Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Domas Pakšys ,   Vilius Bagdanavičius   Dėl 1-4 vietų    
[54] 12:35    D.Pakšys, V.Bagdanavičius    
 8   Ričard Kim ,   Simas Novikas    21:15  21:11 [16']    
  [70] 13:25    D.Pakšys, V.Bagdanavičius  
 5   Justas Balsys ,   Justas Zybartas      21:10  21:10 [16']  
[55] 12:35   J.Balsys, J.Zybartas    
 4   Rokas Krasauskas ,   Matas Vilinauskas      B/Ž    1-a vieta
    [87] 14:20    R.Grigaliūnas, J.Ožalas
 3   Pijus Balaišis ,   Rokas Jokubaitis        21:18  18:21  22:20 [38']
[56] 12:35    P.Balaišis, R.Jokubaitis    
 6   Paulius Levickas ,   Ignas Lukoševičius    21:18  21:18 [18']    
  [71] 13:25    R.Grigaliūnas, J.Ožalas  
 7   Vidas Buivydas ,   Arnas Juknevičius      21:16  21:18 [17']  
[57] 13:00    R.Grigaliūnas, J.Ožalas    
 2   Rapolas Grigaliūnas ,   Jonas Ožalas    21:5  21:5 [10']    
     
     J.Balsys, J.Zybartas  3-a vieta
  [88] 14:20    J.Balsys, J.Zybartas
   P.Balaišis, R.Jokubaitis   21:11  21:18 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Kim, S.Novikas    
  [72] 13:25   R.Kim, S.Novikas  
   R.Krasauskas, M.Vilinauskas     B/Ž  5-a vieta
    [89] 14:45    P.Levickas, I.Lukoševičius
   P.Levickas, I.Lukoševičius     21:19  21:19 [19']
  [73] 13:50    P.Levickas, I.Lukoševičius  
   V.Buivydas, A.Juknevičius   21:14  17:21  21:19 [26']  
       
       
     R.Krasauskas, M.Vilinauskas  7-a vieta
    [90] 14:45    V.Buivydas, A.Juknevičius
     V.Buivydas, A.Juknevičius     B/Ž
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug C 
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.