Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2017-05-27, Vieta: Melnragė, Klaipėda  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-27 2017-05-27 2017-05-27 2017-05-27 2017-05-27  
 1   Simas Skurdauskas    Dėl 1-16 vietos        
 S.Skurdauskas        
 32       ->        
  [85] 14:50   S.Skurdauskas      
 17   Arnas Pranevičius      11:2  11:2  11:4 [14']      
[75] 14:10   D.Vaičiulis        
 16   Daniil Vaičiulis    11:2  11:2  11:3 [24']        
    [102] 16:15   S.Skurdauskas    
 9   Matas Miliauskis        11:9  12:10  13:11 [21']    
 M.Miliauskis        
 24       ->        
  [86] 15:10   D.Gudavičius      
 25         13:11  11:7  10:12  7:11  11:5 [28']      
 D.Gudavičius        
 8   Deinoras Gudavičius    ->        
      [118] 17:20   L.Miliauskis  
 5   Dovas Genys          11:8  11:8  11:8 [20']  
 D.Genys        
 28       ->        
  [87] 15:10   D.Genys      
 21         11:4  11:2  11:6 [15']      
 V.Šukys        
 12   Vytautas Šukys    ->        
    [103] 16:15   L.Miliauskis    
 13   Kristupas Vingelis        11:8  11:9  11:9 [19']    
 K.Vingelis        
 20       ->        
  [88] 15:10   L.Miliauskis      
 29         11:4  11:0  11:2 [11']      
 L.Miliauskis        
 4   Lukas Miliauskis    ->         1-a vieta
        [134] 18:20   L.Miliauskis
 3   Rokas Jokubaitis            11:7  11:2 [12']
 R.Jokubaitis        
 30       ->        
  [89] 15:10   R.Jokubaitis      
 19         11:1  11:1  11:2 [7']      
 M.Macijauskas        
 14   Mikas Macijauskas    ->        
    [104] 16:15   M.Vilinauskas    
 11   Artūras Radavičius        11:6  11:7  11:6 [17']    
 A.Radavičius        
 22       ->        
  [90] 15:10   M.Vilinauskas      
 27         11:1  11:2  11:0 [12']      
 M.Vilinauskas        
 6   Matas Vilinauskas    ->        
      [119] 17:20   D.Pakšys  
 7   Matas Mackevičius          11:7  11:9  11:9 [19']  
 M.Mackevičius        
 26       ->        
  [91] 15:30   M.Gedrimas      
 23         11:7  11:8  7:11  12:10 [24']      
 M.Gedrimas        
 10   Markas Gedrimas    ->        
    [105] 16:15   D.Pakšys    
 15   Arnas Bičkus        11:7  9:11  12:10  11:9 [27']    
[76] 14:30   A.Bičkus        
 18   Dainius Krūminas    11:3  11:3  11:3 [23']      S.Skurdauskas   3-a vieta
  [92] 15:30   D.Pakšys   [135] 18:20   M.Vilinauskas
 31         11:2  11:7  11:4 [13']    M.Vilinauskas   11:8  9:11  2:11  11:5  11:4 [24']
 D.Pakšys        
 2   Domas Pakšys    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Gudavičius    
      [120] 17:20   D.Genys  
       D.Genys   11:2  11:9  11:9 [19']   5-a vieta
        [136] 18:55   R.Jokubaitis
       R.Jokubaitis     12:10  7:11  9:11  11:6  15:13 [31']
      [121] 17:40   R.Jokubaitis  
       M.Gedrimas   11:0  11:6  11:6 [13']  
           
           
         D.Gudavičius   7-a vieta
        [137] 18:55   M.Gedrimas
         M.Gedrimas   7:11  15:13  11:9  11:9 [26']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Vaičiulis      
    [106] 16:40   M.Miliauskis    
     M.Miliauskis   11:3  11:4  11:5 [17']    
      [122] 17:40   V.Šukys  
     V.Šukys     15:14  8:11  12:10  10:12  11:7 [35']  
    [107] 16:40   V.Šukys    
     K.Vingelis   11:3  11:5  11:3 [13']     9-a vieta
        [138] 18:55   V.Šukys
     M.Macijauskas       10:12  11:5  11:0  11:0 [17']
    [108] 16:40   A.Radavičius    
     A.Radavičius   11:5  11:2  11:0 [15']    
      [123] 17:40   M.Mackevičius  
     M.Mackevičius     11:9  11:4  11:8 [17']  
    [109] 16:40   M.Mackevičius    
     A.Bičkus   11:2  11:3  11:3 [14']    
           
         M.Miliauskis   11-a vieta
        [139] 18:55   A.Radavičius
         A.Radavičius   11:0
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Vaičiulis    
      [124] 17:40   D.Vaičiulis  
       K.Vingelis   11:6  11:5  11:5 [16']   13-a vieta
        [140] 18:55   D.Vaičiulis
       M.Macijauskas     12:10  8:11  11:6  7:11  11:9 [29']
      [125] 17:40   A.Bičkus  
       A.Bičkus   14:12  11:7  11:1 [17']  
           
           
         K.Vingelis   15-a vieta
        [141] 19:15   M.Macijauskas
    Dėl 17-32 vietos      M.Macijauskas   11:8  11:9  12:10 [19']
         
   A.Pranevičius      
   A.Pranevičius   ->      
     A.Pranevičius    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Pranevičius  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [93] 15:30   A.Pranevičius
          11:8  8:11  12:10  11:7 [26']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Krūminas  
        ->  
   .      
    ->      
     D.Krūminas    
   D.Krūminas     ->    
   D.Krūminas      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.