Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-16 vietos        
 D.Pakšys        
 32       ->        
  [118] 16:00   D.Pakšys      
 17   Simas Novikas      21:19  21:7 [20']      
[111] 15:35    S.Novikas        
 16   Vidas Buivydas    21:8  21:19 [16']        
    [138] 17:20    P.Balaišis    
 9   Arnas Juknevičius        21:15  21:16 [18']    
 A.Juknevičius        
 24       ->        
  [119] 16:00    P.Balaišis      
 25         21:9  21:13 [17']      
 P.Balaišis        
 8   Pijus Balaišis    ->        
      [155] 18:10    P.Balaišis  
 5   Matas Vilinauskas          19:21  23:21  21:18 [35']  
 M.Vilinauskas        
 28       ->        
  [120] 16:00   L.Puišys      
 21           B/Ž      
 L.Puišys        
 12   Lukas Puišys    ->        
    [139] 17:20    R.Jokubaitis    
 13   Paulius Levickas        22:20  21:19 [21']    
 P.Levickas        
 20       ->        
  [121] 16:30   R.Jokubaitis      
 29         21:9  21:18 [20']      
 R.Jokubaitis        
 4   Rokas Jokubaitis    ->         1-a vieta
        [171] 19:05    V.Bagdanavičius
 3   Vilius Bagdanavičius            21:14  21:9 [18']
 V.Bagdanavičius        
 30       ->        
  [122] 16:30    V.Bagdanavičius      
 19         21:9  21:12 [15']      
 R.Kim        
 14   Ričard Kim    ->        
    [140] 17:20    V.Bagdanavičius    
 11   Justas Zybartas        21:8  21:12 [17']    
 J.Zybartas        
 22       ->        
  [123] 16:30    D.Genys      
 27         18:21  21:17  21:17 [31']      
 D.Genys        
 6   Dovas Genys    ->        
      [156] 18:10    V.Bagdanavičius  
 7   Rokas Krasauskas          21:10  21:5 [16']  
 R.Krasauskas        
 26       ->        
  [124] 16:30    R.Krasauskas      
 23         21:11  15:21  21:15 [26']      
 J.Balsys        
 10   Justas Balsys    ->        
    [141] 17:20    R.Krasauskas    
 15   Ignas Lukoševičius        21:10  21:8 [16']    
[112] 15:35    I.Lukoševičius        
 18   Nojus Budrikas    21:17  21:12 [13']      R.Jokubaitis   3-a vieta
  [125] 16:30   R.Grigaliūnas   [172] 19:05    R.Krasauskas
 31         21:14  21:18 [22']    R.Krasauskas   21:12  21:13 [14']
 R.Grigaliūnas        
 2   Rapolas Grigaliūnas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Pakšys    
      [157] 18:10    D.Pakšys  
       L.Puišys   21:18  18:21  28:26 [36']   5-a vieta
        [173] 19:05    D.Pakšys
       D.Genys     21:19  22:20 [25']
      [158] 18:10    R.Grigaliūnas  
       R.Grigaliūnas   22:20  14:21  21:16 [32']  
           
           
         L.Puišys   7-a vieta
        [174] 19:05    L.Puišys
         D.Genys   21:16  21:17 [19']
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Novikas      
    [142] 17:20    S.Novikas    
     A.Juknevičius   13:21  22:20  21:17 [33']    
      [159] 18:10    S.Novikas  
     M.Vilinauskas     21:16  21:15 [18']  
    [143] 17:20   P.Levickas    
     P.Levickas     B/Ž     9-a vieta
        [175] 19:05    S.Novikas
     R.Kim       22:20  19:21  21:11 [30']
    [144] 17:20    J.Zybartas    
     J.Zybartas   21:17  21:8 [14']    
      [160] 18:10    J.Balsys  
     J.Balsys     21:18  21:10 [16']  
    [145] 17:45    J.Balsys    
     I.Lukoševičius   21:18  21:14 [15']    
           
         P.Levickas   11-a vieta
        [176] 19:05    P.Levickas
         J.Zybartas   21:17  21:8 [15']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Juknevičius    
      [161] 18:40   A.Juknevičius  
       M.Vilinauskas     B/Ž   13-a vieta
        [177] 19:30   R.Kim
       R.Kim     21:0
      [162] 18:40    R.Kim  
       I.Lukoševičius   13:21  21:18  21:17 [24']  
           
           
         M.Vilinauskas   15-a vieta
        [178] 19:30   I.Lukoševičius
    Dėl 17-32 vietos      I.Lukoševičius     B/Ž
         
   V.Buivydas      
   V.Buivydas   ->      
     V.Buivydas    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Buivydas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [126] 16:30    V.Buivydas
          21:12  21:13 [12']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       N.Budrikas  
        ->  
   .      
    ->      
     N.Budrikas    
   N.Budrikas     ->    
   N.Budrikas      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug C 
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.