  11:8  11:7 [22']  
  [11] 10:10   D.Lygnugarytė    
   M.Rimkutė   11:6  11:2  11:6 [10']     9-a vieta
      [32] 11:50   D.Lygnugarytė
   A.Jarutytė       11:3  12:10  12:10 [17']
  [12] 10:10   S.Mauragytė    
   S.Mauragytė   11:3  11:3  11:7 [14']    
    [22] 11:10   A.Narvilaitė  
   A.Narvilaitė     11:7  11:5  11:2 [14']  
   A.Narvilaitė    
    ->    
         
       S.Micevičiūtė   11-a vieta
      [33] 12:10   S.Mauragytė
       S.Mauragytė   11:9  7:11  11:9  14:12 [25']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Rimkutė  
     M.Rimkutė   ->   13-a vieta
      [27] 11:30   M.Rimkutė
     A.Jarutytė     12:10  11:4  8:11  11:4 [20']
     A.Jarutytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.