Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Domas Pakšys ,   Vilius Bagdanavičius   Dėl 1-4 vietų    
[54] 12:35    D.Pakšys, V.Bagdanavičius    
 8   Ričard Kim ,   Simas Novikas    21:15  21:11 [16']    
  [70] 13:25    D.Pakšys, V.Bagdanavičius  
 5   Justas Balsys ,   Justas Zybartas      21:10  21:10 [16']  
[55] 12:35   J.Balsys, J.Zybartas    
 4   Rokas Krasauskas ,   Matas Vilinauskas      B/Ž    1-a vieta
    [87] 14:20    R.Grigaliūnas, J.Ožalas
 3   Pijus Balaišis ,   Rokas Jokubaitis        21:18  18:21  22:20 [38']
[56] 12:35    P.Balaišis, R.Jokubaitis    
 6   Paulius Levickas ,   Ignas Lukoševičius    21:18  21:18 [18']    
  [71] 13:25    R.Grigaliūnas, J.Ožalas  
 7   Vidas Buivydas ,   Arnas Juknevičius      21:16  21:18 [17']  
[57] 13:00    R.Grigaliūnas, J.Ožalas    
 2   Rapolas Grigaliūnas ,   Jonas Ožalas    21:5  21:5 [10']    
     
     J.Balsys, J.Zybartas  3-a vieta
  [88] 14:20    J.Balsys, J.Zybartas
   P.Balaišis, R.Jokubaitis   21:11  21:18 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Kim, S.Novikas    
  [72] 13:25   R.Kim, S.Novikas  
   R.Krasauskas, M.Vilinauskas     B/Ž  5-a vieta
    [89] 14:45    P.Levickas, I.Lukoševičius
   P.Levickas, I.Lukoševičius     21:19  21:19 [19']
  [73] 13:50    P.Levickas, I.Lukoševičius  
   V.Buivydas, A.Juknevičius   21:14  17:21  21:19 [26']  
       
       
     R.Krasauskas, M.Vilinauskas  7-a vieta
    [90] 14:45    V.Buivydas, A.Juknevičius
     V.Buivydas, A.Juknevičius     B/Ž
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.