Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės, Data: 2017-09-30, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-30 2017-09-30 2017-09-30 2017-09-30  
 1   Andrius Kordušas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [18] 10:45   A.Kordušas, R.Šulnienė    
 9   Darius Kubilius 
 Asta Bačkaitienė 
    21:15  21:11 [19']    
[7] 10:20   D.Kubilius, A.Bačkaitienė      
 8   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
  21:11  21:17 [21']      
    [30] 11:40   A.Kordušas, R.Šulnienė  
 5   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
      17:21  21:16  24:22 [33']  
[8] 10:20   V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 12   Evaldas Čižinauskas 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:18  14:21  21:11 [34']      
  [19] 11:10   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 13   Vidmantas Jonikas 
 Eglė Bagdonienė 
    21:19  21:13 [23']    
[9] 10:20   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 4   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  21:10  21:14 [19']       1-a vieta
      [42] 12:30   A.Kordušas, R.Šulnienė
 3   Vygantas Garmus 
 Laura Januškevičienė 
        21:9  15:21  21:11 [31']
 V.Garmus, L.Januškevičienė      
 14       ->      
  [20] 11:10   V.Garmus, L.Januškevičienė    
 11   Robertas Venckus 
 Aldona Kasparavičienė 
    21:16  21:12 [25']    
[10] 10:20   J.Gatelis, Z.Valancevičienė      
 6   Jovitas Gatelis 
 Zita Valancevičienė 
  21:15  21:14 [29']      
    [31] 12:05   V.Garmus, L.Januškevičienė  
 7   Mindaugas Trybas 
 Ramunė Petrošienė 
      22:20  11:21  21:19 [45']  
[11] 10:20   M.Trybas, R.Petrošienė      
 10   Arūnas Liočas 
 Jurgita Vaškelytė 
  21:13  21:12 [20']      
  [21] 11:10   M.Stankevičius, I.Petrulaitienė    
 15         21:14  23:21 [24']    
 M.Stankevičius, I.Petrulaitienė      
 2   Marijus Stankevičius 
 Indrė Petrulaitienė 
  ->    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [43] 12:55   M.Stankevičius, I.Petrulaitienė
       M.Stankevičius, I.Petrulaitienė   21:12  21:14 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Kubilius, A.Bačkaitienė    
    [32] 12:05   V.Martinkus, J.Vadeikienė  
     V.Martinkus, J.Vadeikienė   22:20  21:17 [27']   5-a vieta
      [44] 12:55   M.Trybas, R.Petrošienė
     J.Gatelis, Z.Valancevičienė     21:18  21:13 [22']
    [33] 12:05   M.Trybas, R.Petrošienė  
     M.Trybas, R.Petrošienė   24:22  21:11 [27']  
         
         
       D.Kubilius, A.Bačkaitienė   7-a vieta
      [45] 12:55   J.Gatelis, Z.Valancevičienė
       J.Gatelis, Z.Valancevičienė   21:18  21:16 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   ->    
    [34] 12:05   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
   E.Čižinauskas, S.Čečkauskienė     21:17  16:21  21:19 [33']  
  [22] 11:10   E.Čižinauskas, S.Čečkauskienė    
   V.Jonikas, E.Bagdonienė   21:17  21:10 [26']     9-a vieta
      [46] 12:55   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė
        21:17  13:21  22:20 [36']
   R.Venckus, A.Kasparavičienė    
   R.Venckus, A.Kasparavičienė   ->    
    [35] 12:05   A.Liočas, J.Vaškelytė  
   A.Liočas, J.Vaškelytė     13:21  21:14  21:18 [31']  
   A.Liočas, J.Vaškelytė    
    ->    
         
       E.Čižinauskas, S.Čečkauskienė   11-a vieta
      [47] 12:55   R.Venckus, A.Kasparavičienė
       R.Venckus, A.Kasparavičienė   21:19  21:14 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Jonikas, E.Bagdonienė  
     V.Jonikas, E.Bagdonienė   ->   13-a vieta
       V.Jonikas, E.Bagdonienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.