Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2006, Data: 2006-10-07, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-10-08  
 1  Oksana Jaciuk 
 Amanda Meirytė 
  Dėl 1-8 vietos      
[41]  O.Jaciuk, A.Meirytė      
 16       ->      
  [49]  O.Jaciuk, A.Meirytė    
 9  Viktorija Novik 
 Greta Bertauskaitė 
    21:11  21:8 [16']    
[42]  V.Novik, G.Bertauskaitė      
 8  Jekaterina Muchina 
 Erika Noreikaitė 
  21:9  21:19 [19']      
    [57]  O.Jaciuk, A.Meirytė  
 5  Gabija Čekauskaitė 
 Emilija Liočaitė 
      21:2  21:16 [15']  
[43]  G.Čekauskaitė, E.Liočaitė      
 12       ->      
  [50]  Ž.Nerodomas, G.Liorančaitė    
 13         14:21  21:19  21:19 [32']    
[44]  Ž.Nerodomas, G.Liorančaitė      
 4  Žaidėjas Nerodomas 
 Giedrė Liorančaitė 
  ->       1-a vieta
      [110] 11:30   G.Voitechovskaja, E.Unte
 3  Daina Kairytė 
 Indrė Starevičiutė 
        21:18  21:15 [22']
[45]  D.Kairytė, I.Starevičiutė      
 14       ->      
  [51]  D.Kairytė, I.Starevičiutė    
 11   Alesja Hodakovska 
 Ilze Kublicka 
    21:8  21:15 [23']    
[46]  I.Adomaitytė, R.Gečaitė      
 6  Indrė Adomaitytė 
 Rugilė Gečaitė 
  22:20  21:8 [24']      
    [58]  G.Voitechovskaja, E.Unte  
 7  Ieva Linkutė 
 Rūta Strockytė 
      21:18  21:16 [22']  
[47]  I.Linkutė, R.Strockytė      
 10   Aija Pope 
 Ieva Pope 
  21:19  23:21 [27']      
  [52]  G.Voitechovskaja, E.Unte    
 15         21:15  21:14 [19']    
[48]  G.Voitechovskaja, E.Unte      
 2  Gerda Voitechovskaja 
 Emilija Unte 
  ->    Ž.Nerodomas, G.Liorančaitė   3-a vieta
      [111] 11:30   D.Kairytė, I.Starevičiutė
       D.Kairytė, I.Starevičiutė   21:18  21:16 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Novik, G.Bertauskaitė    
    [59]  G.Čekauskaitė, E.Liočaitė  
     G.Čekauskaitė, E.Liočaitė   21:11  21:17 [19']   5-a vieta
      [112] 11:30   G.Čekauskaitė, E.Liočaitė
     I.Adomaitytė, R.Gečaitė     21:10  21:14 [13']
    [60]  I.Adomaitytė, R.Gečaitė  
     I.Linkutė, R.Strockytė   21:12  21:23  21:8 [29']  
         
         
       V.Novik, G.Bertauskaitė   7-a vieta
      [113] 12:00   I.Linkutė, R.Strockytė
       I.Linkutė, R.Strockytė   21:4  21:14 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [53]  J.Muchina, E.Noreikaitė    
   J.Muchina, E.Noreikaitė   ->    
    [61]  J.Muchina, E.Noreikaitė  
      ->  
  [54]  .    
    ->     9-a vieta
      [114] 12:00   J.Muchina, E.Noreikaitė
        21:18  21:15 [21']
  [55]  A.Hodakovska, I.Kublicka    
   A.Hodakovska, I.Kublicka   ->    
    [62]  A.Hodakovska, I.Kublicka  
   A.Pope, I.Pope     17:21  22:20  21:14 [31']  
  [56]  A.Pope, I.Pope    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Pope, I.Pope
       A.Pope, I.Pope   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [63]  
      ->   13-a vieta
     
        ->
    [64]  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.