Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior, Data: 2017-06-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rapolas Grigaliūnas 
 Perla Murėnaitė 
10
12
11
9
12
10
11
9
 24'
11
6
11
6
11
6
 9'
11
1
11
3
11
3
 9'
11
2
11
1
11
0
 7'
143/68
75
4
1
2 Domas Pakšys 
 Urtė Rakštytė 
12
10
9
11
10
12
9
11
 24'
11
9
13
11
6
11
7
11
11
8
 25'
11
6
11
4
11
5
 7'
11
2
11
1
11
3
 8'
154/115
39
3
2
3 Simas Kanapeckas 
 Kristė Anciūtė 
6
11
6
11
6
11
 9'
9
11
11
13
11
6
11
7
8
11
 25'
13
11
11
6
11
5
 13'
11
2
11
5
15
14
 12'
140/124
16
2
3
4 Justinas Tomkevičius 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
1
11
3
11
3
11
 9'
6
11
4
11
5
11
 7'
11
13
6
11
5
11
 13'
11
9
11
6
11
8
 17'
77/124
-47
1
4
5 Nojus Budrikas 
 Silvija Stankevičiūtė 
2
11
1
11
0
11
 7'
2
11
1
11
3
11
 8'
2
11
5
11
14
15
 12'
9
11
6
11
8
11
 17'
53/136
-83
0
5

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.